Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
Reklama

Międzynarodowy turniej trampkarzy

Email Drukuj

W środę 30 maja 2012 r. na boiskach w Pruchnej i Zebrzydowicach odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej trampkarzy (rocznik ’97 i ’99), trzech współpracujących ze sobą Podokręgów: Čadcy (Słowacja), Frydka - Mistka (Czechy), Skoczowa (Polska)...

 

 

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach (osobno dla swojego rocznika w Pruchnej '97 a w Zebrzydowicach '99). Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" (2x30min.). W kadrze Podokręgu Skoczów znaleźli się także młodzi reprezentanci Gminy Strumień:
Szast Łukasz, Markiton Kamil, Krzempek Michał, Holesz Adam, Biesok Daniel, Pietrzyk Mateusz, Fabian Patryk (LKS Wisła Strumień) Dziadek Dariusz (LKS Błyskawica Drogomyśl) Mencner Dawid, Mencner Daniel, Stryganek Mateusz, Banot Sebastian, Duraj Sebastian Machej Marcin (LKS Pruchna).

Wyniki turnieju:

ROCZNIK ‘97

Skoczów - Frydek-Mistek - 0:1

Čadca - Skoczów - 0:4 (Duraj Sebastian, Stryganek Mateusz, Orłowski Robert, Czudek Adrian)

Frydek- Mistek - Čadca - 0:2

Tabela końcowa

1. Skoczów - 3pkt. 4:1
2. Frydek - Mistek - 3pkt. 1:2
3. Čadca - 3pkt. 2:4

Kadra Podokręgu Skoczów: Handzel Mateusz, Sojka Mateusz, Orłowski Robert, Budzyński Paweł (Pogwizdów), Dziadek Dariusz (Drogomyśl), Orszulik Paweł (Kaczyce), Szast Łukasz, Markiton Kamil, Krzempek Michał (Strumień), Waligóra Bartosz, Sobczyk Mateusz (Brzezówka), Kępa Eryk, Kopieczek Mateusz (Puńców), Parchański Tomasz, Czudek Adrian (Goleszów), Josiek Mateusz (Rudnik), Mencner Dawid, Mencner Daniel, Stryganek Mateusz, Banot Sebastian, Duraj Sebastian (Pruchna).
Trener: Cezary Kałużny
Kierownik: Zenon Kolber

ROCZNIK ‘99

Skoczów - Frydek-Mistek - 5:3 (Bukowczan Konrad - 2, Kłapsia Dawid - 2, Niemczyk Tymoteusz)

Čadca - Skoczów - 2:1 (Kubicius Jakub)

Frydek- Mistek - Čadca - 4:3

Tabela końcowa

1. Čadca - 6pkt. 6:4
2. Skoczów - 3pkt. 6:5
3. Frydek - Mistek - 0pkt. 6:9

Kadra Podokręgu Skoczów: Grzybek Paweł, Szajter Kamil, Prandzioch Natan (Rudnik), Kubicius Jakub (Cieszyn), Gandzel Tomasz, Gruchała Mateusz, Hołota Daniel (Chybie), Machej Marcin (Pruchna), Niemczyk Tymoteusz, Jewuła Szymon, Kłapsia Dawid (Goleszów), Bukowczan Konrad, Stawarczy Damian (Zebrzydowice), Holesz Adam, Biesok Daniel, Pietrzyk Mateusz, Fabian Patryk (Strumień).
Trenerzy: Ryszard Juchniewicz
Kierownik: Stanisław Ochodek

 

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk