Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_05
Reklama

Derby bez kibiców

Email Drukuj

W najbliższą sobotę 24 marca 2012 r. na stadionie w Strumieniu rozegrana zostanie zaległa kolejka bielskiej ligi okręgowej z rundy jesiennej pomiędzy Wisłą Strumień - Cukrownikiem Chybie . Mecz ten odbędzie sie bez udziału kibiców obydwu drużyn (bez publiczności)...

 W związku z wydaniem przez KPP w Cieszynie negatywnej opinii dotyczącej rozegrania meczu pomiędzy Wisła Strumień a Cukrownikiem Chybie i podtrzymania decyzji o zakwalifikowaniu w/w meczu jako impreza o podwyższonym ryzyku, Zarząd klubu w porozumieniu z Zarządem klubu Cukrownik Chybie i KP w Strumieniu podjął decyzję, iż zaległy mecz w Strumieniu (24 marca) oraz mecz rewanżowy (I koleji z rundy wiosennej) z dnia 31 marca w Chybiu pomiędzy w/w klubami zostają rozegrane bez udziału kibiców obydwu drużyn (bez publiczności).
Stadion dla kibiców obydwu drużyn będzie zamknięty i na obiekt nie będzie wpuszczana żadna osoba

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk