Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
Reklama

Turniej piłki nożnej w Strumieniu

Email Drukuj

W dniu 24 kwietnia 2012 r. w Hali Sportowej w Strumieniu odbył się Beskidzki Regionalny Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych...

 

 


W turnieju wzięły udział drużyny z Bulowic, Cieszyna, Drogomyśla, Kaczyny, Strumienia i Żywca. W Ceremonii Otwarcia wzięli udział zaproszeni goście: Burmistrz Strumienia Anna Grygierek, Dyrektor Szkoły Podstawowej Beata Greń, Dyrektor DPS Renata Moj oraz liczna grupa nauczycieli, opiekunów oraz kibiców ze Strumienia.
Po wysłuchaniu hymnu, wciągnięciu flagi oraz złożeniu przysięgi Olimpiad Specjalnych głos zabrała Burmistrz Strumienia życząc wszystkim dobrej zabawy, a zawodnikom wygranej w turnieju.
Turniej rozegrano w dwóch grupach.

Grupę I - domów pomocy społecznej i warsztatów terapii zajęciowej wygrali zawodnicy z sekcji "Byki" Drogomyśl, drugie miejsce zajęła sekcja "Płomień" Bulowice, a trzecie "Sokół" ze Strumienia.

W grupie II - specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, zwyciężyli zawodnicy z "Leskowca" Kaczyna, drugie miejsce zajęła sekcja "Orzeł" Cieszyn, a trzecie "Żywczaki" z Żywica.
Nad prawidłowym przebiegiem zawody czuwał sędzia Kamil Skowronek.Organizatorem zawodów był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Beskidzkie oraz Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Pogórzu. Turniej odbył się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Cieszynie i Urzędu Miejskiego w Strumieniu. Sponsorami strategicznymi Olimpiad Specjalnych Polska są Grupa Orlen, PGE, PGENiG oraz PZU.

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska


Foto: Magdalena Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk