Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
Reklama

Wyniki rozgrywek III ligi juniorów (sezon 2018/2019)

Email Drukuj

Wyniki rozgrywek III ligi - juniorów w sezonie 2018/2019


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 18.08.2018 r. godz. 11:00
LKS Górki Wielkie - LKS Strumień 1:1
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe 2:1
LKS Hażlach - LKS Drogomyśl 1:0
LKS Brenna - LKS Ochaby 6:1
WSS Wisła - LKS Pielgrzymowice 4:2
LKS Pogórze - LKS Goleszów 2:1

Kolejka 2 - 25.08.2018 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Pogórze 3:4
LKS Ochaby - LKS V Hażlach 0:8
LKS Strumień - LKS Brenna 4:3
LKS Goleszów - LKS Pogwizdów 0:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 3:2
WSS Wisła - LKS Górki Wielkie 2:6

Kolejka 3 - 1.09.2018 r. godz. 11:00
LKS Górki Wielkie - LKS Pielgrzymowice 7:0
LKS Pogórze - LKS Ochaby 5:2
LKS Pogwizdów - LKS Drogomyśl 0:1
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 3:9
LKS Hażlach - LKS Strumień 3:1
LKS Brenna - WSS Wisła 4:2

Kolejka 4 - 8.09.2018 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 4:0
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów 4:1
LKS Strumień - LKS Pogórze 3:2
LKS Brenna - LKS Górki Wielkie 1:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 2:8
WSS Wisła - LKS Hażlach 0:2

Kolejka 5 - 15.09.2018 r. godz. 11:00
LKS Pogórze - WSS Wisła 0:1
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 6:0
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 0:5
LKS Hażlach - LKS Górki Wielkie 1:0
LKS Goleszów - LKS Drogomyśl 3:1
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 4:0

Kolejka 6 - 22.09.2018 r. godz. 11:00
LKS Ochaby - LKS Goleszów 8:4
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe 6:0
LKS Górki Wielkie - LKS Pogórze 2:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Drogomyśl 3:2
LKS Brenna - LKS Hażlach 1:0
WSS Wisła - LKS Pogwizdów 5:4

Kolejka 7 - 29.09.2018 r. godz. 11:00
LKS Pogórze - LKS Brenna 0:2
LKS Pogwizdów - LKS Górki Wielkie 3:5
LKS Kończyce Małe - WSS Wisła 1:7
LKS Drogomyśl - LKS Ochaby 1:0
LKS Hażlach - LKS Pielgrzymowice 5:0
LKS Goleszów - LKS Strumień 4:3

Kolejka 8 - 6.10.2018 r. godz. 11:00
LKS Strumień - LKS Drogomyśl 3:0
LKS Górki Wielkie - LKS Kończyce Małe 3:0
LKS Hażlach - LKS Pogórze 5:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby 5:3
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 1:3
WSS Wisła - LKS Goleszów 1:2

Kolejka 9 - 13.10.2018 r. godz. 11:00
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice 2:1
LKS Pogwizdów - LKS Hażlach 1:1
LKS Kończyce Małe - LKS Brenna 1:8
LKS Drogomyśl - WSS Wisła 3:4
LKS Ochaby - LKS Strumień 1:1
LKS Goleszów - LKS Górki Wielkie 1:3

Kolejka 10 - 20.10.2018 r. godz. 11:00
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 4:7
LKS Górki Wielkie - LKS Drogomyśl 3:1
LKS Hażlach -  LKS Kończyce Małe 2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 0:5
LKS Brenna - LKS Goleszów 3:4
WSS Wisła - LKS Ochaby 6:1

Kolejka 11 - 27.10.2018 r. godz. 11:00
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 12:0
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze 4:2
LKS Drogomyśl - LKS Brenna 1:1
LKS Ochaby - LKS Górki Wielkie 1:4
LKS Strumień - WSS Wisła 4:2
LKS Goleszów - LKS Hażlach 1:1

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 6.04.2019 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Hażlach 0:0
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 0:0
LKS Ochaby - LKS Brenna 4:2
LKS Strumień - LKS Górki Wielkie 1:4
LKS Goleszów - LKS Pogórze 2:1
LKS Pielgrzymowice - WSS Wisła 1:9

Kolejka 13 - 13.04.2019 r. godz. 11:00
LKS Górki Wielkie - WSS Wisła 5:0
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice 6:2
LKS Pogórze - LKS Drogomyśl 7:0
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 3:4
LKS Hażlach - LKS Ochaby 1:4
LKS Brenna - LKS Strumień 2:2

Kolejka 14 - 23.04.2019 r. godz. 17:00
LKS Drogomyśl - LKS Pogwizdów
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe
LKS Ochaby - LKS Pogórze
LKS Pielgrzymowice - LKS Górki Wielkie
LKS Strumień - LKS Hażlach 2:0
WSS Wisła - LKS Brenna 9:1

Kolejka 15 - 27.04.2019 r. godz. 11:00
LKS Górki Wielkie - LKS Brenna
LKS Kończyce Małe - LKS Drogomyśl
LKS Pogórze - LKS Strumień
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice
LKS Hażlach - WSS Wisła

Kolejka 16 - 4.05.2019 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Goleszów
LKS Górki Wielkie - LKS Hażlach
LKS Ochaby - LKS Kończyce Małe
LKS Strumień - LKS Pogwizdów
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna
WSS Wisła - LKS Pogórze

Kolejka 17 - 11.05.2019 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Pielgrzymowice
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień
LKS Pogórze - LKS Górki Wielkie
LKS Pogwizdów - WSS Wisła
LKS Goleszów - LKS Ochaby
LKS Hażlach - LKS Brenna

Kolejka 18 - 18.05.2019 r. godz. 11:00
LKS Górki Wielkie - LKS Pogwizdów
LKS Ochaby - LKS Drogomyśl
LKS Strumień - LKS Goleszów
LKS Brenna - LKS Pogórze
LKS Pielgrzymowice - LKS Hażlach
WSS Wisła - LKS Kończyce Małe

Kolejka 19 - 25.05.2019 r. godz. 11:00
LKS Pogwizdów - LKS Brenna
LKS Drogomyśl - LKS Strumień
LKS Kończyce Małe - LKS Górki Wielkie
LKS Pogórze - LKS Hażlach
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice
LKS Goleszów - WSS Wisła

Kolejka 20 - 1.06.2019 r. godz. 11:00
LKS Górki Wielkie - LKS Goleszów
LKS Strumień - LKS Ochaby
LKS Hażlach - LKS Pogwizdów
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze
WSS Wisła - LKS Drogomyśl

Kolejka 21 - 8.06.2019 r. godz. 11:00
LKS Drogomyśl - LKS Górki Wielkie
LKS Kończyce Małe - LKS Hażlach
LKS Ochaby - WSS Wisła
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice
LKS Goleszów - LKS Brenna

Kolejka 22 - 15.06.2019 r. godz. 17:00
LKS Górki Wielkie - LKS Ochaby
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe
LKS Hażlach - LKS Goleszów
WSS Wisła - LKS Strumień
LKS Brenna - LKS Drogomyśl
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów


Damsoft Wędkarstwo-śląsk