Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_04
Reklama

Wyniki rozgrywek "B" grupy trampkarzy (sezon 2010/2011)

Email Drukuj

Rozgrywki "B" grupy - trampkarzy w sezonie 2010/2011


Tabela gr "B" - trampkarze (sezon 2010/2011)



MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KP Skoczów
18 46 60
13
2 LKS Hażlach
18 40 65
21
3 LKS Brenna
18
40 80
26
4 KKS Zebrzydowice
18 35 61
28
5 LKS Dębowiec
18 30 62
28
6 LKS Iskrzyczyn
18 23 37 36
7 LKS Rudnik
18 15 38
71
8 LKS Strumień
18 15 20
47
9 KS Brzezówka
18 12 18
130
10 LKS Pruchna
18 7
15 56

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2010/2011)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Przybylski Tobiasz
5
2 Smorąg Marek
3
3 Bochenek Paweł
3
4 Krzempek Michał
2
5 Szast Łukasz
1


Wyniki rozgrywek "B" grupy – trampkarzy w sezonie 2010/2011


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 21 sierpnia godz. 15:30
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach 0:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik 8:2
LKS 99 Pruchna - KS Brzezówka 6:0
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Strażak Dębowiec 3:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Beskid Brenna - pauza

Kolejka 2 - 28 sierpnia godz. 15:30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna 2:7
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn 1:12
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna 4:0
LKS Wisła Strumień - pauza
KP Beskid 09 Skoczów - pauza
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik 8:1

Kolejka 3 - 4 września godz. 15:30
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:6
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach 0:7
LKS 99 Pruchna - pauza
LKS Rudnik - KS Brzezówka 12:0
LKS Beskid Brenna - KP Beskid 09 Skoczów 3:2
LKS Strażak Dębowiec - pauza

Kolejka 4 - 11 września godz. 15:30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna 4:1
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wisła Strumień 5:0
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka 18:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik 10:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauza
LKS Beskid Brenna - pauza

Kolejka 5 - 18 września godz. 14:30
LKS Iskra Iskrzyczyn - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:1
LKS 99 Pruchna - KP Beskid 09 Skoczów 1:2
LKS Wisła Strumień - pauza
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec 5:2
KS Brzezówka - LKS Victoria Hażlach 0:5
LKS Rudnik - pauza

Kolejka 6 - 25 września godz. 14:30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik 6:3
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień 3:2
LKS 99 Pruchna - pauza
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn 1:0
KS Brzezówka - pauza
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach 0:2

Kolejka 7 - 2 października godz. 14:30
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec 1:6
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauza
LKS Rudnik - KP Beskid 09 Skoczów 2:2
KS Brzezówka - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:7
LKS Victoria Hażlach - pauza

Kolejka 8 - 9 października godz. 13:30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach 1:2
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna 2:0
KP Beskid 09 Skoczów - KS Brzezówka 15:0
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn 3:0
LKS Rudnik - pauza
LKS Strażak Dębowiec - pauza

Kolejka 9 - 16 października godz. 13:30
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień 2:0
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec 1:6
LKS Rudnik - LKS Beskid Brenna 0:5
LKS Victoria Hażlach - KP Beskid 09 Skoczów 1:3
KS Brzezówka - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza

Kolejka 10 - 23 października godz. 13:30
LKS Wisła Strumień - LKS Rudnik 1:2
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn 0:4
LKS Beskid Brenna - KS Brzezówka 23:0
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:1
KP Beskid 09 Skoczów - pauza
LKS Victoria Hażlach - pauza

Kolejka 11 - 30 października godz. 12.30
KKS Spójnia Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów 2:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec 1:2
LKS Rudnik - LKS 99 Pruchna 1:1
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień 0:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna 2:1

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 9 kwietnia godz. 14.30
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn 0:2
LKS Strażak Dębowiec - KP Beskid 09 Skoczów 1:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień 0:1
KS Brzezówka - LKS 99 Pruchna 2:0
LKS Beskid Brenna - pauza

Kolejka 13 - 16 kwietnia godz. 14.30
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka 0:1
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach 0:5
KP Beskid 09 Skoczów - pauza
LKS Wisła Strumień - pauza
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec 3:3
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:1

Kolejka 14 - 26 kwietnia godz. 14.30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 2:0
LKS 99 Pruchna - pauza
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn 1:1
KS Brzezówka - LKS Rudnik 1:4
LKS Strażak Dębowiec - pauza
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Beskid Brenna 3:1

Kolejka 15 - 30 kwietnia godz. 14.30
LKS Wisła Strumień - KP Beskid 09 Skoczów 0:3
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauza
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach 2:7
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec 2:1
LKS Beskid Brenna - pauza

Kolejka 16 - 7 maja godz. 15.30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn 4:0
LKS Wisła Strumień - pauza
LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna 2:0
LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka 5:2
KP Beskid 09 Skoczów - LKS 99 Pruchna 2:0
LKS Rudnik - pauza

Kolejka 17 - 14 maja godz. 15.30
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna 1:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów 0:4
LKS 99 Pruchna - pauza
LKS Rudnik - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:5
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec 5:1
KS Brzezówka - pauza

Kolejka 18 - 21 maja godz. 15.30
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Brzezówka 9:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauza
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień 3:0
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna 7:0
LKS Victoria Hażlach - pauza
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Rudnik 3:0

Kolejka 19 - 28 maja godz. 15.30
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna 2:2
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień 0:1
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice 3:5
KS Brzezówka - KP Beskid 09 Skoczów 1:6
LKS Strażak Dębowiec - pauza
LKS Rudnik - pauza

Kolejka 20 - 4 czerwca godz. 15.30
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn 6:2
KS Brzezówka - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik 4:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna 4:0
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Victoria Hażlach 2:0

Kolejka 21 - 11 czerwca godz. 15.30
KS Brzezówka - LKS Beskid Brenna 3:4
LKS Rudnik - LKS Wisła Strumień 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna 1:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec 1:1
KP Beskid 09 Skoczów - pauza
LKS Victoria Hażlach - pauza

Kolejka 22 - 18 czerwca godz. 15.30
KP Beskid 09 Skoczów - KKS Spójnia Zebrzydowice 2:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn 1:0
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik 4:2
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka 1:4
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach 2:3


Damsoft Wędkarstwo-śląsk