Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama

Tworzymy historię Wisły Strumień

Email Drukuj

 

Zarząd klubu LKS "Wisła" Strumień w związku z przypadającym na rok 2020 Jubileuszem 100-lecia istnienia zwraca się do Wszystkich mieszkańców Gminy Strumień o pomoc w zbieraniu archiwalnych materiałów (zdjęć, gazet, pamiątek itp.) które związane są działalnością strumieńskiego klubu...

 

Chodzi nie tylko o historię piłkarska ale także szachową i nieistniejącą już sekcje kolarską. Ponadto zachęcamy, osoby które mają informacje na temat działalności sportowej klubu do udzielenia wywiadu. Wszystkie te materiały zbierane będą w celu publikacji książki (monografii) klubu LKS "Wisła" Strumień.
JESTEŚMY TO WINNI NASZYM PRZODKOM.

W przypadku jakichkolwiek znalezionych materiałów, informacji itp. proszę o kontakt:

tel.: 506 363 566
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk