Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_06
Reklama

Nocny turniej szachowy w Strumieniu - Zaproszenie

Email Drukuj

W piątek 2 czerwca 2017 r. o godzinie 20:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Młyńskiej 14 w Strumieniu rozpocznie się IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia. Zawody potrwają całą noc i zakończą około godziny 8:30 następnego dnia...

 

Zgłoszeń do turnieju można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.chessarbiter.com (http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_1014/registration_form.html?l=pl), mailowo lub telefonicznie.

Szczegółowe informacje można znaleźć w komunikacie:
http://nocneszachy.strumien.com/2017.pdf

Honorowy patronat nad turniejem objęli: Anna Grygierek – Burmistrz Strumienia, Jiří Lukša – Starosta Miasta Petřvald i Czesław Greń – Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu.

Tak jak w poprzednich latach dla najlepszych zawodników przewidziano cenne nagrody. Zwycięzca otrzyma puchar, medal, nagrodę rzeczową i 500 złotych. Cenne będą również nagrody dla dziewięciu kolejnych zawodników, najlepszej kobiety, najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz najlepszego zawodnika ze Strumienia, a wśród uczestników którzy nie zdobędą żadnej nagrody zostaną rozlosowane 3 nagrody rzeczowe

Nocny turniej szachowy to nie tylko walka z przeciwnikami, ale również z własną słabością i zmęczeniem, jednak jak można było zobaczyć podczas czterech  poprzednich edycji, zawodnicy świetnie sobie z tym radzą.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk