Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_06
Reklama

Wyniki A klasy w sezonie 2018/2019

Email Drukuj

Wyniki "A" klasy w sezonie 2018/2019


Kolejka jesienna

1 kolejka - 12.08.2018 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Kończyce Wielkie 3:0
LKS Bąków - LKS Pielgrzymowice 2:3
LKS Dębowiec - LKS Strumień 1:5
LKS Pogórze - LKS Zabłocie 1:4
LKS Brenna - LKS Hażlach 2:2
KP Skoczów II - LKS Pogwizdów 0:1
UKS Istebna - TS Cieszyn 0:3

2 kolejka - 15.08.2018 r. godz. 17:00
TS Cieszyn - LKS Strumień 1:0
LKS Hażlach - LKS Dębowiec 2:3
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 2:1
LKS Zabłocie - KP Skoczów II 2:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 5:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Bąków 2:1
UKS Istebna - LKS Goleszów 5:4

3 kolejka - 19.08.2018 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - TS Cieszyn 3:1
LKS Bąków - UKS Istebna 2:1
LKS Dębowiec - LKS Pogwizdów 0:7
LKS Strumień - LKS Hażlach 1:0
LKS Pogórze - LKS Kończyce Wielkie 3:1
LKS Brenna - LKS Zabłocie 0:3
KP Skoczów II - LKS Pielgrzymowice 1:1

4 kolejka - 26.08.2018 r. godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Bąków 2:2
TS Cieszyn - LKS Hażlach 2:1
LKS Kończyce Wielkie - KP Skoczów II 1:4
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 1:1
LKS Zabłocie - LKS Dębowiec 3:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 1:5
UKS Istebna - LKS Pogórze 2:2

5 kolejka - 2.09.2018 r. godz. 16:00
LKS Bąków - TS Cieszyn 1:2
LKS Dębowiec - LKS Pielgrzymowice 2:4
LKS Strumień - LKS Zabłocie 1:0
LKS Pogórze - LKS Goleszów 3:2
LKS Brenna - LKS Kończyce Wielkie 3:0
KP Skoczów II - UKS Istebna 3:5
LKS Hażlach - LKS Pogwizdów 1:3

6 kolejka - 9.09.2018 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - LKS Pogwizdów 0:1
LKS Kończyce Wielkie - LKS Dębowiec 5:0
LKS Goleszów - KP Skoczów II 1:3
LKS Bąków - LKS Pogórze 2:0
LKS Zabłocie - LKS Hażlach 6:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 3:2
UKS Istebna - LKS Brenna 4:2

7 kolejka - 16.09.2018 r. godz. 16:00
LKS Dębowiec - UKS Istebna 1:2
LKS Strumień - LKS Kończyce Wielkie 3:3
LKS Pogórze - TS Cieszyn 1:2
LKS Brenna - LKS Goleszów 4:2
KP Skoczów II - LKS Bąków 1:2
LKS Hażlach - LKS Pielgrzymowice 0:3
LKS Pogwizdów - LKS Zabłocie 3:2

8 kolejka - 23.09.2018 r. godz. 16:00
TS Cieszyn - LKS Zabłocie 1:2
LKS Kończyce Wielkie - LKS Hażlach 3:1
LKS Goleszów - LKS Dębowiec 5:0
LKS Bąków - LKS Brenna 4:1
LKS Pogórze - KP Skoczów II 2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów 0:0
UKS Istebna - LKS Strumień 3:2

9 kolejka - 30.09.2018 r. godz. 15:00
LKS Dębowiec - LKS Bąków 0:3
LKS Strumień - LKS Goleszów 8:1
LKS Brenna - LKS Pogórze 1:2
KP Skoczów II - TS Cieszyn 3:4
LKS Hażlach - UKS Istebna 4:0 w.o.
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Wielkie 1:1
LKS Zabłocie - LKS Pielgrzymowice 1:1

10 kolejka - 7.10.2018 r. godz. 15:00
TS Cieszyn - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Kończyce Wielkie - LKS Zabłocie 0:1
LKS Goleszów - LKS Hażlach 3:2
LKS Bąków - LKS Strumień 0:3
LKS Pogórze - LKS Dębowiec 9:1
UKS Istebna - LKS Pogwizdów 0:2
KP Skoczów II - LKS Brenna 1:1

11 kolejka - 14.10.2018 r. godz. 15:00
LKS Dębowiec - KP Skoczów II 2:1
LKS Strumień - LKS Pogórze 3:1
LKS Brenna - TS Cieszyn 1:4
LKS Hażlach - LKS Bąków 2:2
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 0:1
LKS Zabłocie - UKS Istebna 3:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Wielkie 2:1

12 kolejka - 21.10.2018 r. godz. 15:00
TS Cieszyn - LKS Kończyce Wielkie
LKS Goleszów - LKS Zabłocie
LKS Bąków - LKS Pogwizdów
LKS Pogórze - LKS Hażlach 
LKS Brenna - LKS Dębowiec 
UKS Istebna - LKS Pielgrzymowice
LKS Strumień - KP Skoczów

13 kolejka - 28.10.2018 r. godz. 14:00
LKS Dębowiec - TS Cieszyn 
LKS Strumień - LKS Brenna 
LKS Kończyce Wielkie - UKS Istebna
LKS Hażlach - KP Skoczów II
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze 
LKS Zabłocie - LKS Bąków 
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów

Kolejka wiosenna


13 kolejka - 29.10.2017 r. godz. 14:00



agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca