Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • slajd_04
Reklama

Wyniki rozgrywek "B" grupy trampkarzy (sezon 2009/2010)

Email Drukuj

Rozgrywki "B" grupy – trampkarzy w sezonie 2009/2010



Tabela gr "B" - trampkarze (sezon 2009/2010)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KKS Zebrzydowice
16 46 73 8
2 LKS Dębowiec
16 34 55 21
3 LKS Ochaby
16
32 54 9
4 LKS Kończyce Wielkie
16 25 66 47
5 MKS Golasowice
16 22 52 68
6 LKS Pruchna
16 22 35 31
7 KS Brzezówka
16 14 25 65
8 LKS Strumień
16 8 10 53
9 LKS Grodziec
16 5 12 80

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2009/2010)

 

ZAWODNIK
BRAMKI
1 Michalczyk Marek
3
2 Holesz Adam
2
3 Indyk Patryk
2
4 Skorupa Radosław
1
5 Kidoń Bartosz
1

Wyniki rozgrywek "B" grupy - trampkarzy w sezonie 2009/20010


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 22 sierpnia godz.10:00
LKS Ochaby - LKS Pruchna 2:0
LKS Zamek Grodziec - KS Brzezówka 2:1
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Strażak Dębowiec 1:3
MKS Promyk Golasowice - pauza
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:2

Kolejka 2 - 25 sierpnia godz.15:30
LKS Wisła Strumień - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - MKS Promyk Golasowice 8:1
LKS Błyskawica Kończyce W. - pauza
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zamek Grodziec 3:2
KS Brzezówka - LKS Ochaby 0:6
LKS Pruchna - pauza

Kolejka 3 - 29 sierpnia godz.10:00
LKS Pruchna - KS Brzezówka 5:0
LKS Ochaby - LKS Strażak Dębowiec 5:1
LKS Zamek Grodziec - pauza
LKS Błyskawica Kończyce W. - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:7
MKS Promyk Golasowice - pauza
LKS Wisła Strumień - pauza

Kolejka 4 - 5 września godz.10:00
LKS Wisła Strumień - MKS Promyk Golasowice 0:1
LKS Błyskawica Kończyce W. - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Zamek Grodziec 12:0
LKS Ochaby - pauza
LKS Strażak Dębowiec - LKS Pruchna 0:1
KS Brzezówka - pauza

Kolejka 5 - 12 września godz.10:00
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec 2:1
LKS Pruchna - pauza
LKS Ochaby - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:1
LKS Zamek Grodziec - pauza
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Wisła Strumień 7:0
MKS Promyk Golasowice - pauza

Kolejka 6 - 19 września godz.14:30
MKS Promyk Golasowice - LKS Błyskawica Kończyce W.3:5
LKS Wisła Strumień - LKS Zamek Grodziec 1:1
LKS Ochaby - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pruchna 1:0
KS Brzezówka - pauza
LKS Strażak Dębowiec - pauza

Kolejka 7 - 26 września godz.14:30
LKS Strażak Dębowiec - pauza
KS Brzezówka - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:4
LKS Pruchna - pauza
LKS Ochaby - LKS Wisła Strumień 4:0
LKS Zamek Grodziec - MKS Promyk Golasowice 1:6
LKS Błyskawica Kończyce W. - pauza

Kolejka 8 - 3 października godz.13:30
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Zamek Grodziec 10:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 2:1
LKS Wisła Strumień - LKS Pruchna 0:3
KS Brzezówka - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec 4:1

Kolejka 9 - 10 października godz.13:30
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Strażak Dębowiec - pauza
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień 3:1
LKS Pruchna - MKS Promyk Golasowice 0:1
LKS Ochaby - LKS Błyskawica Kończyce W. 10:0
LKS Zamek Grodziec - pauza

Kolejka 10 - 17 października godz.13:30
LKS Zamek Grodziec - LKS Ochaby 0:3 w.o.
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Pruchna 5:6
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka 20:0
LKS Wisła Strumień - LKS Strażk Dębowiec 0:7
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza

Kolejka 11 - 24 października godz.12.30
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Wisła Strumień - pauza
LKS StrażakDębowiec - MKS Promyk Golasowice 5:0
KS Brzezówka - LKS Błyskawica Kończyce W. 0:2
LKS Pruchna - LKS Zamek Grodziec 4:0
LKS Ochaby - pauza

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 17 kwietnia godz.14.30
LKS Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce W. 4:7
KS Brzezówka - pauza
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Wisła Strumień 9:2
LKS Ochaby - LKS Zamek Grodziec 2:0

Kolejka 13 - 24 kwietnia godz.14.30
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Kończyce W. 1:1
MKS Promyk Golasowice - pauza
LKS Zamek Grodziec - LKS Strażak Dębowiec 0:9
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Brzezówka 7:1
LKS Pruchna - LKS Ochaby 0:4

Kolejka 14 - 1 maja godz.15.30
KS Brzezówka - LKS Pruchna 0:4
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień 4:1
LKS Zamek Grodziec - pauza
LKS Błyskawica Kończyce W. - LKS Ochaby 1:3
MKS Promyk Golasowice - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:8

Kolejka 15 - 8 maja godz.15.30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień 8:0
LKS Błyskawica Kończyce W. - pauza
LKS Zamek Grodziec - LKS Pruchna 2:4
LKS Ochaby - KS Brzezówka 1:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec 2:6

Kolejka 16 - 15 maja godz.15.30
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błyskawica Kończyce W. 6:0
LKS Pruchna - pauza
LKS Ochaby - MKS Promyk Golasowice 12:0
LKS Zamek Grodziec - KKS Spójnia Zebrzydowice 0:4
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka 1:1

Kolejka 17 - 22 maja godz.15.30
LKS Zamek Grodziec - LKS Błyskawica Kończyce W. 0:14
LKS Pruchna - LKS Wisła Strumień 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 1:0
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice 10:1
LKS Strażak Dębowiec - pauza

Kolejka 18 - 29 maja godz.15.30
LKS Błyskawica Kończyce W. - KS Brzezówka 6:0
LKS Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice 1:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 1:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Zamek Grodziec 3:3
LKS Wisła Strumień - pauza

Kolejka 19 - 5 czerwca godz.10.00
LKS Zamek Grodziec - LKS Wisła Strumień 0:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Pruchna 3:2
LKS Ochaby - pauza
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce W. 3:1
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka 4:2

Kolejka 20 - 12 czerwca godz.10.00
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauza
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 1:1
LKS Pruchna - LKS Strażak Dębowiec 0:3
LKS Błyskawica Kończyce W. - MKS Promyk Golasowice 5:0
KS Brzezówka - LKS Zamek Grodziec 3:0 w.o.

Damsoft Wędkarstwo-śląsk