Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03
Reklama

Turniej Przedszkoli

Email Drukuj

W środę 31 maja na stadionie sportowym w Strumieniu odbył się I Turniej Piłkarski Przedszkoli Gminy Strumień, zorganizowany przez Ludowy Klub Sportowy "Wisła" w Strumieniu oraz Gminę Strumień...

 

 

W turnieju udział wzięło 8 przedszkoli z terenu Gminy Strumień tj.

Publiczne Przedszkole Strumień
Publiczne Przedszkole Zbytków
Publiczne Przedszkole Zabłocie
Publiczne Przedszkole Drogomyśl
Publiczne Przedszkole Pruchna
Publiczne Przedszkole Bąków
Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" Pruchna
Niepubliczne Przedszkole "Odyseja" Strumień

Turniej otworzyli: Prezes Zarządu LKS "Wisła Strumień i Burmistrz Strumienia Anna Grygierek Burmistrz Strumienia, która objęła patronatem turniej. Po oficjalnym przedstawieniu wszystkich przedszkoli, dzieci przystąpiły do rozegrania meczy.
Po zakończeniu sportowej rywalizacji wszystkie zwycięskie drużyny otrzymały puchary i wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe medale i nagrody, które wręczyli: Burmistrz Strumienia Anna Grygierek, Prezes Marcin Staroń oraz koordynator turnieju Aleksandra Staroń.
Nagrody dla wszystkich przedszkoli ufundowali: Intermarche Strumień, Cukiernia "Olanda" u Szostka, Hurtownia Piłkarska na Źniwnej - Bogdan Niemiec, Księgarnia "Ariadna"- Beata Wojtek.

Uhonorowano najlepszych zawodników:
Laura Kubica - najlepszy bramkarz,
Szymon Hutnick - najlepszy piłkarz,
Szymon Milanowski - najlepszy strzelec


Turniej został dofinansowany z budżetu Gminy Strumień w ramach środków na konkursy dla organizacji pozarządowych na dofinansowanie projektów z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk