Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_05
Reklama

"Trzymaj formę"

Email Drukuj

1 czerwca 2012 r. w hali i na stadionie sportowym w Strumieniu odbyło się Gminne Święto Sportu w ramach programu promocji zdrowia pod hasłem: "Trzymaj Formę"...

 

 

 

W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół Gminy Strumień, ponad 180 sportowców.
Imprezę rozpoczął pokaz sekcji judo z Drogomyśla, którą prowadzi pan Henryk Kubica. Następnie przystąpiono do zmagań turniejowych na torach przeszkód, w trójboju lekkoatletycznym, w biegu na dystansie 400 m, w wyścigach rzędów na wesoło. Dzieci przeciągały linę i grały w piłkę nożną.
Dla szkół zakupiono nagrody w postaci sprzętu sportowego z gminnego programu profilaktyki, które wręczyła na zakończenie imprezy Burmistrz Strumienia Anna Grygierek. Uczestnikom zapewniono posiłek regeneracyjny, owoce i soczki owocowe w ramach promocji zdrowej żywności.

Materiały dostarczyła i zdjęcia wykonała: Janusza Krzyżanowska

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk