Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama

Wisła Strumień z nowym trenerem

Email Drukuj

 

Pod wodzą nowego trenera Marcina Rabczaka od 18 lipca 2017 r. drużyna seniorów Wisły Strumień rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 2017/18 rozgrywek skoczowskiej "A" klasy... 

Marcin Rabczak od początku swojej kariery trenerskiej czyli od ponad 11 lat związany jest z grupami młodzieżowymi w MOSiR-e Jastrzębie, gdzie z powodzeniem trenuje młodzież. Ostatnim klubem, który prowadził był Zryw Bąków, z którym w sezonie 2014/15 wywalczył awans do "A" klasy.
Nowy zatrudniony przez Zarząd klubu trener, został przedstawiony drużynie w  dniu wczorajszym przy wspólnym ognisku, na którym zostały omówione najważniejsze zasady współpracy. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 18 lipca (wtorek) o godz. 18.00 na stadionie sportowym w Strumieniu. W okresie przygotowawczym zostaną rozegrane dwa mecze sparingowe:

22.07.2017 r. (sobota) godz. 17.00 Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe
29.07.2017 r. (sobota) godz. 18.00 Wisła Strumień - Zryw Bzie

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk