Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
Reklama

Wyniki rozgrywek III ligi trampkarzy (sezon 2017/2018)

Email Drukuj

Rozgrywki III ligi - trampkarzy w sezonie 2017/2018


Tabela III ligi - trampkarze (sezon 2017/2018)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Pogórze
20
55
148
25
2 RKS Chybie
20
49
104
35
3 LKS Drogomyśl
20
42
68
51
4 LKS Brenna
20
37
72
53
5 LKS Ochaby
20
30
74
69
6 LKS Strumień
20
30
65
49
7 LKS Pielgrzymowice
20
27
83
84
8 LKS Goleszów
20
20
57
72
9 LKS Pogwizdów
20
19
42
78
10 LKS Kończyce Małe
20
10
41
133
11 WSS Wisła
20
4
35
140


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2017/2018)


ZAWODNIK
BRAMKI
1
Duda Sergiusz
19
2 Rudnicki Oliwer
12
3 Miły Bartłomiej
9
4 Puzoń Filip
7
5 Gawron Kacper
6

 

Wyniki rozgrywek III ligi - trampkarzy w sezonie 2017/2018

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 19.08.2017 r. godz. 9:15
LKS Kończyce Małe - RKS Chybie  1:19
LKS Pogwizdów - LKS Strumień  3:3
LKS Ochaby - LKS Pogórze  2:10
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice  5:6
LKS Brenna - pauza
WSS Wisła - LKS Drogomyśl  0:3 w.o.

Kolejka 2 - 26.08.2017 r. godz. 9:15

LKS Drogomyśl - LKS Pogórze  0:12
LKS Strumień - LKS Goleszów  4:3
LKS Pogwizdów - pauza
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby  6:2
WSS Wisła - LKS Kończyce Małe  7:5
RKS Chybie - LKS Brenna 0:5

Kolejka 3 - 2.09.2017 r. godz. 9:15
LKS Kończyce Małe - LKS Drogomyśl  1:11
LKS Pogwizdów - RKS Chybie  1:3
LKS Ochaby - LKS Strumień  4:1
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice  9:1
LKS Goleszów - pauza
LKS Brenna - WSS Wisła  8:1

Kolejka 4 - 9.09.2017 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Pielgrzymowice  5:3
LKS Strumień - LKS Pogórze  2:2
LKS Ochaby - pauza
LKS Kończyce - LKS Brenna  0:6
WSS Wisła - LKS Pogwizdów  3:7
RKS Chybie - LKS Goleszów 4:0

Kolejka 5 - 16.09.2017 r. godz. 9:15
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe  7:1
LKS Ochaby - RKS Chybie  0:2
LKS Pogórze - pauza
LKS Goleszów - WSS Wisła  4:1
LKS Brenna - LKS Drogomyśl  2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień  7:6

Kolejka 6 - 23.09.2017 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Strumień  4:1
LKS Pielgrzymowice - pauza
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów  3:4
LKS Brenna - LKS Pogwizdów  7:0
WSS Wisła - LKS Ochaby  1:7
RKS Chybie - LKS Pogórze  0:8

Kolejka 7 -30.09.2017 r. godz. 9:15
LKS Pogwizdów - LKS Drogomyśl 1:2
LKS Ochaby - LKS Kończyce Małe  7:0
LKS Pogórze - WSS Wisła  11:2
LKS Strumień - pauza
LKS Goleszów - LKS Brenna  3:3
LKS Pielgrzymowice - RKS Chybie  4:3

Kolejka 8 - 7.10.2017 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - pauza
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze  1:13
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów  0:1
LKS Brenna - LKS Ochaby  1:0
WSS Wisła - LKS Pielgrzymowice  2:9
RKS Chybie - LKS Strumień  6:1

Kolejka 9 - 14.10.2017 r. godz. 9:15
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów  1:3
LKS Pogórze - LKS Brenna  6:1
LKS Strumień - WSS Wisła  4:1
RKS Chybie - pauza
LKS Goleszów - LKS Drogomyśl  4:7
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe  9:2

Kolejka 10 - 21.10.2017 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - RKS Chybie  1:3
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień  0:8
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze  0:6
LKS Goleszów - LKS Ochaby  2:4
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice  4:1
WSS Wisła - pauza

Kolejka 11 - 28.10.2017 r. godz. 9:15

LKS Ochaby - LKS Drogomyśl  3:4
LKS Pogórze - LKS Goleszów  5:3
LKS Strumień - LKS Brenna  1:3
LKS Kończyce Małe - pauza
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów  4:1
RKS Chybie - WSS Wisła  7:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 14.04.2018 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - WSS Wisła 2:1
LKS Strumień - LKS Pogwizdów 2:0
LKS Pogórze - LKS Ochaby 10:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 2:4
LKS Brenna - pauza 
RKS Chybie - LKS Kończyce Małe 12:2

Kolejka 13 - 21.04.2018 r. godz. 9:15

LKS Pogórze - LKS Drogomyśl 7:1
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice 6:4
LKS Kończyce Małe - WSS Wisła 6:2
LKS Pogwizdów - pauza 
LKS Goleszów - LKS Strumień 1:4
LKS Brenna - RKS Chybie 1:7

Kolejka 14 - 28.04.2018 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 5:1
LKS Strumień - LKS Ochaby 3:5
LKS Goleszów - pauza 
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 0:4
WSS Wisła - LKS Brenna 2:2
RKS Chybie - LKS Pogwizdów 3:2

Kolejka 15 - 1.05.2018 r. godz. 9:15
LKS Pogórze - LKS Strumień 4:2
LKS Pogwizdów - WSS Wisła 7:2
LKS Ochaby - pauza
LKS Goleszów - RKS Chybie 2:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Drogomyśl 2:7
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe 2:2

Kolejka 16 - 5.05.2018 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Brenna 3:0
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 7:2
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 4:0
LKS Pogórze - pauza
WSS Wisła - LKS Goleszów 5:9
RKS Chybie - LKS Ochaby 12:1

Kolejka 17 - 12.05.2018 r. godz. 9:15
LKS Strumień - LKS Drogomyśl 3:1
LKS Pogórze - RKS Chybie 2:3
LKS Ochaby - WSS Wisła 7:0
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 1:11
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 3:2
LKS Pielgrzymowice - pauza

Kolejka 18 - 19.05.2018 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Pogwizdów 5:1
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 4:2
LKS Strumień - pauza
LKS Brenna - LKS Goleszów 5:2
WSS Wisła - LKS Pogórze 2:11
RKS Chybie - LKS Pielgrzymowice 3:1

Kolejka 19 - 26.05.2018 r. godz. 9:15
LKS Strumień - RKS Chybie 1:3
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe 8:0
LKS Ochaby - LKS Brenna 11:3
LKS Goleszów - LKS Pogwizdów 0:1
LKS Drogomyśl - pauza
LKS Pielgrzymowice - WSS Wisła 13:3

Kolejka 20 - 2.06.2018 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Goleszów 4:1
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby 0:6
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice 3:4
LKS Brenna - LKS Pogórze 0:8
WSS Wisła - LKS Strumień 0:11
RKS Chybie - pauza

Kolejka 21 - 9.06.2018 r. godz. 9:15
RKS Chybie - LKS Drogomyśl 5:2
WSS Wisła - pauza
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe 2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 3:6
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 7:0
LKS Ochaby - LKS Goleszów 5:2

Kolejka 22 - 16.06.2018 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Ochaby 1:0
LKS Goleszów - LKS Pogórze 4:5
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 5:4
LKS Brenna - LKS Strumień 2:2
LKS Kończyce Małe - pauza
WSS Wisła - RKS Chybie 0:7


Damsoft Wędkarstwo-śląsk