Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

II Urodzinki Szkółki Piłkarskiej „Rekord” w Strumieniu

Email Drukuj

W ostatni piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią dobył się turniej piłkarski dla dzieci i rodziców z okazji II urodzin Szkółki Piłkarskiej „Rekord” w Strumieniu...W całej zabawie aktywnie wzięło udział prawie siedemdziesiąt dzieci z gminy Strumień i z Pogórza oraz kilkunastu rodziców.
Imprezę rozpoczęły najmłodsze dzieci z roczników 2011 i młodsi, którzy rozgrywali swoje mecze jednocześnie na dwóch boiskach, zaraz po nich swój mecz rozegrały dzieci z roczników 2009-2010.
W kategoriach tych rywalizowaliśmy z rówieśnikami z zaprzyjaźnionego klubu LKS Pogórze. Jak urodzinki to muszą być i prezenty. Każde dziecko biorące udział w zabawie otrzymało paczkę ze słodyczami, a także wzięło udział w losowaniu super nagród. Do wylosowania były min: zaproszenia do śląskiego ogrodu zoologicznego w Chorzowie, bilety wstępu Max Dream do Dream Parku w Ochabach, zaproszenia Westernowego Parku Rozrywki "Twinpigs" w Żorach, wejściówki do sali zabaw Emiś w Zabłociu, bilety do kina Helios w Bielsku Białej o raz kina "Na Starówce " w Żorach, bony do restauracji Strumienianka w Strumieniu. Oprócz tego sponsorzy postarali się także o nagrody rzeczowe: zestawy klocków do układania "My City", książki o tematyce sportowej, gry karciane i wiele innych nagród !

Meczem podsumowującym było spotkanie pomiędzy najstarszymi dziećmi szkółki i ich rodzicami. Remisowy wynik tego spotkania nie był istotny, dla najmłodszych liczyła się możliwość pokazania tatusiom, że w piłkę grać też potrafią. Rewanż już za rok.

 

Materiały dostarczył: Dybczyński Krzysztof

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk