Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy juniorów (sezon 2007/2008)

Email Drukuj
Rozgrywki "A" grupy - juniorów w sezonie 2007/2008


 

Tabela gr "A" - juniorzy (sezon 20072008)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Goleszów
22 60 98 30
2 LKS Kończyce Małe
22 44 51 36
3 LKS Pierściec
22
41 53 41
4 LKS Pielgrzymowice
22 34 58 60
5 LKS Simoradz
22 33 48 50
6 LKS Brenna
22 30 47 67
7 LKS Strumień
22 28 52 59
8 GKS Kaczyce
22 27 61 73
9 LKS Górki Wielkie
22 24 48 52
10 KS Ustroń
22 24 56 61
11 LKS Bąków
22 22 40 46
12 KS Nierodzim
22 14 35 72


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2007/2008)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Duda Radosław
16
2 Szczęsny Piotr
13
3 Holewik Tomasz
10
4 Kubacki Dariusz
5
5 Jaros Arkadiusz
2

Wyniki rozgrywek "A" grupy – juniorów w sezonie 2007/2008

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 25 sierpnia godz 17:00
KS Nierodzim - LKS Kończyce Małe 0:4
LKS Goleszów - LKS Wisła Strumień 4:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błękitni Pierściec 2:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Beskid Brenna 7:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - GKS Morcinek Kaczyce 6:1
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Zryw Bąków 5:0

Kolejka 2 - 28 sierpnia godz.17:00
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 4:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wisła Strumień 0:1
LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim 2:1
GKS Morcinek Kaczyce - KS Kuźnia II Ustroń 3:3
LKS Beskid Brenna - LKS Wyzwolenie Simoradz 0:4
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Pielgrzymowice 2:2

Kolejka 3 - 1 września godz 17:00
LKS Goleszów - LKS Zryw Bąków 5:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Spójnia Górki Wielkie 2:1
KS Nierodzim - GKS Morcinek Kaczyce 0:3 w.o.
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec 0:0
LKS Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe 3:4
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Beskid Brenna 7:0

Kolejka 4 - 8 września godz.16:00
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Goleszów 3:6
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Kuźnia II Ustroń 3:1
LKS Beskid Brenna - KS Nierodzim 1:5
LKS Zryw Bąków - LKS Wisła Strumień 1:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe 1:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wyzwolenie Simoradz 2:1

Kolejka 5 - 15 września godz.16:00
LKS Goleszów - LKS Beskid Brenna 6:0
LKS Kończyce Małe - LKS Zryw Bąków 2:0
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:9
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie 0:5
LKS Wisła Strumień - GKS Morcinek Kaczyce 1:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec 2:4

Kolejka 6 - 22 września godz.16:00
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Kończyce Małe 0:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Goleszów 0:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Nierodzim 3:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków 2:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - KS Kuźnia II Ustroń 2:2
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień 1:8

Kolejka 7 - 29 września godz.16:00
LKS Kończyce Małe - LKS Beskid Brenna 6:1
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:0
KS Nierodzim - LKS Wyzwolenie Simoradz 0:1
LKS Zryw Bąków - GKS Morcinek Kaczyce 1:6
LKS Wisła Strumień - LKS Spójnia GórkiWielkie 3:2
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Błękitni Pierściec 5:0

Kolejka 8 - 6 października godz.15:00
KS Kuźnia II Ustroń - KS Nierodzim 5:2
LKS Błękitni Pierściec - GKS Morcinek Kaczyce 3:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Kończyce Małe 0:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wisła Strumień 1:3
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Goleszów 2:7
LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków 4:0

Kolejka 9 - 13 października godz.15:00
LKS Goleszów - KS Kuźnia II Ustroń 5:3
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pielgrzymowice 2:1
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Beskid Brenna 4:1
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec 1:4
LKS Wisła Strumień - LKS Wyzwolenie Simoradz 2:1
LKS Zryw Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie 0:2

Kolejka 10 - 20 października godz.15:00
LKS Spójnia Górki Wielkie - GKS Morcinek Kaczyce 5:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw Bąków 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe 1:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Beskid Brenna 0:2
KS Nierodzim - LKS Goleszów 0:5
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Wisła Strumień 2:3

Kolejka 11 - 27 października godz.14:00
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec 3:1
LKS Kończyce Małe - KS Kuźnia II Ustroń 3:2
LKS Beskid Brenna - LKS Spójnia Górki Wielkie 4:1
LKS Wisła Strumień - KS Nierodzim 2:3
LKS Zryw Bąków - LKS Wyzwolenie Simoradz 2:3
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Strażak Pielgrzymowice 7:3

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 5 kwietnia godz.16.00
LKS Kończyce - Małe KS Nierodzim 1:2
LKS Wisła Strumień - LKS Goleszów 0:6
LKS Błękitni Pierściec - LKS Spójnia Górki Wielkie 3:0 w.o.
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Pielgrzymowice 2:4
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wyzwolenie Simoradz 1:7
LKS Zryw Bąków - KS Kuźnia II Ustroń 2:0

Kolejka 13 - 12 kwietnia godz.16.00
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 5:4
LKS Wisła Strumień - LKS Błękitni Pierściec 2:4
KS Nierodzim - LKS Zryw Bąków 1:1
KS Kuźnia II Ustroń - GKS Morcinek Kaczyce 1:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Beskid Brenna 0:3 w.o.
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Spójnia Górki Wielkie 3:0

Kolejka 14 - 19 kwietnia godz.16.00
LKS Zryw Bąków - LKS Goleszów 2:3
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Wyzwolenie Simoradz 1:2
GKS Morcinek Kaczyc - KS Nierodzim 3:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice 5:1
LKS Kończyce Małe - LKS Wisła Strumień 1:0
LKS Beskid Brenna - KS Kuźnia II Ustroń 4:0

Kolejka 15 - 26 kwietnia godz.17.00
LKS Goleszów - GKS Morcinek Kaczyce 7:0
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Spójnia Górki Wielkie 5:3
KS Nierodzim - LKS Beskid Brenna 1:6
LKS Wisła Strumień - LKS Zryw Bąków 1:1
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec 3:3
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pielgrzymowice 4:4

Kolejka 16 - 3 maja godz.17.00
LKS Beskid Brenna - LKS Goleszów 0:2
LKS Zryw Bąków - LKS Kończyce Małe 1:1
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:4
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim 4:2
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wisła Strumień 4:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz 3:0

Kolejka 17 - 10 maja godz.17.00
LKS Kończyce Małe - GKS Morcinek Kaczyce 4:2
LKS Goleszów - LKS Spójnia Górki Wielkie 4:1
KS Nierodzim - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:3
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec 5:1
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Wyzwolenie Simoradz 5:0
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna 3:4

Kolejka 18 - 17 maja godz.17.00
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe 4:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów 0:5
LKS Wyzwolenie Simoradz - KS Nierodzim 3:2
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Zryw Bąków 1:6
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Wisła Strumień 5:0
LKS Błękitni Pierściec - KS Kuźnia II Ustroń 4:0

Kolejka 19 - 24 maja godz.17.00
KS Nierodzim - KS Kuźnia II Ustroń 6:0
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błękitni Pierściec 6:3
LKS Kończyce Małe - LKS Spójnia Górki Wielkie 0:6
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Pielgrzymowice 7:0 w.o.
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz 3:1
LKS Zryw Bąków - LKS Beskid Brenna 3:0 w.o.

Kolejka 20 - 31 maja godz.17.00
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Goleszów 2:5
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 1:1
LKS Beskid Brenna - GKS Morcinek Kaczyce 2:1
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wisła Strumień 4:3
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Zryw Bąków 1:1

Kolejka 21 - 7 czerwca godz.11.30
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Spójnia Górki Wielkie 3:3
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Pielgrzymowice 8:1
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz 0:0
LKS Beskid Brenna - LKS Błękitni Pierściec 0:3
LKS Goleszów - KS Nierodzim 8:0 w.o.
LKS Wisła Strumień - KS Kuźnia II Ustroń 0:5 w.o.

Kolejka 22 - 14 czerwca godz.11.30
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów 3:2
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Kończyce Małe 1:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Beskid Brenna 1:6
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień 4:6
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zryw Bąków 2:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - GKS Morcinek Kaczyce 7:6


Damsoft Wędkarstwo-śląsk