Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy juniorów (sezon 2006/2007)

Email Drukuj

Tabela końcowa gr "A" - juniorzy (sezon 2006/2007)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KP Istebna
22 50 72 22
2 LKS Kończyce Małe
22 38 45 35
3 GKS Kaczyce
22
37 74 45
4 LKS Bąków
22 31 39 40
5 LKS Pielgrzymowice
22 30 44 45
6 LKS Górki Wielkie
22 30 35 42
7 LKS Pierściec
22 30 35 33
8 LKS Brenna
22 29 33 57
9 LKS Simoradz
22 26 32 47
10 KS Nierodzim
22 26 46 46
11 LKS Strumień
22 26 48 71
12 LKS Ochaby
22 23 30 50


Rozgrywki "A" grupy - juniorów w sezonie 2006/2007

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 26 sierpnia godz.17.00
LKS Brenna - KS Nierodzim 1:1
LKS Kończyce M. - GKS Kaczyce 4:3
LKS Bąkow - LKS Ochaby 0:0
LKS Górki W. - KP Istebna 0:4
LKS Strumień -LKS Pierściec 4:0
LKS Simoradz - LKS Pielgrzymowice 1:2

Kolejka 2 - 29 sierpnia godz.17.00
LKS Pierściec - LKS Simoradz 0:0
LKS Nierodzim - LKS Pielgrzymowice 5:3
KP Istebna - LKS Strumień 6:1
LKS Ochaby - LKS Górki W. 0:2
GKS Kaczyce - LKS Bąków 5:0
LKS Brenna - LKS Kończyce M. 1:2

Kolejka 3 - 2 września godz.17.00
LKS Bąków - LKS Brenna 4:0 w.o.
LKS Górki W. - GKS Kaczyce 1:3
LKS Kończyce M. - KS Nierodzim 2:3
LKS Strumień - LKS Ochaby 2:3
LKS Simoradz - KP Istebna 1:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Pierściec 2:0

Kolejka 4 - 9 września godz.16.00
KP Istebna - LKS Pielgrzymowice 4:2
LKS Ochaby - LKS Simoradz 0:0
GKS Kaczyce - LKS Strumień 6:3
KS Nierodzim - LKS Pierściec 2:3
LKS Brenna - LKS Górki W. 1:0
LKS Kończyce M. - LKS Bąkow 3:1

Kolejka 5 - 16 września godz.16.00
LKS Górki W. - LKS Kończyce M. 3:2
LKS Strumień - LKS Brenna 6:0
LKS Simoradz - GKS Kaczyce 1:5
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby 4:0
LKS Bąków - KS Nierodzim 3:2
LKS Pierściec - KP Istebna 3:1

Kolejka 6 - 23 września godz.16.00
LKS Ochaby - LKS Pierściec 1:1
GKS Kaczyce - LKS Pielgrzymowice 0:3
LKS Brenna - LKS Simoradz 5:0
LKS Kończyce M. - LKS Strumień 3:1
LKS Bąków - LKS Górki W. 0:2
KS Nierodzim - KP Istebna 0:2

Kolejka 7 - 30 września godz.16.00
KP Istebna - LKS Ochaby 6:1
LKS Pierściec - GKS Kaczyce 5:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 8:1
LKS Simoradz - LKS Kończyce M. 2:3
LKS Strumień - LKS Bąków 2:1
LKS Górki W. - KS Nierodzim 0:0

Kolejka 8 - 7 października godz.15.00
KS Nierodzim - LKS Ochaby 3:1
GKS Kaczyce - KP Istebna 3:2
LKS Brenna - LKS Pierściec 4:1
LKS Kończyce M. - LKS Pielgrzymowice 1:1
LKS Bąków - LKS Simoradz 3:2
LKS Górki W. - LKS Strumień 4:2

Kolejka 9 - 14 października godz.15.00
LKS Simoradz - LKS Górki W. 1:4
LKS Strumień - KS Nierodzim 2:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków 5:2
LKS Pierściec - LKS Kończyce M. 1:0
KP Istebna - LKS Brenna 0:3 w.o.
LKS Ochaby - GKS Kaczyce 4:0

Kolejka 10 - 21 października godz.15.00
LKS Brenna - LKS Ochaby 1:2
LKS Kończyce M. - KP Istebna 0:3
KS Nierodzim - GKS Kaczyce 3:1
LKS Bąków - LKS Pierściec 1:0
LKS Górki W. - LKS Pielgrzymowice 2:1
LKS Strumień - LKS Simoradz 3:1

Kolejka 11 - 28 października godz.14.00
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 1:2
LKS Pierściec - LKS Górki W. 2:1
KP Istebna - LKS Bąków 3:0
LKS Simoradz - KS Nierodzim 2:1
LKS Ochaby - LKS Kończyce M. 1:3
GKS Kaczyce - LKS Brenna 9:1

Kolejka wiosenna

kolejka 12 - 10 kwietnia godz.16.00
KS Nierodzim - LKS Brenna 2:0
GKS Kaczyce - LKS Kończyce M.2:1
LKS Ochaby - LKS Bąków 3:0
KP Istebna - LKS Górki W. 4:0
LKS Pierściec - LKS Strumień 1:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Simoradz 3:0

kolejka 13 - 14 kwietnia godz.16.00
LKS Simoradz - LKS Pierściec 2:1
LKS Pielgrzymowice - KS Nierodzim 2:6
LKS Strumień - KP Istebna 1:8
LKS Górki W. - LKS Ochaby 2:0
LKS Bąków - GKS Kaczyce 0:1
LKS Kończyce M. - LKS Brenna 1:3

kolejka 14 - 21 kwietnia godz.16.00
LKS Brenna - LKS Bąków 1:4
GKS Kaczyce - LKS Górki W. 0:2
KS Nierodzim - LKS Kończyce M. 0:1
LKS Ochaby - LKS Strumień 2:2
KP Istebna - LKS Simoradz 7:0
LKS Pierściec - LKS Pielgrzymowice 1:1

kolejka 15 - 28 kwietnia godz.16.00
LKS Pielgrzymowice - KP Istebna 0:1
LKS Simoradz - LKS Ochaby 2:1
LKS Strumień - GKS Kaczyce 0:8
LKS Pierściec - KS Nierodzim 2:1
LKS Górki W. - LKS Brenna 1:2
LKS Bąkow - LKS Kończyce M.0:5

klejka 16 - 5 maja godz.17.00
LKS Kończyce M. - LKS Górki W. 1:0
LKS Brenna - LKS Strumień 1:0
GKS Kaczyce - LKS Simoradz 2:3
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice 0:1
KS Nierodzim - LKS Bąkow 2:2
KP Istebna - LKS Pierściec 2:1

kolejka 17 - 12 maja godz.17.00
LKS Pierściec - LKS Ochaby 6:1
LKS Pielgrzymowice - GKS Kaczyce 3:1
LKS Simoradz - LKS Brenna 4:0
LKS Strumień - LKS Kończyce M. 3:5
LKS Górki W. - LKS Bąkow 2:5
KP Istebna - KS Nierodzim 3:0

kolejka 18 - 19 maja godz.17.00
LKS Ochaby - KP Istebna 1:5
GKS Kaczyce - LKS Pierściec 1:1
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Kończyce M. - LKS Simoradz 2:1
LKS Bąków - LKS Strumień 5:0
KS Nierodzim - LKS Górki W 2:3

kolejka 19 - 26 maja godz.17.00
LKS Ochaby - KS Nierodzim 4:3
KP Istebna - GKS Kaczyce 5:2
LKS Pierściec - LKS Brenna 0:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce M. 0:5
LKS Simoradz - LKS Bąków 1:1
LKS Strumień - LKS Górki W. 4:2

kolejka 20 - 2 czerwca godz.17.00
LKS Górki W. - LKS Simoradz 1:5
KS Nierodzim - LKS Strumień 8:1
LKS Bąków - LKS Pielgrzymowice 5:0
Kończyce M. - LKS Pierściec 1:3
LKS Brenna - KP Istebna 2:2
GKS Kaczyce - LKS Ochaby 6:2

Kolejka 21 - 9 czerwca godz.17.00
LKS Ochaby - LKS Brenna 3:1
KP Istebna - Kończyce M. 3:0
GKS Kaczyce - KS Nierodzim 8:0
LKS Pierściec - LKS Bąków 1:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Górki W. 1:1
LKS Simoradz - LKS Strumień 3:2

Kolejka 22 - 16 czerwca godz.17.00
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 5:1
LKS Górki W. - LKS Pierściec 2:2
LKS Bąków - KP Istebna 1:0
KS Nierodzim - LKS Simoradz 0:0
LKS Kończyce M. - LKS Ochaby 0:0
LKS Brenna - GKS Kaczyce 1:7


Damsoft Wędkarstwo-śląsk