Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_06
Reklama

Szkółka piłkarska Level Sport Wisła Strumień na zgrupowaniu w Wieliczce

Email Drukuj

 

W dniach 11-16.02.2019 r. odbył się piłkarski obóz w Wieliczce, w którym wzięli udział zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Level Sport Wisła Strumień...Celem obozu oprócz treningów oraz szlifowania formy przed sezonem była zabawa i integracja. Przez cały tydzień chłopcy i jedna dziewczynka pracowali bardzo intensywnie. W ciągu 6 dni zawodnicy korzystali z Lekkoatletycznej Areny Wielickiej oraz ośrodka Solne Miasto. Po śniadaniu doskonalili umiejętności techniczne oraz motoryczne. Zaraz po nich odbywały się odprawy taktyczne, treningi mentalne, wykłady dietetyczne, a także rozmowy indywidualne z zawodnikami. Po obiedzie przychodziła pora na drugi trening, również na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną murawą.
Prócz jednostek treningowych dzieci korzystały z basenu, żeby się zrelaksować i odprężyć przed kolejnym dniem, zwiedzały lokalne atrakcje turystyczne - Kraków Stare Miasto, Kopalnia Soli Wieliczka, a także wyszalały się w parku trampolin Go Jump w Krakowie. Po kolacji zawodnicy nie mogli narzekać na nudę, ponieważ codziennie czakała na nich inna atrakcja. Jedną z nich było spotkanie z bokserem Mariuszem Wachem, który opowiedział im o swoim sportowym życiu, zdrowym odżywianiu, a także o tym jak radzić sobie z porażką, ktora jest nieuniknionym elementem każdej dyscypliny sportu.
Podczas trwania obozu każda z grup rozegrała gry kontrolne: z Pogonią Imielin, Cracovią Kraków, Hutnikiem Kraków i Górnikiem Radlin.
Po intensywnych treningach i meczach był czas na gry i zabawy. Dzieci znakomicie się przy nich bawiły i bliżej się poznawały. W ciągu tygodnia trenerom udało się wykonać pracę, na którą normalnie poświęciliby około 2 miesięcy - 10 jednostek treningowych + 5 wykładów.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk