Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
Reklama

Wyniki rozgrywek "C" grupy trampkarzy (sezon 2008/2009)

Email Drukuj

Rozgrywki "A" grupy – trampkarzy w sezonie 2008/2009



Tabela gr "C" - trampkarze (sezon 2008/2009)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Grodziec Śląski
20 51 124 23
2 LKS Strumień
20 48 121 20
3 KS Brzezówka
20
34 80 40
4 LKS Iskrzyczyn
20 26 46 50
5 MKS Golasowice
20 10 33 93
6 LKS Goleszów II
20 6 8 186

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2008/2009)



ZAWODNIK
BRAMKI
1 Lang Jan
25
2 Danel Robert
22
3 Pawlak Robert
19
4 Miły Przemysław
18
5 Kidoń Bartosz
7

Wyniki rozgrywek "C" grupy - trampkarzy w sezonie 2008/2009

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 23 sierpnia godz.15:30
LKS Goleszów II - LKS Zamek Grodziec Śląski 0:9
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn 0:3 w.o.
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień 3:2

Kolejka 2 - 30 sierpnia godz.15:30
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka 1:3
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wisła Strumień 4:2
LKS Goleszów II - MKS Promyk Golasowice 3:2

Kolejka 3 - 6 września godz 15:30
KS Brzezówka - LKS Goleszów II 10:0
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn 6:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Zamek Grodziec Śląski 1:12

Kolejka 4 - 13 września godz.14:30
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Iskra Iskrzyczyn 8:0
LKS Goleszów II - LKS Wisła Strumień 0:14
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka 2:2

Kolejka 5 - 20 września godz.14:30
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów II 21:1
LKS Wisła Strumień - MKS Promyk Golasowice 17:0
KS Brzezówka - LKS Zamek Grodziec Śląski 2:4

Kolejka 6 - 27 września godz.14:30
LKS Zamek Grodziec Ślaski - LKS Goleszów II 21:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice 2:1
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka 8:0

Kolejka 7 - 4 października godz.13:30
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn 1:1
LKS Wisła Strumień - LKS Zamek Grodziec Ślaski 3:0 w.o.
MKS Promyk Golasowice - LKS Goleszów II 11:0

Kolejka 8 - 11 października godz.13:30
LKS Goleszów II - KS Brzezówka 0:11
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień 1:8
LKS Zamek Grodziec Ślaski - MKS Promyk Golasowice 10:0

Kolejka 9 - 18 października godz.13:30
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zamek Grodziec Ślaski 0:5
LKS Wisła Strumień - LKS Goleszów II 18:0
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice 3:2

Kolejka 10 - 25 października godz.12:30
LKS Goleszów II - LKS Iskra Iskrzyczyn 0:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Wisła Strumień 1:8
KS Brzezówka - LKS Zamek Grodziec Ślaski 2:2

Kolejka wiosenna

Kolejka 11 - 18 kwietnia godz.14.30
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Goleszów II 6:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice 3:0 w.o.
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka 2:0

Kolejka 12 - 25 kwietnia godz.14.30
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn 1:0
LKS Wisła Strumień - LKS Zamek Grodziec Śląski 1:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Goleszów II 4:0

Kolejka 13 - 1 maja godz.15.30
LKS Goleszów II - KS Brzezówka 0:11
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień 0:3
LKS Zamek Grodziec Śląski - MKS Promyk Golasowice 4:0

Kolejka 14 - 9 maja godz.15.30
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zamek Grodziec Śląski 2:2
LKS Wisła Strumień - LKS Goleszów II 3:0 w.o.
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice 2:1

Kolejka 15 - 16 maja godz.15.30
LKS Goleszów II - LKS Iskra Iskrzyczyn 0:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Wisła Strumień 1:2
LKS Zamek Grodziec Śląski - KS Brzezówka 6:2

Kolejka 16 - 23 maja godz.15.30
LKS Goleszów II - LKS Zamek Grodziec Ślaski 0:9
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn 0:1
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień 1:4

Kolejka 17 - 30 maja godz.15.30
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka 2:1
LKS Zamek Grodziec Ślaski - LKS Wisła Strumień 5:2
LKS Goleszów II - MKS Promyk Golasowice 0:5

Kolejka 18 - 6 czerwca godz.15.30
KS Brzezówka - LKS Goleszów II 16:0
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn 3:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Zamek Grodziec Ślaski 0:9

Kolejka 19 - 13 czerwca godz.15.30
LKS Zamek Grodziec Ślaski - LKS Iskra Iskrzyczyn 4:3
LKS Goleszów II - LKS Wisła Strumień 0:10
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka 7:1

Kolejka 20 - 20 czerwca godz.15.30
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów II 1:3
LKS Wisła Strumień - MKS Promyk Golasowice 5:1
LKS Zamek Grodziec Ślaski - KS Brzezówka 2:2

Damsoft Wędkarstwo-śląsk