Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Wyniki rozgrywek "B" grupy juniorów (sezon 2011/2012)

Email Drukuj

Rozgrywki "B" grupy - juniorów w sezonie 2011/2012



Tabela gr "B" - juniorzy (sezon 2011/2012)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Brenna
20
54 86 21
2 UGKS Zebrzydowice
20
51
95 15
3 LKS Pruchna
20
40 50 26
4 LKS Strumień
20
38 46 33
5 LKS Hażlach
20
33 60 33
6 RKS Chybie
20
31
49 51
7 KS Nierodzim
20
27
58 41
8 LKS Zabłocie
20
19 33 64
9 KS Brzezówka
20
17 33 82
10 LKS Iskrzyczyn
20
8
21 100
11
LKS Dębowiec
20
4
10 76


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2011/2012)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Miły Przemysław
13
2 Piekarczyk Damian
6
3 Lang Jan
5
4 Janik Filip
3
5 Markiton Adrian
2

 

Wyniki rozgrywek "B" grupy - juniorów w sezonie 2011/2012

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 20 sierpnia godz. 15:30
LKS Brenna - LKS Strumień 6:3
LKS Iskrzyczyn - UGKS Zebrzydowice 1:5
LKS Hażlach - LKS Zabłocie 8:0
KS Brzezówka - LKS Dębowiec 4:3
KS Nierodzim - LKS Pruchna 0:1

Kolejka 2 - 27 sierpnia godz. 15:30
LKS Dębowiec - KS Nierodzim 2:7
LKS Strumień - LKS Pruchna 1:3
LKS Zabłocie - KS Brzezówka 3:4
UGKS Zebrzydowice - LKS Hażlach 7:1
LKS Iskrzyczyn - pauza
LKS Brenna - RKS Chybie 10:0

Kolejka 3 - 3 września godz. 15:30
LKS Hażlach - pauza
LKS Iskrzyczyn - LKS Brenna 1:13
RKS Chybie - LKS Strumień 3:3
KS Brzezówka - UGKS Zebrzydowice 0:3
KS Nierodzim - LKS Zabłocie 3:1
LKS Pruchna - LKS Dębowiec 3:0

Kolejka 4 - 10 września godz. 15:30
KS Brzezówka - pauza
UGKS Zebrzydowice - KS Nierodzim 3:1
LKS Zabłocie - LKS Pruchna 1:1
LKS Strumień - LKS Dębowiec 3:1
LKS Brenna - LKS Hażlach 1:0
RKS Chybie - LKS Iskrzyczyn 7:1

Kolejka 5 - 17 września godz. 14:30
LKS Pruchna - UGKS Zebrzydowice 1:0
KS Nierodzim - pauza
KS Brzezówka - LKS Brenna 0:3
LKS Hażlach - RKS Chybie 2:1
LKS Iskrzyczyn - LKS Strumień 2:7
LKS Dębowiec - LKS Zabłocie 0:6

Kolejka 6 - 24 września godz. 14:30
LKS Iskrzyczyn - LKS Hażlach 0:10
RKS Chybie - KS Brzezówka 8:2
LKS Brenna - KS Nierodzim 5:0
LKS Pruchna - pauza
UGKS Zebrzydowice - LKS Dębowiec 11:0
LKS Strumień - LKS Zabłocie 1:2

Kolejka 7 - 1 października godz. 14:30
LKS Hażlach - LKS Strumień 4:2
KS Brzezówka - LKS Iskrzyczyn 6:1
KS Nierodzim - RKS Chybie 0:1
LKS Pruchna - LKS Brenna 1:6
LKS Dębowiec - pauza
LKS Zabłocie - UGKS Zebrzydowice 0:8

Kolejka 8 - 8 października godz. 13:30
LKS Zabłocie - pauza
LKS Strumień - UGKS Zebrzydowice 3:2
LKS Brenna - LKS Dębowiec 4:0
RKS Chybie - LKS Pruchna 2:1
LKS Iskrzyczyn - KS Nierodzim 0:10
LKS Hażlach - KS Brzezówka 1:2

Kolejka 9 - 15 października godz. 13:30
LKS Pruchna - LKS Iskrzyczyn 4:0
KS Nierodzim - LKS Hażlach 0:5
KS Brzezówka - LKS Strumień 0:2
LKS Dębowiec - RKS Chybie 3:3
LKS Zabłocie - LKS Brenna 1:6
UGKS Zebrzydowice - pauza

Kolejka 10 - 22 października godz. 13:30
LKS Iskrzyczyn - LKS Dębowiec 0:1
RKS Chybie - LKS Zabłocie 3:1
LKS Brenna - UGKS Zebrzydowice 2:1
LKS Strumień - pauza
LKS Hażlach - LKS Pruchna 0:1
KS Brzezówka - KS Nierodzim 2:5

Kolejka 11 - 29 października godz. 12.30
LKS Brenna - pauza
UGKS Zebrzydowice - RKS Chybie 4:2
LKS Zabłocie - LKS Iskrzyczyn 5:0
LKS Dębowiec - LKS Hażlach 0:5
LKS Pruchna - KS Brzezówka 6:0
KS Nierodzim - LKS Strumień 2:3

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 10 kwietnia godz. 16.00
LKS Strumień - LKS Brenna 1:0
UGKS Zebrzydowice - LKS Iskrzyczyn 6:0
LKS Zabłocie - LKS Hażlach 2:4
LKS Dębowiec - KS Brzezówka 0:3 w.o.
LKS Pruchna - KS Nierodzim 0:2

Kolejka 13 - 14 kwietnia godz. 16.00
KS Nierodzim - LKS Dębowiec 3:0 w.o.
LKS Pruchna - LKS Strumień 1:0
KS Brzezówka - LKS Zabłocie 1:1
LKS Hażlach - UGKS Zebrzydowice 2:3
LKS Iskrzyczyn - pauza
LKS Brenna - RKS Chybie 1:0

Kolejka 14 - 21 kwietnia godz. 16.00
LKS Hażlach - pauza
LKS Brenna - LKS Iskrzyczyn 6:1
LKS Strumień - RKS Chybie 1:0
UGKS Zebrzydowice - KS Brzezówka 7:0
LKS Zabłocie - KS Nierodzim 2:1
LKS Dębowiec - LKS Pruchna 0:3 w.o.

Kolejka 15 - 28 kwietnia godz. 17.00
KS Brzezówka - pauza
KS Nierodzim - UGKS Zebrzydowice 1:4
LKS Pruchna - LKS Zabłocie 7:0
LKS Dębowiec - LKS Strumień 0:3 w.o.
LKS Hażlach - LKS Brenna 1:4
LKS Iskrzyczyn - RKS Chybie 3:3

Kolejka 16 - 1 maja godz. 17.00
UGKS Zebrzydowice - LKS Pruchna 6:0
LKS Pogórze - pazuza
LKS Brenna - KS Brzezówka 4:0
RKS Chybie - LKS Hażlach 3:2
LKS Strumień - LKS Iskrzyczyn 2:0
LKS Zabłocie - LKS Dębowiec 3:0 w.o.

Kolejka 17 - 5 maja godz. 17.00
LKS Hażlach - LKS Iskrzyczyn 2:1
KS Brzezówka - RKS Chybie 4:5
KS Nierodzim - LKS Brenna 4:5
LKS Pruchna - pauza
LKS Dębowiec - UGKS Zebrzydowice 0:3 w.o.
LKS Zabłocie - LKS Strumień 2:2

Kolejka 18 - 12 maja godz. 17.00
LKS Strumień - LKS Hażlach 3:2
LKS Iskrzyczyn - KS Brzezówka 2:2
RKS Chybie - KS Nierodzim 0:2
LKS Brenna - LKS Pruchna 4:2
LKS Dębowiec - pauza
UGKS Zebrzydowice - LKS Zabłocie 6:0

Kolejka 19 - 19 maja godz. 17.00
LKS Zabłocie - pauza
UGKS Zebrzydowice - LKS Strumień 3:1
LKS Dębowiec - LKS Brenna 0:3 w.o.
LKS Pruchna - RKS Chybie 0:2
KS Nierodzim - LKS Iskrzyczyn 6:2
KS Brzezówka - LKS Hażlach 1:5

Kolejka 20 - 26 maja godz. 17.00
LKS Iskrzyczyn - LKS Pruchna 0:5
LKS Hażlach - KS Nierodzim 2:0
LKS Strumień - KS Brzezówka 3:0 w.o.
RKS Chybie - LKS Dębowiec 3:0 w.o.
LKS Brenna - LKS Zabłocie 3:0
LKS Rudnik - pauza

Kolejka 21 - 2 czerwca godz. 17.00
LKS Dębowiec - LKS Iskrzyczyn 0:3 w.o.
LKS Zabłocie - RKS Chybie 3:3
UGKS Zebrzydowice - LKS Brenna 5:0
LKS Strumień - pauza
LKS Pruchna - LKS Hażlach 2:1
KS Nierodzim - KS Brzezówka 11:1

Kolejka 22 - 9 czerwca godz. 15.00
LKS Brenna - pauza
RKS Chybie - UGKS Zebrzydowice 0:8
LKS Iskrzyczyn - LKS Zabłocie 3:0 w.o.
LKS Hażlach - LKS Dębowiec 3:0 w.o.
KS Brzezówka - LKS Pruchna 1:8
LKS Strumień - KS Nierodzim 2:0


Damsoft Wędkarstwo-śląsk