Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2017/2018

Email Drukuj

Wyniki "A" klasy w sezonie 2017/2018


Kolejka jesienna

1 kolejka - 6.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Bąków  0:1
TS Cieszyn - LKS Pielgrzymowice  2:1
LKS Strumień - GKS Kaczyce  3:1
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe  1:5
KP Skoczów II - LKS Kończyce Wielkie  3:0
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby  4:0
LKS Zabłocie - LKS Dębowiec  5:1

2 kolejka - 13.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Dębowiec - LKS Goleszów 0:3
GKS Kaczyce - LKS Pogwizdów  0:6
LKS Kończyce Wielkie - TS Cieszyn  0:1
LKS Brenna - KP Skoczów II  1:1
LKS Kończyce Małe - LKS Bąków  2:3
LKS Ochaby - LKS Zabłocie  1:8
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 4:2

3 kolejka - 20.08.2017 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Ochaby  11:2
TS Cieszyn - LKS Brenna 2:2
LKS Bąków - LKS Dębowiec  5:1
LKS Zabłocie - GKS Kaczyce  8:1
KP Skoczów II - LKS Kończyce Małe  1:1
LKS Strumień - LKS Kończyce Wielkie  3:5
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice  1:0

4 kolejka - 27.08.2017 r. godz. 17:00
GKS Kaczyce - LKS Goleszów  2:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Pogwizdów  2:0
LKS Brenna - LKS Strumień  4:3
LKS Kończyce Małe - LKS Dębowiec  3:0
LKS Ochaby - LKS Bąków  1:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Zabłocie  0:2
KP Skoczów II - TS Cieszyn  3:1

5 kolejka - 3.09.2017 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - LKS Kończyce Małe  2:2
LKS Strumień - KP Skoczów II  2:7
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice  2:1
LKS Bąków - GKS Kaczyce  5:3
LKS Dębowiec - LKS Ochaby  7:1
LKS Pogwizdów - LKS Brenna  2:2
LKS Zabłocie - LKS Kończyce Wielkie  3:2

6 kolejka - 10.09.2017 r. godz. 16:00
GKS Kaczyce - LKS Dębowiec  4:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Goleszów  3:4
TS Cieszyn - LKS Strumień  4:1
LKS Brenna - LKS Zabłocie  1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby  8:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków  4:4
KP Skoczów II - LKS Pogwizdów  0:0

7 kolejka - 17.09.2017 r. godz. 16:00
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe  1:3
LKS Goleszów - LKS Brenna  1:0
LKS Bąków - LKS Kończyce Wielkie 1:1
LKS Dębowiec - LKS Pielgrzymowice  0:2
LKS Pogwizdów - TS Cieszyn  0:1
LKS Zabłocie - KP Skoczów II  2:1
LKS Ochaby - GKS Kaczyce  0:1

8 kolejka - 24.09.2017 r. godz. 16:00
LKS Kończyce Wielkie - LKS Dębowiec  0:3 w.o.
TS Cieszyn - LKS Zabłocie  0:3 w.o.
LKS Strumień - LKS Pogwizdów  4:1
LKS Brenna - LKS Bąków  6:1
LKS Kończyce Małe - GKS Kaczyce  4:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby  14:1
KP Skoczów II - LKS Goleszów  2:0

9 kolejka - 1.10.2017 r. godz. 15:00
LKS Goleszów - TS Cieszyn  3:0 w.o.
LKS Bąków - KP Skoczów II  4:3
LKS Dębowiec - LKS Brenna  1:5
GKS Kaczyce - LKS Pielgrzymowice 3:0 w.o.
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe  1:0
LKS Zabłocie - LKS Strumień 2:3
LKS Ochaby - LKS Kończyce Wielkie  0:8

10 kolejka - 8.10.2017 r. godz. 15:00
LKS Kończyce Wielkie - GKS Kaczyce  1:1
TS Cieszyn - LKS Bąków  4:0
LKS Strumień - LKS Goleszów  0:1
LKS Brenna - LKS Ochaby  8:2
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice  4:2
KP Skoczów II - LKS Dębowiec  1:3
LKS Pogwizdów - LKS Zabłocie  2:1

11 kolejka - 15.10.2017 r. godz. 15:00

LKS Goleszów - LKS Pogwizdów  0:1
LKS Bąków - LKS Strumień  0:1
LKS Dębowiec - TS Cieszyn  0:2
GKS Kaczyce - LKS Brenna  3:2
LKS Zabłocie - LKS Kończyce Małe  2:0
LKS Ochaby - KP Skoczów II  0:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Wielkie  2:3

12 kolejka - 22.10.2017 r. godz. 15:00
TS Cieszyn - LKS Ochaby  5:0
LKS Strumień - LKS Dębowiec  4:3
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice  1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Kończyce Wielkie  1:1
KP Skoczów II - GKS Kaczyce  7:0
LKS Pogwizdów - LKS Bąków  3:1
LKS Zabłocie - LKS Goleszów 2:3

13 kolejka - 29.10.2017 r. godz. 14:00
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe  1:3
LKS Bąków - LKS Zabłocie  0:2
LKS Dębowiec - LKS Pogwizdów  2:0
GKS Kaczyce - TS Cieszyn 2:6
LKS Kończyce Wielkie - LKS Brenna 3:1
LKS Ochaby - LKS Strumień 0:4
LKS Pielgrzymowice - KP Skoczów II 2:4

Kolejka wiosenna


13 kolejka - 29.10.2017 r. godz. 14:00

14 kolejka - 8.04.2018 r. godz. 15:00
GKS Kaczyce - LKS Strumień 1:0
LKS Dębowiec - LKS Zabłocie 3:0 w.o.
LKS Bąków - LKS Goleszów 0:3
LKS Kończyce Wielkie - KP Skoczów II 2:2
LKS Kończyce Małe - LKS Brenna 0:3 w.o.
LKS Pielgrzymowice - TS Cieszyn 2:2
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów 0:3 w.o.

15 kolejka - 15.04.2018 r. godz. 15:00
LKS Bąków - LKS Kończyce Małe 1:4
LKS Goleszów - LKS Dębowiec 1:0
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 0:1
TS Cieszyn - LKS Kończyce Wielkie 2:1
LKS Zabłocie - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Pogwizdów - GKS Kaczyce 1:1
KP Skoczów II - LKS Brenna 1:2

16 kolejka - 22.04.2018 r. godz. 15:00
LKS Dębowiec - LKS Bąków 2:2
GKS Kaczyce - LKS Zabłocie 1:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Strumień 2:2
LKS Brenna - TS Cieszyn 3:0 w.o.
LKS Ochaby - LKS Goleszów 0:3 w.o.
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów 2:3
LKS Kończyce Małe - KP Skoczów II 1:1

17 kolejka - 29.04.2018 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - KP Skoczów II 3:4
LKS Strumień - LKS Brenna 0:0
LKS Goleszów - GKS Kaczyce 8:0
LKS Bąków - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Dębowiec - LKS Kończyce Małe 0:3
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Wielkie 0:2
LKS Zabłocie - LKS Pielgrzymowice 3:1

18 kolejka - 3.05.2018 r. godz. 16:00
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 0:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 4:4
LKS Kończyce Wielkie - LKS Zabłocie 3:2
LKS Kończyce Małe - TS Cieszyn 3:0
KP Skoczów II - LKS Strumień 4:1
GKS Kaczyce - LKS Bąków 1:1
LKS Ochaby - LKS Dębowiec 0:3 w.o.

19 kolejka - 6.05.2018 r. godz. 16:00
LKS Dębowiec - GKS Kaczyce 4:0
LKS Bąków - LKS Pielgrzymowice 0:6
LKS Goleszów - LKS Kończyce Wielkie 2:2
LKS Strumień - TS Cieszyn 0:6
LKS Ochaby - LKS Kończyce Małe 0:3 w.o.
LKS Zabłocie - LKS Brenna 1:3
LKS Pogwizdów - KP Skoczów II 0:3

20 kolejka - 13.05.2018 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - LKS Pogwizdów 1:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Bąków 7:1
GKS Kaczyce - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Brenna - LKS Goleszów 5:3
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień 3:0
KP Skoczów II - LKS Zabłocie 4:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Dębowiec 2:1

21 kolejka - 20.05.2018 r. godz. 16:00
GKS Kaczyce - LKS Kończyce Małe 0:2
LKS Dębowiec - LKS Kończyce Wielkie 2:2
LKS Bąków - LKS Brenna 5:2
LKS Goleszów - KP Skoczów II 2:2
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice 0:3 w.o.
LKS Zabłocie - TS Cieszyn 1:4
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 2:1

22 kolejka - 27.05.2018 r. godz. 17:00
LKS Strumień - LKS Zabłocie 1:2
TS Cieszyn - LKS Goleszów 1:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Brenna - LKS Dębowiec 0:2
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 1:1
KP Skoczów II - LKS Bąków 0:2
LKS Pielgrzymowice - GKS Kaczyce 11:2

23 kolejka - 31.05.2018 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Strumień 3:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 0:3
GKS Kaczyce - LKS Kończyce Wielkie 3:2
LKS Ochaby - LKS Brenna 0:3 w.o.
LKS Dębowiec - KP Skoczów II 0:5
LKS Bąków - TS Cieszyn 1:1
LKS Zabłocie - LKS Pogwizdów 4:2

24 kolejka - 3.06.2018 r. godz. 17:00
LKS Strumień - LKS Bąków 2:0
TS Cieszyn - LKS Dębowiec 5:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Pielgrzymowice 3:0
LKS Brenna - GKS Kaczyce 3:3
LKS Kończyce Małe - LKS Zabłocie 3:2
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 2:4
KP Skoczów II - LKS Ochaby 3:0 w.o.

25 kolejka - 10.06.2018 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Zabłocie 6:3
LKS Kończyce Wielkie - LKS Kończyce Małe 2:3
GKS Kaczyce - KP Skoczów II 0:1
LKS Dębowiec - LKS Strumień 2:0
LKS Bąków - LKS Pogwizdów 1:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 4:1
LKS Ochaby - TS Cieszyn 0:3 w.o.

26 kolejka - 17.06.2018 r. godz. 17:00
LKS Strumień - LKS Ochaby 3:0 w.o.
TS Cieszyn - GKS Kaczyce 6:1
LKS Brenna - LKS Kończyce Wielkie 1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 4:1
LKS Zabłocie - LKS Bąków 2:1
LKS Pogwizdów - LKS Dębowiec 1:1
KP Skoczów II - LKS Pielgrzymowice 2:1


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca