Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek "B" grupy trampkarzy (sezon 2011/2012)

Email Drukuj

Rozgrywki "B" grupy - trampkarzy w sezonie 2011/2012



Tabela gr "B" - trampkarze (sezon 2011/2012)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Brenna
20 51 110 18
2 LKS Hażlach
20 49 95 21
3 LKS Simoradz
20
46 64 16
4 KS Brzezówka
20 38 69 34
5 LKS Pruichna
20 38 78 29
6 LKS Strumień
20 32 69 28
7 LKS Rudnik
20 30 84 35
8 LKS Dębowiec
20 18 37 91
9 LKS Iskrzyczyn
20 13 22 95
10 LKS Pogórze
20 6 14 114
11 LKS Zabłocie
20 3 13 174


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2011/2012)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Gandor Remigiusz
22
2 Holesz Adam
9
3 Indyk Patryk
7
4 Biesok Daniel
6
5 Danel Krystian
5

 

Wyniki rozgrywek "B" grupy - trampkarzy w sezonie 2011/2012

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 20 sierpnia godz. 15:30
LKS Brenna - LKS Strumień 8:2
LKS Iskrzyczyn - LKS Rudnik 1:3
LKS Hażlach - LKS Zabłocie 8:0
KS Brzezówka - LKS Dębowiec 6:1
LKS Pogórze - LKS Pruchna 0:6
LKS Simoradz - pauza

Kolejka 2 - 27 sierpnia godz. 15:30
LKS Dębowiec - LKS Pogórze 4:0
LKS Strumień - LKS Pruchna 1:2
LKS Zabłocie - KS Brzezówka 0:16
LKS Rudnik - LKS Hażlach 1:3
LKS Simoradz - LKS Iskrzyczyn 2:0
LKS Brenna - pauza

Kolejka 3 - 3 września godz. 15:30
LKS Hażlach - LKS Simoradz 2:1
LKS Iskrzyczyn - LKS Brenna 2:7
LKS Strumień - pauza
KS Brzezówka - LKS Rudnik 3:2
LKS Pogórze - LKS Zabłocie 4:2
LKS Pruchna - LKS Dębowiec 6:2

Kolejka 4 - 10 września godz. 15:30
LKS Simoradz - KS Brzezówka 1:1
LKS Rudnik - LKS Pogórze 7:0
LKS Zabłocie - LKS Pruchna 0:13
LKS Strumień - LKS Dębowiec 5:0
LKS Brenna - LKS Hażlach 1:1
LKS Iskrzyczyn - pauza

Kolejka 5 - 17 września godz. 14:30
LKS Pruchna - LKS Rudnik 2:1
LKS Pogórze - LKS Simoradz 0:6
KS Brzezówka - LKS Brenna 2:4
LKS Hażlach - pauza
LKS Iskrzyczyn - LKS Strumień 0:8
LKS Dębowiec - LKS Zabłocie 7:2

Kolejka 6 - 24 września godz. 14:30
LKS Iskrzyczyn - LKS Hażlach 0:12
KS Brzezówka - pauza
LKS Brenna - LKS Pogórze 9:0
LKS Simoradz - LKS Pruchna 3:1
LKS Rudnik - LKS Dębowiec 1:4
LKS Strumień - LKS Zabłocie 13:0

Kolejka 7 - 1 października godz. 14:30
LKS Hażlach - LKS Strumień 4:0
KS Brzezówka - LKS Iskrzyczyn 6:0
LKS Pogórze - pauza
LKS Pruchna - LKS Brenna 1:1
LKS Dębowiec - LKS Simoradz 0:3
LKS Zabłocie - LKS Rudnik 0:31

Kolejka 8 - 8 października godz. 13:30
LKS Simoradz - LKS Zabłocie 11:0
LKS Strumień - LKS Rudnik 0:4
LKS Brenna - LKS Dębowiec 7:1
LKS Pruchna - pauza
LKS Iskrzyczyn - LKS Pogórze 2:4
LKS Hażlach - KS Brzezówka 2:1

Kolejka 9 - 15 października godz. 13:30
LKS Pruchna - LKS Iskrzyczyn 9:0
LKS Pogórze - LKS Hażlach 1:9
KS Brzezówka - LKS Strumień 3:2
LKS Dębowiec - pauza
LKS Zabłocie - LKS Brenna 0:3
LKS Rudnik - LKS Simoradz 0:1

Kolejka 10 - 22 października godz. 13:30
LKS Iskrzyczyn - LKS Dębowiec 0:4
LKS Zabłocie - pauza
LKS Brenna - LKS Rudnik 4:0
LKS Strumień - LKS Simoradz 1:2
LKS Hażlach - LKS Pruchna 5:0
KS Brzezówka - LKS Pogórze 3:0

Kolejka 11 - 29 października godz. 12.30
LKS Simoradz - LKS Brenna 2:0
LKS Zabłocie - LKS Iskrzyczyn 2:4
LKS Dębowiec - LKS Hażlach 3:5
LKS Pruchna - KS Brzezówka 0:1
LKS Pogórze - LKS Strumień 0:8

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 10 kwietnia godz. 14.30
LKS Strumień - LKS Brenna 1:1
LKS Rudnik - LKS Iskrzyczyn 1:0
LKS Zabłocie - LKS Hażlach 2:5
LKS Dębowiec - KS Brzezówka 1:9
LKS Pruchna - LKS Pogórze 10:0

Kolejka 13 - 14 kwietnia godz. 14.30
LKS Pogórze - LKS Dębowiec 0:2
LKS Pruchna - LKS Strumień 0:0
KS Brzezówka - LKS Zabłocie 7:0
LKS Hażlach - LKS Rudnik 3:1
LKS Iskrzyczyn - LKS Simoradz 0:2
LKS Brenna - pauza

Kolejka 14 - 21 kwietnia godz. 14.30
LKS Simoradz - LKS Hażlach 3:0 w.o.
LKS Brenna - LKS Iskrzyczyn 14:0
LKS Strumień - pauza
LKS Rudnik - KS Brzezówka 0:2
LKS Zabłocie - LKS Pogórze 3:1
LKS Dębowiec - LKS Pruchna 0:8

Kolejka 15 - 28 kwietnia godz. 15.30
KS Brzezówka - LKS Simoradz 1:3
LKS Pogórze - LKS Rudnik 2:7
LKS Pruchna - LKS Zabłocie 8:0
LKS Dębowiec - LKS Strumień 0:6
LKS Hażlach - LKS Brenna 2:4
LKS Iskrzyczyn - pauza

Kolejka 16 - 1 maja godz. 15.30
LKS Rudnik - LKS Pruchna 0:2
LKS Simoradz - LKS Pogórze 9:0
LKS Brenna - KS Brzezówka 6:1
LKS Hażlach - pauza
LKS Strumień - LKS Iskrzyczyn 6:0
LKS Zabłocie - LKS Dębowiec 1:4

Kolejka 17 - 5 maja godz. 15.30
LKS Hażlach - LKS Iskrzyczyn 7:0
KS Brzezówka - pauza
LKS Pogórze - LKS Brenna 0:9
LKS Pruchna - LKS Simoradz 3:1
LKS Dębowiec - LKS Rudnik 0:6
LKS Zabłocie - LKS Strumień 0:1

Kolejka 18 - 12 maja godz. 15.30
LKS Strumień - LKS Hażlach 1:0
LKS Iskrzyczyn - KS Brzezówka 1:1
KS Nierodzim - pauza
LKS Brenna - LKS Pruchna 2:0
LKS Simoradz - LKS Dębowiec 4:2
LKS Rudnik - LKS Zabłocie 15:0

Kolejka 19 - 19 maja godz. 15.30
LKS Zabłocie - LKS Simoradz 0:7
LKS Rudnik - LKS Strumień 1:0
LKS Dębowiec - LKS Brenna 2:9
LKS Pruchna - pauza
LKS Pogórze - LKS Iskrzyczyn 1:2
KS Brzezówka - LKS Hażlach 1:6

Kolejka 20 - 26 maja godz. 15.30
LKS Iskrzyczyn - LKS Pruchna 1:5
LKS Hażlach - LKS Pogórze 3:0 w.o.
LKS Strumień - KS Brzezówka 4:0
LKS Dębowiec - pauza
LKS Brenna - LKS Zabłocie 11:0
LKS Simoradz - LKS Rudnik 1:2

Kolejka 21 - 2 czerwca godz. 15.30
LKS Dębowiec - LKS Iskrzyczyn 0:4
LKS Zabłocie - pauza
LKS Rudnik - LKS Brenna 1:7
LKS Simoradz - LKS Strumień 2:0
LKS Pruchna - LKS Hażlach 1:9
LKS Pogórze - KS Brzezówka 0:3

Kolejka 22 - 9 czerwca godz. 13.30
LKS Brenna - LKS Simoradz 3:0
LKS Iskrzyczyn - LKS Zabłocie 5:1
LKS Hażlach - LKS Dębowiec 9:0
KS Brzezówka - LKS Pruchna 2:1
LKS Strumień - LKS Pogórze 10:1


Damsoft Wędkarstwo-śląsk