Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_02
Reklama

Wyniki rozgrywek "B" grupy juniorów (sezon 2005/2006)

Email Drukuj

Tabela końcowa gr "B" - juniorzy (sezon 2005/2006)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Strumień
18 43 81 30
2 LKS Bąków
18 41 70 19
3 LKS Gumna
18
40 71 24
4 LKS Goleszów
18 31 42 28
5 LKS Puńców
18 29 56 41
6 LKS Zabłocie
18 24 39 41
7 KKS Zebrzydowice
18 17 52 72
8 LKS Hażlach
18 15 32 50
9 LKS Zamarski
18 14 29 74
10 LKS Rudnik
18 6 14 107


Rozgrywki "B" grupy - juniorów w sezonie 2005/2006


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 27 sierpnia
LKS Zabłocie - LKS Strumień 0:6
LKS Zamarski - LKS Gumna 2:3
LKS Goleszów - LKS Hażlach 1:1
LKS Bąków -LKS Puńców 5:2
LKS Rudnik - KKS Zebrzydowice 2:12

Kolejka 2 - 3 września
LKS Hażlach -LKS Bąków 0:0
LKS Strumień - LKS Puńców 3:0
KKS Zebrzydowice -LKS Goleszów 1:2
LKS Zabłocie - LKS Zamarski 6:0
LKS Gumna - LKS Rudnik 5:0

Kolejka 3 - 10 września
LKS Goleszów - LKS Gumna 0:2
LKS Zamarski - LKS Strumień 3:8
LKS Bąków - KKS Zebrzydowice 3:3
LKS Puńców - LKS Hażlach 3:2
LKS Rudnik - LKS Zabłocie 0:3

Kolejka 4 -17 września
KKS Zebrzydowice - LKS Puńców 6:0
LKS Gumna - LKS Bąków 2:0
LKS Zabłocie - LKS Goleszów 0:2
LKS Strumień - LKS Hażlach 5:0
LKS Zamarski – LKS Rudnik 3:2

Kolejka 5 - 24 września
LKS Goleszów - LKS Zamarski 2:1
LKS Bąków - LKS Zabłocie 3:1
LKS Puńców - LKS Gumna 1:8
LKS Hażlach - KKS Zebrzydowice 3:5
LKS Rudnik - LKS Strumień 0:3

Kolejka 6 - 1 października
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice 5:2
LKS Gumna - LKS Hażlach 4:0
LKS Zabłocie - LKS Puńców 2:1
LKS Zamarski - LKS Bąków 0:11
LKS Rudnik - LKS Goleszów 2:7

Kolejka 7 - 8 października
LKS Goleszów - LKS Strumień 2:5
LKS Puńców - LKS Zamarski 7:0
LKS Hażlach - LKS Zabłocie 0:2
KKS Zebrzydowice - LKS Gumna 4:5
LKS Bąków - LKS Rudnik 11:0

Kolejka 8 - 15 października
LKS Zabłocie - KKS Zebrzydowice 4:3
LKS Zamarski - LKS Hażlach 0:5
LKS Strumień - LKS Gumna 3:0
LKS Goleszów - LKS Bąków 2:2
LKS Rudnik - LKS Puńców 2:1

Kolejka 9 - 22 października
LKS Gumna - LKS Zabłocie 4:0
KKS Zebrzydowice - LKS Zamarski 3:0(wo)
LKS Puńców - LKS Goleszów 3:0
LKS Bąków - LKS Strumień 2:0
LKS Hażlach - LKS Rudnik 7:1

Kolejka wiosenna

kolejka 10 - 22 kwietnia
LKS Strumień - LKS Zabłocie 6:3
LKS Gumna - LKS Zamarski 1:1
KKS Zebrzydowice - LKS Rudnik 0:3(wo)
LKS Hażlach - LKS Goleszów 3:1
LKS Puńców - LKS Bąków 2:3

kolejka 11 - 29 kwietnia
LKS Bąków - LKS Hażlach 3:0
LKS Puńców - LKS Strumień 3:3
LKS Goleszów - KKS Zebrzydowice 2:0
LKS Rudnik - LKS Gumna 0:9
LKS Zamarski - LKS Zabłocie 3:1

kolejka 12 - 6 maja
LKS Zabłocie - LKS Rudnik 6:0
LKS Gumna - LKS Goleszów 1:2
LKS Strumień - LKS Zamarski 7:0
KKS Zebrzydowice - LKS Bąków 1:1
LKS Hażlach - LKS Puńców 2:6

kolejka 13 - 13 maja
LKS Puńców - KKS Zebrzydowice 6:2
LKS Bąków - LKS Gumna 4:0
LKS Goleszów - LKS Zabłocie 4:0
LKS Hażlach - LKS Strumień 0:4
LKS Rudnik - LKS Zamarski 0:5

klejka 14 - 20 maja
LKS Zamarski - LKS Goleszów 1:5
LKS Zabłocie - LKS Bąków 1:2
LKS Gumna - LKS Puńców 1:3
KKS Zebrzydowice - LKS Hażlach 5:1
LKS Strumień - LKS Rudnik 6:0

kolejka 15 - 27 maja
KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 0:8
LKS Hażlach - LKS Gumna 1:7
LKS Puńców - LKS Zabłocie 2:0
LKS Bąków - LKS Zamarski 3:0
LKS Goleszów - LKS Rudnik 5:0

kolejka 16 - 3 czerwca
LKS Rudnik - LKS Bąków 1:11
LKS Strumień - LKS Goleszów 4:3
LKS Zamarski - LKS Puńców 0:9
LKS Zabłocie - LKS Hażlach 2:0
LKS Gumna - KKS Zebrzydowice 10:1

kolejka 17 - 10 czerwca
KKS Zebrzydowice - LKS Zabłocie 3:8
LKS Hażlach - LKS Zamarski 1:1
LKS Gumna - LKS Strumień 7:2
LKS Puńców - LKS Rudnik 6:1
LKS Bąków - LKS Goleszów 1:1

kolejka 18 - 17 czerwca
LKS Zabłocie - LKS Gumna 0:2
LKS Zamarski - KKS Zebrzydowice 9:0
LKS Rudnik - LKS Hażlach 0:6
LKS Goleszów - LKS Puńców 1:1
LKS Strumień - LKS Bąków 3:5


Damsoft Wędkarstwo-śląsk