Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama

Pierwszy sparing!

Email Drukuj


W rozegranym dziś pierwszym sparingu, drużyna Wisły Strumień przegrała na własnym stadionie z zespołem występującym w      skoczowskiej "A" klasie LKS-em Kończyce Małe 0:3...Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe 0:3 (0:2)

Skład Wisły: Kawa K. (46min. Grabowski), Kotkowski, Gabzdyl, testowany zawodnik (46min. Pietrzyk - 70min. Góra), Hanusiak, Lang, Janota, Markiton A. (20min. Ustaszewski), Markiton Ł., Szczypka (70min. Kawa S.), Szast.

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk