Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama

"Czwartki lekkoatletyczne" - podsumowanie

Email Drukuj

Za nami pierwsza edycja "Czwartków Lekkoatletycznych". Na przełomie września ubiegłego roku i maja tego roku odbyło się łącznie 7 imprez lekkoatletycznych oraz finał miejski, który był podsumowaniem zmagań najmłodszych lekkoatletów...

 


Wszystkie zawody odbywały się na stadionie SOSiR w Skoczowie natomiast finał został przeprowadzony na przyszkolnych obiektach "skoczowskiego ogólniaka". Łącznie w imprezie wzięło udział 176 zawodników z 14 szkół. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Strumieniu, którzy w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych zajmowali czołowe lokaty.
Największy sukces należy do Magdaleny Szczypki z klasy 6a, która kilkakrotnie podczas zawodów ustanawiała nowe rekordy szkoły (bieg 60m - 8,34 oraz skok w dal - 4,98) oraz zdobyła puchar dla najlepszej zawodniczki.
Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami. Wszyscy uczestnicy finałów otrzymali dyplomy. Trzy najwyżej sklasyfikowane drużyny szkolne, trójka najwyżej sklasyfikowanych opiekunów drużyn oraz trójka najlepszych zawodników i zawodniczek zostało nagrodzonych pucharami, które wręczał prezes klubu LKS Pogórze p. Emil Borecki.
Do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w Łodzi w dniach 22-24 czerwca 2012 r. zakwalifikowały się 3 nasze zawodniczki: Magdalena Szczypka (6a), Anna Holewik (6b) oraz Natalia Herman (5b).

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODNIKÓW I SZKÓŁ - PDF


Materiały dostarczyła i zdjęcia wykonała: Barbara Milanowska

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk