Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_02
Reklama

VI Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Żabiego Kraju - Strumień 2018 - Turniej 1 - wyniki

Email Drukuj

3 marca 2018 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozegrano pierwszy, inauguracyjny turniej VI Otwartych Mistrzostw Szachowych o Puchar Żabiego Kraju - Strumień 2018...

 

W sobotnie popołudnie do szachownic zasiadło 27 szachistek i szachistów, którzy rozegrali siedem, trwających około pół godziny każda, rund. W turnieju rozgrywanym pod honorowym patronatem Burmistrz Strumienia Anny Grygierek zwyciężył Henryk Seifert (StI EUROBESKIDY Łodygowice), który wyprzedził Bartosza Goszyka (SSz OLIMPIA Goleszów) oraz Michała Jaromina z Rudzicy. Strumień reprezentowało dwóch zawodników - Mariusz Ochodek zajął wysokie czwarte miejsce, a Władysław Czylok szesnaste.

Komplet wyników: http://chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1297/results.html?l=pl&tb=10_

Kolejny turniej zostanie rozegrany w niedzielę 18 marca 2018 r.

Początek o godz. 9:45 Turniej organizowany jest w ramach projektu z zakresu wspierania rozwoju sportu i współfinansowany z dotacji Gminy Strumień.

Niezależny Portal Informacyjny strumien.com jest patronem medialnym całego cyklu.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk