Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_03
Reklama

Turniej Orlików o Mistrzostwo Podokręgu Skoczów

Email Drukuj

Wczoraj 16 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Strumieniu rozegrano Halowy Turniej Orlików (rocznik '08 i młodsi) o Mistrzostwo Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie...

 



W turnieju udział wzięło 10 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy a następnie rozegrały mecze eliminacyjne.

Grupa "A" - RKS Chybie, UKS Istebna, UKS Cieszyn, MKP Brenna-Górki, LKS Pogórze
Grupa "B" - LKS Strumień, KKS Zebrzydowice, CKS Cieszyn, UKS Wisła, LKS Goleszów

WYNIKI I TABELE MECZY ELIMINACYJNYCH

GRUPA "A"
UKS Cieszyn - LKS Pogórze - 2:0
RKS Chybie - UKS Istebna - 1:1
LKS Pogórze - RKS Chybie - 0:1
MKP Brenna-Górki - UKS Cieszyn - 1:0
RKS Chybie - MKP Brenna-Górki - 0:1
UKS Istebna - LKS Pogórze - 2:0
MKP Brenna-Górki - UKS Istebna - 1:1
UKS Cieszyn - RKS Chybie - 0:0
UKS Istebna - UKS Cieszyn - 0:1
LKS Pogórze - MKP Brenna-Górki - 0:3

TABELA GRUPY "A"
1. MKP Brenna-Górki - 10pkt. 6:1
2. UKS Cieszyn - 7pkt. 3:1
3. UKS Istebna - 5pkt. 4:3
4. RKS Chybie - 5pkt. 2:2
5. LKS Pogórze - 0pkt. 0:8

GRUPA "B"
LKS Goleszów - KKS Zebrzydowice - 0:1
UKS Wisła - LKS Strumień - 0:3
KKS Zebrzydowice - UKS Wisła - 3:0
CKS Cieszyn - LKS Goleszów - 0:1
UKS Wisła - CKS Cieszyn - 0:3
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice - 1:1
CKS Cieszyn - LKS Strumień - 2:0
KKS Zebrzydowice - UKS Wisła - 3:0
LKS Strumień - LKS Goleszów - 1:2 
KKS Zebrzydowice - CKS Cieszyn - 0:0

TABELA GRUPY "B"
1. LKS Goleszów - 9pkt. 6:2
2. KKS Zebrzydowice - 8pkt. 5:1
3. CKS Cieszyn - 7pkt. 5:1
4. LKS Strumień - 4pkt. 5:5
5. UKS Wisła - 0pkt. 0:9

MECZE PÓŁFINAŁOWE:
MKP Brenna-Górki - KKS Zebrzydowice - 0:0 rzk. 4:3
UKS Cieszyn - LKS Goleszów - 1:0

MECZ O IX MIEJSCE:
LKS Pogórze - UKS Wisła - 3:0

MECZ O VII MIEJSCE:
RKS Chybie - LKS Strumień - 1:1 rzk. 0:1

MECZ O V MIEJSCE:
UKS Istebna - CKS Cieszyn - 1:2

MECZ O III MIEJSCE:
KKS Zebrzydowice - LKS Goleszów - 4:0

MECZ O I MIEJSCE:
MKP Brenna-Górki - UKS Cieszyn - 1:2

TABELA KOŃCOWA:
I - UKS CIESZYN
II - MKP BRENNA-GÓRKI
III - KKS ZEBRZYDOWICE
IV - LKS GOLESZÓW
V - CKS CIESZYN
VI - UKS ISTEBNA
VII - LKS STRUMIEŃ
VIII - RKS CHYBIE
IX - LKS POGÓRZE
X - UKS WISŁA

Po zakończonym turnieju puchary oraz nagrodę rzeczową w postaci piłki zwycięzcą wręczyli: Prezes Podokręgu Skoczów Bogusław Walica i Przewodniczący Kolegium Sędziów Podokręgu Skoczów Józef Mazur

 

Foto: Stanisław Ochodek

 

 

 

 

W turnieju udział wzięło 10 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy a następnie rozegrały mecze eliminacyjne.

Grupa "A" - RKS Chybie, UKS Istebna, UKS Cieszyn, MKP Brenna-Górki, LKS Pogórze
Grupa "B" - LKS Strumień, KKS Zebrzydowice, CKS Cieszyn, UKS Wisła, LKS Goleszów

WYNIKI I TABELE MECZY ELIMINACYJNYCH

GRUPA "A"
UKS Cieszyn - LKS Pogórze - 2:0
RKS Chybie - UKS Istebna - 1:1
LKS Pogórze - RKS Chybie - 0:1
MKP Brenna-Górki - UKS Cieszyn - 1:0
RKS Chybie - MKP Brenna-Górki - 0:1
UKS Istebna - LKS Pogórze - 2:0
MKP Brenna-Górki - UKS Istebna - 1:1
UKS Cieszyn - RKS Chybie - 0:0
UKS Istebna - UKS Cieszyn - 0:1
LKS Pogórze - MKP Brenna-Górki - 0:3

TABELA GRUPY "A"
1. MKP Brenna-Górki - 10pkt. 6:1
2. UKS Cieszyn - 7pkt. 3:1
3. UKS Istebna - 5pkt. 4:3
4. RKS Chybie - 5pkt. 2:2
5. LKS Pogórze - 0pkt. 0:8

GRUPA "B"
LKS Goleszów - KKS Zebrzydowice - 0:1
UKS Wisła - LKS Strumień - 0:3
KKS Zebrzydowice - UKS Wisła - 3:0
CKS Cieszyn - LKS Goleszów - 0:1
UKS Wisła - CKS Cieszyn - 0:3
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice - 1:1
CKS Cieszyn - LKS Strumień - 2:0
KKS Zebrzydowice - UKS Wisła - 3:0
LKS Strumień - LKS Goleszów - 2:1
KKS Zebrzydowice - CKS Cieszyn - 0:0

TABELA GRUPY "B"
1. LKS Goleszów - 9pkt. 6:2
2. KKS Zebrzydowice - 8pkt. 5:1
3. CKS Cieszyn - 7pkt. 5:1
4. LKS Strumień - 4pkt. 5:5
5. UKS Wisła - 0pkt. 0:9

MECZE PÓŁFINAŁOWE:
MKP Brenna-Górki - KKS Zebrzydowice - 0:0 rzk. 4:3
UKS Cieszyn - LKS Goleszów - 1:0

MECZ O IX MIEJSCE:
LKS Pogórze - UKS Wisła - 3:0

MECZ O VII MIEJSCE:
RKS Chybie - LKS Strumień - 1:1 rzk. 0:1

MECZ O V MIEJSCE:
UKS Istebna - CKS Cieszyn - 1:2

MECZ O III MIEJSCE:
KKS Zebrzydowice - LKS Goleszów - 4:0

MECZ O I MIEJSCE:
MKP Brenna-Górki - UKS Cieszyn - 1:2

TABELA KOŃCOWA:
I - UKS CIESZYN
II - MKP BRENNA-GÓRKI
III - KKS ZEBRZYDOWICE
IV - LKS GOLESZÓW
V - CKS CIESZYN
VI - UKS ISTEBNA
VII - LKS STRUMIEŃ
VIII - RKS CHYBIE
IX - LKS POGÓRZE
X - UKS WISŁA

Po zakończonym turnieju puchary oraz nagrodę rzeczową w postaci piłki zwycięzcą wręczyli: Prezes Podokręgu Skoczów Bogusław Walica i Przewodniczący Kolegium Sędziów Podokręgu Skoczów Józef Mazur

 

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk