Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

Wyniki rozgrywek "B" grupy juniorów (sezon 2010/2011)

Email Drukuj
Rozgrywki "B" grupy - juniorów w sezonie 2010/2011

 

Tabela gr "B" - juniorzy (sezon 2010/2011)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KP Skoczów
18 44 94 13
2 KKS Zebrzydowice
18 42 72 18
3 UGKS Zebrzydowice
18
41 51 13
4 LKS Strumień
18 35 59 37
5 LKS Dębowiec
18 31 56 42
6 LKS Hażlach
18 22 67 43
7 KS Nierodzim
18 15 26 53
8 LKS Pruchna
18 14 42 61
9 KS Brzezówka
18 10 21 69
10 LKS Iskrzyczyn
18 6 10 14


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2010/2011)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Rogulski Mateusz
15
2 Lang Jan
8
3 Miły Przemysław
8
4 Omozik Mateusz
7
5 Janik Filip
5

Wyniki rozgrywek "B" grupy – juniorów w sezonie 2010/2011

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 21 sierpnia godz. 17:00
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach 3: 2
LKS Iskra Iskrzyczy - pauza
LKS 99 Pruchna - KS Brzezówka 2:1
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Strażak Dębowiec 3:3
UGKS Sokół Zebrzydowice - KKS Spójnia Zebrzydowice 4:4
KS Nierodzim - pauza

Kolejka 2 - 28 sierpnia godz. 17:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn 1:2
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna 4:2
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień 5:2
KP Beskid 09 Skoczów - UGKS Sokół Zebrzydowice 2:0
LKS Strażak Dębowiec - pauza

Kolejka 3 - 4 września godz. 17:00
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach 0:11
LKS 99 Pruchna - KS Nierodzim 1:1
KS Brzezówka - pauza
KP Beskid 09 Skoczów - pauza
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec 1:0

Kolejka 4 - 11 września godz. 17:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna 2:0
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wisła Strumień 8:0
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka 5:1
LKS Victoria Hażlach - pauza
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn 3:1
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauza

Kolejka 5 - 18 września godz. 16:00
LKS Iskra Iskrzyczyn - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:17
LKS 99 Pruchna - KP Beskid 09 Skoczów 2:4
LKS Wisła Strumień - UGKS Sokół Zebrzydowice 0:2
LKS Strażak Dębowiec - pauza
KS Brzezówka - LKS Victoria Hażlach 0:10
KS Nierodzim - pauza

Kolejka 6 - 25 września godz. 16:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Wisła Strumień - pauza
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna 4:0
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn 3:0 w.o.
KS Nierodzim - KS Brzezówka 1:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach 1:3

Kolejka 7 - 2 października godz. 16:00
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec 3:3
LKS 99 Pruchna - pauza
LKS Iskra Iskrzyczyn - UGKS Sokół Zebrzydowice 1:2
KP Beskid 09 Skoczów - pauza
KS Brzezówka - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:8
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim 0:4

Kolejka 8 - 9 października godz. 15:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach 3:0
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna 2:2
KP Beskid 09 Skoczów - KS Brzezówka 12:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauza
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauza
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim 3:2

Kolejka 9 - 16 października godz. 15:00
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień 0:11
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec 1:4
LKS Victoria Hażlach - KP Beskid 09 Skoczów 2:3
KS Brzezówka - UGKS Sokół Zebrzydowice 0:4
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:1

Kolejka 10 - 23 października godz. 15:00
LKS Wisła Strumień - pauza
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn 8:0
KS Brzezówka - pauza
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:1
KP Beskid 09 Skoczów - KS Nierodzim 4:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach 3:1

Kolejka 11 - 30 października godz. 14.00
KKS Spójnia Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów 1:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec 1:11
LKS 99 Pruchna - pauza
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień 1:2
LKS Victoria Hażlach - pauza
KS Nierodzim - UGKS Sokół Zebrzydowice 0:3

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 9 kwietnia godz. 16.00
KKS Spójnia Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauza
LKS Strażak Dębowiec - KP Beskid 09 Skoczów 1:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień 3:5
KS Brzezówka - LKS 99 Pruchna 0:4
KS Nierodzim - pauzua

Kolejka 13 - 16 kwietnia godz. 16.00
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka 0:5
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach 1:6
UGKS Sokół Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów 1:0
LKS Wisła Strumień - KS Nierodzim 5:0
LKS Strażak Dębowiec - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza

Kolejka 14 - 26 kwietnia godz. 16.00
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 2:0
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna 6:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn 13:0
KS Brzezówka - pauza
LKS Strażak Dębowiec - UGKS Sokół Zebrzydowice 0:0
KP Beskid 09 Skoczów - pauza

Kolejka 15 - 30 kwietnia godz. 16.00
LKS Wisła Strumień - KP Beskid 09 Skoczów 2:1
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:6
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim 2:1
LKS Victoria Hażlach - pauza
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec 3:4
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauza

Kolejka 16 - 7 maja godz. 17.00
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn 9:2
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 0:2
LKS Strażak Dębowiec - pauza
LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka 1:4
KP Beskid 09 Skoczów - LKS 99 Pruchna 7:0
KS Nierodzim - pauza

Kolejka 17 - 14 maja godz. 17.00
LKS Wisła Strumień - pauza
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów 0:20
LKS 99 Pruchna - UGKS Sokół Zebrzydowice 0:7
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec 3:3
KS Brzezówka - KS Nierodzim 3:1

Kolejka 18 - 21 maja godz. 17.00
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Brzezówka 1:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn 10:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień 2:9
LKS 99 Pruchna - pauza
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach 1:4
KP Beskid 09 Skoczów - pauza

Kolejka 19 - 28 maja godz. 17.00
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauza
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień 3:4
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:4
KS Brzezówka - KP Beskid 09 Skoczów 0:3 w.o.
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec 0:3
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauza

Kolejka 20 - 4 czerwca godz. 17.00
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn 3:0 w.o.
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Brzezówka 4:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim 3:0 w.o.
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna 3:2
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Victoria Hażlach 4:0

Kolejka 21 - 11 czerwca godz. 17.00
KS Brzezówka - pauza
LKS Wisła Strumień - pauza
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna 0:12
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec 5:0
KS Nierodzim - KP Beskid 09 Skoczów 0:13
LKS Victoria Hażlach - UGKS Sokół Zebrzydowice 1:2

Kolejka 22 - 18 czerwca godz. 17.00
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Nierodzim 3:0 w.o.
KP Beskid 09 Skoczów - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn 8:1
LKS 99 Pruchna - pauza
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka 5:1
LKS Victoria Hażlach - pauza

Damsoft Wędkarstwo-śląsk