Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
Reklama

Wyniki rozgrywek III ligi trampkarzy (sezon 2018/2019)

Email Drukuj

Wyniki rozgrywek III ligi - trampkarzy w sezonie 2018/2019


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 18.08.2018 r. godz.  9:15
LKS Górki Wielkie - LKS Strumień 2:5
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce Małe 0:3
LKS Hażlach - LKS Drogomyśl 4:0
LKS Brenna - LKS Ochaby 9:2
WSS Wisła - LKS Pielgrzymowice 0:13
LKS Pogórze - LKS Goleszów 3:2

Kolejka 2 - 25.08.2018 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Pogórze 7:3
LKS Ochaby - LKS V Hażlach 3:0 w.o.
LKS Strumień - LKS Brenna 4:2
LKS Goleszów - LKS Pogwizdów 2:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 1:5
WSS Wisła - LKS Górki Wielkie 10:4

Kolejka 3 - 1.09.2018 r. godz. 9:15
LKS Górki Wielkie - LKS Pielgrzymowice 8:1
LKS Pogórze - LKS Ochaby 9:1
LKS Pogwizdów - LKS Drogomyśl 4:1
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 2:2
LKS Hażlach - LKS Strumień 5:2
LKS Brenna - WSS Wisła 9:0

Kolejka 4 - 8.09.2018 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Kończyce Małe 5:0
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów 1:3
LKS Strumień - LKS Pogórze 8:2
LKS Brenna - LKS Górki Wielkie 11:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Goleszów 2:5
WSS Wisła - LKS Hażlach 3:7

Kolejka 5 - 15.09.2018 r. godz. 9:15
LKS Pogórze - WSS Wisła 10:2
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 5:1
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 6:0
LKS Hażlach - LKS Górki Wielkie 9:1
LKS Goleszów - LKS Drogomyśl 4:0
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 8:0

Kolejka 6 - 22.09.2018 r. godz. 9:15
LKS Ochaby - LKS Goleszów 2:3
LKS Strumień - LKS Kończyce Małe 3:3
LKS Górki Wielkie - LKS Pogórze 4:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Drogomyśl 0:6
LKS Brenna - LKS Hażlach 2:3
WSS Wisła - LKS Pogwizdów 1:5

Kolejka 7 - 29.09.2018 r. godz.  9:15
LKS Pogórze - LKS Brenna 5:4
LKS Pogwizdów - LKS Górki Wielkie 4:1
LKS Kończyce Małe - WSS Wisła 17:1
LKS Drogomyśl - LKS Ochaby 6:0
LKS Hażlach - LKS Pielgrzymowice 4:0
LKS Goleszów - LKS Strumień 0:4

Kolejka 8 - 6.10.2018 r. godz. 9:15
LKS Strumień - LKS Drogomyśl 2:2
LKS Górki Wielkie - LKS Kończyce Małe 3:9
LKS Hażlach - LKS Pogórze 7:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby 1:6
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 3:2
WSS Wisła - LKS Goleszów 1:13

Kolejka 9 - 13.10.2018 r. godz. 9:15
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Pogwizdów - LKS Hażlach 2:4
LKS Kończyce Małe - LKS Brenna 6:1
LKS Drogomyśl - WSS Wisła 11:0
LKS Ochaby - LKS Strumień 1:5
LKS Goleszów - LKS Górki Wielkie 1:5

Kolejka 10 - 20.10.2018 r. godz. 9:15
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 2:6
LKS Górki Wielkie - LKS Drogomyśl 1:9
LKS Hażlach - LKS Kończyce Małe 5:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 1:4
LKS Brenna - LKS Goleszów 0:7
WSS Wisła - LKS Ochaby 4:4

Kolejka 11 - 27.10.2018 r. godz. 9:15

LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze 2:2
LKS Drogomyśl - LKS Brenna 11:2
LKS Ochaby - LKS Górki Wielkie 8:0
LKS Strumień - WSS Wisła 22:2
LKS Goleszów - LKS Hażlach 1:3

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 6.04.2019 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Hażlach 5:2
LKS Kończyce Małe - LKS Pogwizdów 4:1
LKS Ochaby - LKS Brenna 1:9
LKS Strumień - LKS Górki Wielkie 8:0
LKS Goleszów - LKS Pogórze 2:3
LKS Pielgrzymowice - WSS Wisła 12:0

Kolejka 13 - 13.04.2019 r. godz. 9:15
LKS Górki Wielkie - WSS Wisła 6:3
LKS Kończyce Małe - LKS Pielgrzymowice 0:3
LKS Pogórze - LKS Drogomyśl 0:9
LKS Pogwizdów - LKS Goleszów 2:5
LKS Hażlach - LKS Ochaby 6:0
LKS Brenna - LKS Strumień 0:4

Kolejka 14 - 23.04.2019 r. godz. 15:15
LKS Drogomyśl - LKS Pogwizdów 5:0
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe
LKS Ochaby - LKS Pogórze
LKS Pielgrzymowice - LKS Górki Wielkie
LKS Strumień - LKS Hażlach 3:2
WSS Wisła - LKS Brenna

Kolejka 15 - 27.04.2019 r. godz. 9:15
LKS Górki Wielkie - LKS Brenna
LKS Kończyce Małe - LKS Drogomyśl
LKS Pogórze - LKS Strumień
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby
LKS Goleszów - LKS Pielgrzymowice
LKS Hażlach - WSS Wisła

Kolejka 16 - 4.05.2019 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Goleszów
LKS Górki Wielkie - LKS Hażlach
LKS Ochaby - LKS Kończyce Małe
LKS Strumień - LKS Pogwizdów
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna
WSS Wisła - LKS Pogórze

Kolejka 17 - 11.05.2019 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Pielgrzymowice
LKS Kończyce Małe - LKS Strumień
LKS Pogórze - LKS Górki Wielkie
LKS Pogwizdów - WSS Wisła
LKS Goleszów - LKS Ochaby
LKS Hażlach - LKS Brenna

Kolejka 18 - 18.05.2019 r. godz. 9:15
LKS Górki Wielkie - LKS Pogwizdów
LKS Ochaby - LKS Drogomyśl
LKS Strumień - LKS Goleszów
LKS Brenna - LKS Pogórze
LKS Pielgrzymowice - LKS Hażlach
WSS Wisła - LKS Kończyce Małe

Kolejka 19 - 25.05.2019 r. godz. 9:15
LKS Pogwizdów - LKS Brenna
LKS Drogomyśl - LKS Strumień
LKS Kończyce Małe - LKS Górki Wielkie
LKS Pogórze - LKS Hażlach
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice
LKS Goleszów - WSS Wisła

Kolejka 20 - 1.06.2019 r. godz. 9:15
LKS Górki Wielkie - LKS Goleszów
LKS Strumień - LKS Ochaby 
LKS Hażlach - LKS Pogwizdów
LKS Brenna - LKS Kończyce Małe
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze
WSS Wisła - LKS Drogomyśl

Kolejka 21 - 8.06.2019 r. godz. 9:15
LKS Drogomyśl - LKS Górki Wielkie
LKS Kończyce Małe - LKS Hażlach
LKS Ochaby - WSS Wisła
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice
LKS Goleszów - LKS Brenna

Kolejka 22 - 15.06.2019 r. godz. 9:15
LKS Górki Wielkie - LKS Ochaby
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe
LKS Hażlach - LKS Goleszów
WSS Wisła - LKS Strumień
LKS Brenna - LKS Drogomyśl
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów


Damsoft Wędkarstwo-śląsk