Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy trampkarzy (sezon 2007/2008)

Email Drukuj

Rozgrywki "A" grupy – trampkarzy w sezonie 2007/2008


Tabela gr "A" - trampkarze (sezon 2007/2008)



MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Bąków
22 51 67 21
2 LKS Goleszów
22 48 80 23
3 LKS Pielgrzymowice
22
47 68 28
4 KS Ustroń
22 41 62 23
5 LKS Brenna
22 41 76 34
6 LKS Kończyce Małe
22 38 69 23
7 GKS Kaczyce
22 36 66 44
8 LKS Górki Wielkie
22 33 50 31
9 KS Nierodzim
22 22 45 60
10 LKS Strumień
22 17 31 86
11 LKS Iskrzyczyn
22 6 17 129
12 LKS Pierściec
22 3 15 146

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2007/2008)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Lang Jan
8
2 Janota Marcin
6
3 Pietrzyk Szymon
3
4 Kidoń Bartosz
3
5 Miły Przemysław
3


Wyniki rozgrywek "A" grupy - trampkarzy w sezonie 2007/2008


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 25 sierpnia godz.15:30
KS Nierodzim - LKS Kończyce Małe 0:6
LKS Goleszów - LKS Wisła Strumień 7:3
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błękitni Pierściec 6:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Beskid Brenna 4:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - GKS Morcinek Kaczyce 2:6
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Zryw Bąków 3:1

Kolejka 2 - 28 sierpnia godz.15:30
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów 0:4
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wisła Strumień 1:7
LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim 1:0
GKS Morcinek Kaczyce - KS Kuźnia II Ustroń 1:7
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn 13:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:3

Kolejka 3 - 1 września godz 15:30
LKS Goleszów - LKS Zryw Bąków 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Spójnia Górki Wielkie 1:7
KS Nierodzim - GKS Morcinek Kaczyce 0:3 w.o.
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec 9:1
LKS Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe 0:4
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Beskid Brenna 3:1

Kolejka 4 - 8 września godz.14:30
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Goleszów 2:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Kuźnia II Ustroń 1:2
LKS Beskid Brenna - KS Nierodzim 10:1
LKS Zryw Bąków - LKS Wisła Strumień 5:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe 1:13
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn 9:0

Kolejka 5 - 15 września godz.14:30
LKS Goleszów - LKS Beskid Brenna 6:2
LKS Kończyce Małe - LKS Zryw Bąków 1:1
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:2
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie 1:1
LKS Wisła Strumień - GKS Morcinek Kaczyce 0:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec 3:2

Kolejka 6 - 22 września godz.14:30
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Kończyce Małe 0:3
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Goleszów 0:5
LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Nierodzim 5:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Kuźnia II Ustroń 0:6
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień 6:1

Kolejka 7 - 29 września godz.14:30
LKS Kończyce Małe - LKS Beskid Brenna 2:0
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:2
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn 6:2
LKS Zryw Bąków - GKS Morcinek Kaczyce 3:1
LKS Wisła Strumień - LKS Spójnia Górki Wielkie 0:0
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Błękitni Pierściec 5:0

Kolejka 8 - 6 października godz.13:30
KS Kuźnia II Ustroń - KS Nierodzim 7:0
LKS Błękitni Pierściec - GKS Morcinek Kaczyce 3:11
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Kończyce Małe 0:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wisła Strumień 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów 0:10
LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków 3:1

Kolejka 9 - 13 października godz.13:30
LKS Goleszów - KS Kuźnia II Ustroń 0:0
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:0
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Beskid Brenna 1:2
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec 7:0
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn 2:1
LKS Zryw Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie 3:0

Kolejka 10 - 20 października godz.13:30
LKS Spójnia Górki Wielkie - GKS Morcinek Kaczyce 2:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw Bąków 1:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe 0:15
LKS Błękitni Pierściec - LKS Beskid Brenna 1:7
KS Nierodzim - LKS Goleszów 1:5
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Wisła Strumień 4:0

Kolejka 11 - 27 października godz.12:30
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec 8:0
LKS Kończyce Małe - KS Kuźnia II Ustroń 1:2
LKS Beskid Brenna - LKS Spójnia Górki Wielkie 0:3 w.o.
LKS Wisła Strumień - KS Nierodzim 3:2
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn 8:1
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Strażak Pielgrzymowice 3:4

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 5 kwietnia godz.14.30
LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim 1:2
LKS Wisła Strumień - LKS Goleszów 0:4
LKS Błękitni Pierściec - LKS Spójnia Górki Wielkie 0:5
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:1
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Iskra Iskrzyczyn 8:0
LKS Zryw Bąków - KS Kuźnia II Ustroń 2:0

Kolejka 13 - 12 kwietnia godz.14.30
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe 1:0
LKS Wisła Strumień - LKS Błękitni Pierściec 7:1
KS Nierodzim - LKS Zryw Bąków 1:2
KS Kuźnia II Ustroń - GKS Morcinek Kaczyce 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna 0:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Spójnia Górki Wielkie 3:1

Kolejka 14 - 19 kwietnia godz.14.30
LKS Zryw Bąków - LKS Goleszów 1:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn 3:0
GKS Morcinek Kaczyc - KS Nierodzim 3:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:4
LKS Kończyce Małe - LKS Wisła Strumień 3:0
LKS Beskid Brenna - KS Kuźnia II Ustroń 1:1

Kolejka 15 - 26 kwietnia godz.15.30
LKS Goleszów - GKS Morcinek Kaczyce 1:0
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Spójnia Górki Wielkie 2:0
KS Nierodzim - LKS Beskid Brenna 0:2
LKS Wisła Strumień - LKS Zryw Bąków 1:3
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec 6:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:5

Kolejka 16 - 3 maja godz.15.30
LKS Beskid Brenna - LKS Goleszów 3:3
LKS Zryw Bąków - LKS Kończyce Małe 4:2
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Strażak Pielgrzymowice 0:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim 2:0
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wisła Strumień 4:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn 2:0

Kolejka 17 - 10 maja godz.15.30
LKS Kończyce Małe - GKS Morcinek Kaczyce 1:2
LKS Goleszów - LKS Spójnia Górki Wielkie 2:0
KS Nierodzim - LKS Strażak Pielgrzymowice 1:2
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec 9:0
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Iskra Iskrzyczyn 3:0
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna 0:5

Kolejka 18 - 17 maja godz.15.30
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe 1:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów 3:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim 1:6
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Zryw Bąków 2:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Wisła Strumień 8:0
LKS Błękitni Pierściec - KS Kuźnia II Ustroń 0:4

Kolejka 19 - 24 maja godz.15.30
KS Nierodzim - KS Kuźnia II Ustroń 3:1
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błękitni Pierściec 10:0
LKS Kończyce Małe - LKS Spójnia Górki Wielkie 0:3
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Pielgrzymowice 2:2
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn 4:1
LKS Zryw Bąków - LKS Beskid Brenna 3:0 w.o.

Kolejka 20 - 31 maja godz.15.30
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Goleszów 2:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe 1:1
LKS Beskid Brenna - GKS Morcinek Kaczyce 5:1
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim 0:6
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień 4:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Zryw Bąków 1:3

Kolejka 21 - 7 czerwca godz.10.00
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Spójnia Górki Wielkie 1:3
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Pielgrzymowice 3:1
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn 4:0
LKS Beskid Brenna - LKS Błękitni Pierściec 6:0
LKS Goleszów - KS Nierodzim 2:1
LKS Wisła Strumień - KS Kuźnia II Ustroń 0:8

Kolejka 22 - 14 czerwca godz.10.00
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów 0:9
KS Kuźnia II Ustroń - LKS Kończyce Małe 0:3 w.o.
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Beskid Brenna 3:3
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień 8:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków 0:6
LKS Strażak Pielgrzymowice - GKS Morcinek Kaczyce 4:0


Damsoft Wędkarstwo-śląsk