Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

Wisła Wielka pokonuje Wisłe Strumień

Email Drukuj

W kolejnym meczu sparingowym piłkarze Wisły Strumień zmierzyli się z tyską "A" klasą Wisłą Wielką. Podopieczni Marcina Lewandowskiego do przerwy remisowali 0:0, jednakże po błędach gości w drugiej połowie gospodarze zdołali strzelić pięć bramek...

 

 


LKS Wisła Wielka - Wisła Strumień - 5:1 (0:0)

Bramkę zdobył: Szczerbiak Michał (77min.)

Skład Wisły: Tworus, testowany zawodnik ( 46min. Szczepankiewicz), Niebisz (46min. Kotkowski), Holewik P., Mach, Rejbicz, testowany zawodnik (66min. Kiełkowski), Zyzak, Janota (75min. testowany zawodnik), Indyk (41min. Szczerbiak), testowany zawodnik

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk