Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Wyniki rozgrywek III ligi juniorów (sezon 2017/2018)

Email Drukuj

Rozgrywki III ligi - juniorów w sezonie 2017/2018


Tabela III ligi - juniorzy (sezon 2017/2018)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 RKS Chybie
22
58
124
16
2 WSS Wisła
22
52
79
32
3 LKS Pogórze
22
49
84
30
4 LKS Brenna
22
31
44
42
5 LKS Simoradz
22
30
46
54
6 LKS Ochaby
22
30
54
57
7 LKS Goleszów
22
29
39
60
8 LKS Kończyce Małe
22
27
59
95
9 LKS Pogwizdów
22
25
55
75
10 LKS Strumień
22
22
28
52
11 LKS Drogomyśl
22
20
48
91
12 LKS Pielgrzymowice
22
12
30
86


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2017/2018)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Stec Dawid
6
2 Dziędziel Kacper
4
3 Tekla Kamil
4
4 Miły Sylwester
3
5 Czakon Szymon
2


Wyniki rozgrywek III ligi - juniorów w sezonie 2017/2018


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 19.08.2017 r. godz. 11:00
LKS Kończyce Małe - RKS Chybie  0:9
LKS Pogwizdów - LKS Strumień  0:3
LKS Ochaby - LKS Pogórze  2:1
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice  0:0
LKS Brenna - LKS Simoradz  1:1
WSS Wisła - LKS Drogomyśl  5:1

Kolejka 2 - 26.08.2017 r. godz. 11:00

LKS Drogomyśl - LKS Pogórze  3:5
LKS Strumień - LKS Goleszów  1:0
LKS Simoradz - LKS Pogwizdów  3:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby  2:1
WSS Wisła - LKS Kończyce Małe  5:0
RKS Chybie - LKS Brenna 6:1

Kolejka 3 - 2.09.2017 r. godz. 11:00
LKS Kończyce Małe - LKS Drogomyśl  3:2
LKS Pogwizdów - RKS Chybie  1:6
LKS Ochaby - LKS Strumień  4:0
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice  6:1
LKS Goleszów - LKS Simoradz  1:4
LKS Brenna - WSS Wisła  1:3

Kolejka 4 - 9.09.2017 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Pielgrzymowice  7:4
LKS Strumień - LKS Pogórze  2:2
LKS Simoradz - LKS Ochaby  4:3
LKS Kończyce - LKS Brenna  1:4
WSS Wisła - LKS Pogwizdów  7:1
RKS Chybie - LKS Goleszów  1:2

Kolejka 5 - 16.09.2017 r. godz. 11:00
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe  3:4
LKS Ochaby - RKS Chybie  0:4
LKS Pogórze - LKS Simoradz  4:1
LKS Goleszów - WSS Wisła  1:1
LKS Brenna - LKS Drogomyśl  2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień  2:3

Kolejka 6 - 23.09.2017 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Strumień  7:0
LKS Simoradz - LKS Pielgrzymowice  3:0 w.o.
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów  9:0
LKS Brenna - LKS Pogwizdów  2:6
WSS Wisła - LKS Ochaby  8:1
RKS Chybie - LKS Pogórze  1:0

Kolejka 7 - 30.09.2017 r. godz. 11:00
LKS Pogwizdów - LKS Drogomyśl 8:1
LKS Ochaby - LKS Kończyce Małe  5:0
LKS Pogórze - WSS Wisła  2:0
LKS Strumień - LKS Simoradz  2:2
LKS Goleszów - LKS Brenna  1:0
LKS Pielgrzymowice - RKS Chybie  0:14

Kolejka 8 - 7.10.2017 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Simoradz  1:5
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze  0:9
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów  6:1
LKS Brenna - LKS Ochaby  3:1
WSS Wisła - LKS Pielgrzymowice  2:1
RKS Chybie - LKS Strumień  3:0

Kolejka 9 - 14.10.2017 r. godz. 11:00
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów  5:1
LKS Pogórze - LKS Brenna  2:0
LKS Strumień - WSS Wisła  4:2
LKS Simoradz - RKS Chybie  1:4
LKS Goleszów - LKS Drogomyśl  0:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe  2:5

Kolejka 10 - 21.10.2017 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - RKS Chybie  3:3
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień  4:0
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze  0:7
LKS Goleszów - LKS Ochaby  5:4
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice  7:0
WSS Wisła - LKS Simoradz  7:0

Kolejka 11 - 28.10.2017 r. godz. 11:00

LKS Ochaby - LKS Drogomyśl  4:2
LKS Pogórze - LKS Goleszów  4:0
LKS Strumień - LKS Brenna  0:1
LKS Simoradz - LKS Kończyce Małe  1:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów  3:3
RKS Chybie - WSS Wisła 5:2

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 14.04.2018 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - WSS Wisła 1:4
LKS Strumień - LKS Pogwizdów 0:3
LKS Pogórze - LKS Ochaby 5:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 5:0
LKS Brenna - LKS Simoradz 0:2
RKS Chybie - LKS Kończyce Małe 9:0

Kolejka 13 - 21.04.2018 r. godz. 11:00
LKS Pogórze - LKS Drogomyśl 6:1
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice 3:1
LKS Kończyce Małe - WSS Wisła 4:7
LKS Pogwizdów - LKS Simoradz 4:2
LKS Goleszów - LKS Strumień 3:1
LKS Brenna - RKS Chybie 2:5

Kolejka 14 - 28.04.2018 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 5:0
LKS Strumień - LKS Ochaby 2:1
LKS Simoradz - LKS Goleszów 3:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 0:4
WSS Wisła - LKS Brenna 3:0
RKS Chybie - LKS Pogwizdów 6:1

Kolejka 15 - 1.05.2018 r. godz. 11:00
LKS Pogórze - LKS Strumień 2:0
LKS Pogwizdów - WSS Wisła 0:3
LKS Ochaby - LKS Simoradz 0:4
LKS Goleszów - RKS Chybie 2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Drogomyśl 1:2
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe 3:1

Kolejka 16 - 5.05.2018 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Brenna 1:4
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 11:5
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 3:1
LKS Simoradz - LKS Pogórze 1:4
WSS Wisła - LKS Goleszów 3:0 w.o.
RKS Chybie - LKS Ochaby 6:0

Kolejka 17 - 12.05.2018 r. godz. 11:00
LKS Strumień - LKS Drogomyśl 1:1
LKS Pogórze - RKS Chybie 0:7
LKS Ochaby - WSS Wisła 1:3
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 3:0
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 2:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Simoradz 3:0

Kolejka 18 - 19.05.2018 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Pogwizdów 3:2
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 4:6
LKS Simoradz - LKS Strumień 2:1
LKS Brenna - LKS Goleszów 0:1
WSS Wisła - LKS Pogórze 2:1
RKS Chybie - LKS Pielgrzymowice 8:0

Kolejka 19 - 26.05.2018 r. godz. 11:00
LKS Strumień - RKS Chybie 0:3
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe 10:0
LKS Ochaby - LKS Brenna 2:0
LKS Goleszów - LKS Pogwizdów 3:2
LKS Simoradz - LKS Drogomyśl 4:1
LKS Pielgrzymowice - WSS Wisła 0:2

Kolejka 20 - 2.06.2018 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Goleszów 0:10
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby 2:0
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice 4:4
LKS Brenna - LKS Pogórze 3:1
WSS Wisła - LKS Strumień 4:2
RKS Chybie - LKS Simoradz 3:0 w.o.

Kolejka 21 - 9.06.2018 r. godz. 11:00
RKS Chybie - LKS Drogomyśl 15:0
LKS Simoradz - WSS Wisła 0:5
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe 1:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 0:6
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 5:0
LKS Ochaby - LKS Goleszów 3:0

Kolejka 22 - 16.06.2018 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Ochaby 0:5
LKS Goleszów - LKS Pogórze 3:4
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 3:0
LKS Brenna - LKS Strumień 4:2
LKS Kończyce Małe - LKS Simoradz 3:3
WSS Wisła - RKS Chybie 1:6


Damsoft Wędkarstwo-śląsk