Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
Reklama

II Turniej Przedszkoli

Email Drukuj

W dniu 29.05.2018 r. Ludowy Klub Sportowy "Wisła"  w Strumieniu i szkółka piłkarska dla dzieci Level Sport zorganizowała na stadionie sportowym w Strumieniu II Turniej Piłkarski Przedszkoli Gminy Strumień...


Na stadionie pojawiło się ponad stu przedszkolaków z ośmiu przedszkoli naszej Gminy:
Publiczne Przedszkole ze Strumienia,
Publiczne Przedszkole z Zabłocia,
Publiczne Przedszkole ze Zbytkowa,
Publiczne Przedszkole z Bąkowa,
Publiczne Przedszkole z Drogomyśla,
Publiczne przedszkole z Pruchnej,
Niepubliczne Przedszkole "To Tu" ze Strumienia
Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowa Kraina" z Pruchnej.

Rywalizacja sportowa naszych małych bohaterów została rozpoczęta od rozgrzewki przeprowadzonej przez Panią Justynę Strządała. Mecze rozgrywane były równocześnie na dwóch boiskach, a nasze przedszkolaki zafundowały wszystkim zgromadzonym wspaniałe piłkarskie widowisko. Padło mnóstwo goli, rozegrano wiele pojedynków 1×1, ale co najważniejsze wszystkim dzieciom towarzyszył uśmiech i radość. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek, medale, balony, puchary, które wręczyli: Zastępca Burmistrza Strumienia Włodzimierz Cybulski i Prezes Mirosław Ustaszewski, a dodatkowo każde przedszkole otrzymało piłkę.

Po zakończeniu rywalizacji milusińskich zorganizowany został konkurs celności dla nauczycielek - zwyciężczynią tej rywalizacji została Justyna Pryczek z Przedszkola Publicznego z Drogomyśla.
Turniej został współfinansowany z budżetu Gminy Strumień w ramach środków na dofinansowanie zadań z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej za co na ręce Burmistrz Anny Grygierek składamy serdeczne podziękowania.

Podziękowania również dla rodziców za upieczenie ciast oraz dla następujących sponsorów: Cukiernia Olanda Państwa Szostków, Sklep Intermarche w Strumieniu, Hurtownia napojów Strumyk Państwa Strządałów, Justyna Zumba Strumień Drogomyśl - Justyna Strządała, Sklep Witaminka ze Strumienia Państwa Pieczonka, Hurtownia sportowa w Strumieniu Niemet - Bogdan Niemiec, Studio Efekt Monika Patek.

Foto: Monika Patek - Studio Efekt

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk