Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_03
Reklama

Czwórbój lekkoatletyczny

Email Drukuj

W dniu 23 kwietnia 2012 r. na boisku w Gimnazjum w Strumieniu odbył się miejsko-gminny czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych, który rozgrywany jest w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej...

 


WYNIKI:

DZIEWCZĘTA
I miejsce - SP Strumikeń - 1014pkt
II miejsce - SP Pruchna - 824pkt
III miejsce - SP Drogomyśl - 740pkt
IV miejsce - SP Baków - 719pkt
V miejsce - SP Zabłocie - 548pkt

CHŁOPCY
I miejsce - SP Zabłocie - 891pkt
II miejsce - SP Pruchna - 771pkt
III miejsce - SP Baków - 688pkt
IV miejsce - SP Strumień - 624pkt
V miejsce - SP Drogomyśl - 400pkt


SKŁADY DRUŻYN:
SP Strumień: Natalia Herman, Anna Holewik, Dominika Kupka, Karolina Strządała, Magdalena Szczypka, Katarzyna Żur. Łukasz Bryła, Szymon Czakon, Patryk Fabian, Adam Grygier, Damian Krzempek, Konrad Lang, op. Barbara Milanowska.

SP Pruchna: Katarzyna Ihas, Agnieszka Fryda, Katarzyna Kurus, Marta Bromnik, Edyta Sajdok, Klaudia Szczelina. Marcin Machej, Remigiusz Ratajczyk, Filip Orszula, Piotr Markowski, Marcin Kurus, Dawid Zamojski, op. Arkadiusz Arkulary.

SP Drogomyśl: Katarzyna Lange, Karolina Obracaj, Weronika Świder, Noemi Bolek, Dominika Świder, Klaudia Ferenc. Jan Tobiczyk, Tomasz Podyma, Dawid Świńczyk, Mateusz Fajkier, Dawid Bodo, Jakub Szczegielniak, op. Alina Englert.

SP Bąków
: Aleksandra Czyż, Karolina Gabryś, Daniela Zorychta, Żaneta Mazur, Natalia Paliga, Wiktoria Matyjas. Karol Kruszczak, Kamil Bohucki, Kajetan Penkala, Daniel Krzempek, Kacper Rakus, Adrian Bocian, op. Ireneusz Krzempek.

SP Zabłocie
: Gabriela Pisarek, Agnieszka Czerniak, Agnieszka Żur, Sonia Nowok, Patrycja Janota, Angelika Nowok. Dominik Pisarek, Daniel Zahraj, Kacper Krzyżanek, Szymon Cemor, Artur Krymiec, Szymon Standura, op. Ireneusz Krzempek.

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska


Foto: Magdalena Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk