Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_06
Reklama

III miejsce Level Sport Wisła Strumień w turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

Email Drukuj

W dniu 17.10.2017 r. szkółka Level Sport Wisła Strumień zadebiutowała w powiatowym etapie ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej pod nazwą "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w Ustroniu, zdobywając trzecie miejsce w kategorii U-8 (rocznik 2010)...

 

Nasi piłkarze pokonali w drodze po "brąz" m.in drużyny z Cieszyna, Istebnej, Kończyc Małych, Zamarsk oraz Wisły. Z meczu na mecz można było zauważyć coraz to większe zgranie, a wola walki i zaangażowanie wprawiały kibiców, rodziców i trenerów w zachwyt.
Skład drużyny z kategorii U-8: Górka Szymon, Nyga Igor, Waleczek Paweł, Duda Nikodem, Hutnicki Szymon, Szeptak Bartosz, Florek Franciszek, Grabarczyk Igor, Staroń Miłosz, Ogłoza Paweł.
Ponadto w turnieju udział wzięła drużyna w kategorii U-10 (roczniki 2008 i 2009), która stawia czoła drużynom z Zebrzydowic, Ustronia i Zamarsk. Nasi mali piłkarze walczyli do upadłego, z pełnym poświęceniem i wiarą w zwycięstwo i mimo, że w ogólnym rozrachunku nie awansowali do ćwierćfinałów, to pozostawili po sobie bardzo pozytywne wrażenie i szacunek rywali i ich trenerów. Co najważniejsze turniej sprawił im ogromną przyjemność i uśmiech nie znikał im z twarzy.
Skład drużyny z kategorii U-10: Grzywa Bartosz, Król Jakub, Zielińska Kornelia, Kubik Daniel, Niemczyk Oliwier, Śmigiel Nikolas, Jagieła Cezary, Wyleżuch Szymon, Piszczek Bartosz.
Po turnieju nasi mali sportowcy otrzymali napoje i posiłek regeneracyjny, który zorganizowali im trenerzy. Składamy serdeczne podziękowania dla sklepu Witaminka ze Strumienia za ufundowanie owoców dla naszych dzieci. Dziękujemy również organizatorom, na czele z trenerem Koordynatorem Powiatowym Przemysławem Meissnerem. Nasze największe DZIĘKUJĘ kierujemy w stronę naszych NAJMŁODSZYCH BOHATERÓW ORAZ ICH NAJWIERNIEJSZYCH KIBICÓW - KOCHANYCH RODZICÓW I DZIADKÓW - dzięki Waszemu zaangażowaniu, wsparciu i pomocy sprawy z pozoru trudne stają się łatwiejsze.

 

Foto: Monika Ustaszewska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk