Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek "B" grupy juniorów (sezon 2009/2010)

Email Drukuj
Rozgrywki "B" grupy - juniorów w sezonie 2009/2010



Tabela gr "B" - juniorzy (sezon 2009/2010)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Ochaby
18 50 79 12
2 MKS Golasowice
18 42 95 21
3 LKS Kończyce Wielkie
18
37 61 26
4 UGKS Zebrzydowice
18 34 55 34
5 KKS Zebrzydowice
18 25 37 35
6 LKS Pruchna
18 21 41 56
7 LKS Strumień
18 21 41 56
8 LKS Grodziec
18 15 41 66
9 LKS Dębowiec
18 13 25 58
10 KS Brzezówka
18 3 7 119


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2009/2010)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Rogulski Mateusz
13
2 Markiton Łukasz
7
3 Juszczyk Krzysztof
5
4 Lapczyk Tomasz
3
5 Omozik Mateusz
2

Wyniki rozgrywek "B" grupy – juniorów w sezonie 2009/2010

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 22 sierpnia godz.11:30
LKS Ochaby - LKS Pruchna 6:0
LKS Zamek Grodziec - KS Brzezówka 10:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Strażak Dębowiec 6:4
MKS Promyk Golasowice - pauza
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:2
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauza

Kolejka 2 - 25 sierpnia godz.17:00
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 2:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - MKS Promyk Golasowice 2:4
LKS Błyskawica Kończyce W. pauza
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zamek Grodziec 1:2
KS Brzezówka - LKS Ochaby 0:14
LKS Pruchna - pauza

Kolejka 3 - 29 sierpnia godz.11:30
LKS Pruchna - KS Brzezówka 8:1
LKS Ochaby - LKS Strażak Dębowiec 5:0
LKS Zamek Grodziec - pauza
LKS Błyskawica Kończyce W. - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:1
MKS Promyk Golasowice - UGKS Sokół Zebrzydowice 3:3
LKS Wisła Strumień - pauza

Kolejka 4 - 5 września godz.11:30
LKS Wisła Strumień - MKS Promyk Golasowice 1:3
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:4
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Zamek Grodziec 4:2
LKS Ochaby - pauza
LKS Strażak Dębowiec - LKS Pruchna 2:4
KS Brzezówka - pauza

Kolejka 5 - 12 września godz.11:30
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec 0:3 w.o.
LKS Pruchna - pauza
LKS Ochaby - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:0
LKS Zamek Grodziec - UGKS Sokół Zebrzydowice 6:1
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Wisła Strumień 8:1
MKS Promyk Golasowice - pauza

Kolejka 6 - 19 września godz.16:00
MKS Promyk Golasowice - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:1
LKS Wisła Strumień - LKS Zamek Grodziec 4:1
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Ochaby 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pruchna 2:1
KS Brzezówka - pauza
LKS Strażak Dębowiec - pauza

Kolejka 7 - 26 września godz.16:00
LKS Strażak Dębowiec - pauza
KS Brzezówka - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:6
LKS Pruchna - UGKS Sokół Zebrzydowice 1:2
LKS Ochaby - LKS Wisła Strumień 5:1
LKS Zamek Grodziec - MKS Promyk Golasowice 0:4
LKS Błyskawica Kończyce W. - pauza

Kolejka 8 - 3 października godz.15:00
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Zamek Grodziec 5:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 3:3
LKS Wisła Strumień - LKS Pruchna 3:1
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Brzezówka 11:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec 3:0

Kolejka 9 - 10 października godz.15:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Strażak Dębowiec - UGKS Sokół Zebrzydowice 0:2
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień 0:3 w.o.
LKS Pruchna - MKS Promyk Golasowice 0:9
LKS Ochaby - LKS Błyskawica Kończyce W. 2:1
LKS Zamek Grodziec - pauza

Kolejka 10 - 17 października godz.15:00
LKS Zamek Grodziec - LKS Ochaby 0:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Pruchna 7:2
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka 17:0
LKS Wisła Strumień - LKS Strażk Dębowiec 9:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza

Kolejka 11 - 24 października godz.14.00
KKS Spójnia Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice 1:1
LKS Wisła Strumień - pauza
LKS StrażakDębowiec - MKS Promyk Golasowice 0:7
KS Brzezówka - LKS Błyskawica Kończyce W. 0:3 w.o.
LKS Pruchna - LKS Zamek Grodziec 3:0 w.o.
LKS Ochaby - pauza

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 17 kwietnia godz.16.00
LKS Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:3
KS Brzezówka - UGKS Sokół Zebrzydowice 1:10
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Wisła Strumień 7:1
LKS Ochaby - LKS Zamek Grodziec 6:0

Kolejka 13 - 24 kwietnia godz.16.00
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Kończyce W. 0:1
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Promyk Golasowice 2:0
LKS Zamek Grodziec - LKS Strażak Dębowiec 3:0 w.o.
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Brzezówka 3:0 w.o.
LKS Pruchna - LKS Ochaby 1:4

Kolejka 14 - 1 maja godz.17.00
KS Brzezówka - LKS Pruchna 0:3 w.o.
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień 3:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Zamek Grodziec 5:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Ochaby 1:2
MKS Promyk Golasowice - KKS Spójnia Zebrzydowice 5:1

Kolejka 15 - 8 maja godz.17.00
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 2:2
LKS Błyskawica Kończyce W. - UGKS Sokół Zebrzydowice 1:2
LKS Zamek Grodziec - LKS Pruchna 3:5
LKS Ochaby - KS Brzezówka 5:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec 4:1

Kolejka 16 - 15 maja godz.17.00
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błyskawica Kończyce W. 2:1
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Pruchna 4:1
LKS Ochaby - MKS Promyk Golasowice 3:2
LKS Zamek Grodziec - KKS Spójnia Zebrzydowice 4:1
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka 4:0

Kolejka 17 - 22 maja godz.17.00
LKS Zamek Grodziec - LKS Błyskawica Kończyce W. 3:5
LKS Pruchna - LKS Wisła Strumień 5:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 0:2
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice 0:7
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec 3:2

Kolejka 18 - 29 maja godz.17.00
LKS Błyskawica Kończyce W. - KS Brzezówka 8:0
LKS Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 1:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Zamek Grodziec 9:1
LKS Wisła Strumień - UGKS Sokół Zebrzydowice 1:4

Kolejka 19 - 5 czerwca godz.11.30
LKS Zamek Grodziec - LKS Wisła Strumień 4:6
MKS Promyk Golasowice - LKS Pruchna 7:1
LKS Ochaby - UGKS Sokół Zebrzydowice 4:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:4
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka 4:0

Kolejka 20 - 12 czerwca godz.11.30
UGKS Sokół Zebrzydowice - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:4
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 0:8
LKS Pruchna - LKS Strażak Dębowiec 3:0 w.o.
LKS Błyskawica Kończyce W. - MKS Promyk Golasowice 0:3
KS Brzezówka - LKS Zamek Grodziec 3:0 w.o.

Damsoft Wędkarstwo-śląsk