Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_04
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy trampkarzy (sezon 2006/2007)

Email Drukuj

Tabela końcowa gr "A" - trampkarze (sezon 2006/2007)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 KP Istebna
22 59 81 14
2 LKS Brenna
22 48 72 35
3 LKS Pierściec
22
46 57 23
4 LKS Pielgrzymowice
22 42 57 26
5 GKS Kaczyce
22 38 48 33
6 KS Nierodzim
22 33 51 34
7 LKS Górki Wielkie
22 32 47 34
8 LKS Strumień
22 26 39 52
9 LKS Kończyce Małe
22 22 28 43
10 LKS Iskrzyczyn
22 19 24 54
11 LKS Ochaby
22 10 19 71
12 LKS Bąków
22 3 7 111


Rozgrywki "A" grupy – trampkarzy w sezonie 2006/2007

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 26 sierpnia godz.15.30
LKS Brenna - KS Nierodzim 6:0
LKS Kończyce M. - GKS Kaczyce 0:1
LKS Bąkow - LKS Ochaby 0:2
LKS Górki W. - KP Istebna 1:4
LKS Strumień - LKS Pierściec 1:0
LKS Iskrzyczyn - LKS Pielgrzymowice 0:4

Kolejka 2 - 29 sierpnia godz.15.30
LKS Pierściec - LKS Iskrzyczyn 2:2
LKS Nierodzim - LKS Pielgrzymowice 1:1
KP Istebna - LKS Strumień 4:1
LKS Ochaby - LKS Górki W. 0:7
GKS Kaczyce - LKS Bąków 7:0
LKS Brenna - LKS Kończyce M. 3:1

Kolejka 3 - 2 września godz.15.30
LKS Bąków - LKS Brenna 2:4
LKS Górki W. - GKS Kaczyce 2:5
LKS Kończyce M. - KS Nierodzim 3:1
LKS Strumień - LKS Ochaby 5:2
LKS Iskrzyczyn - KP Istebna 0:10
LKS Pielgrzymowice - LKS Pierściec 4:2

Kolejka 4 - 9 września godz.14.30
KP Istebna - LKS Pielgrzymowice 3:0
LKS Ochaby - LKS Iskrzyczyn 0:4
GKS Kaczyce - LKS Strumień 5:2
KS Nierodzim - LKS Pierściec 0:3 w.o.
LKS Brenna - LKS Górki W. 3:2
LKS Kończyce M. - LKS Bąkow 9:0

Kolejka 5 - 16 września godz.14.30
LKS Górki W. - LKS Kończyce M. 1:0
LKS Strumień - LKS Brenna 1:4
LKS Iskrzyczyn - GKS Kaczyce 0:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby 3:0 w.o.
LKS Bąków - KS Nierodzim 0:7
LKS Pierściec - KP Istebna 0:3

Kolejka 6 - 23 września godz.14.30
LKS Ochaby - LKS Pierściec 3:1
GKS Kaczyce - LKS Pielgrzymowice 0:5
LKS Brenna - LKS Iskrzyczyn 4:1
LKS Kończyce M. - LKS Strumień 4:0
LKS Bąków - LKS Górki W. 0:2
KS Nierodzim - KP Istebna 1:6

Kolejka 7 - 30 września godz.14.30
KP Istebna - LKS Ochaby 3:1
LKS Pierściec - GKS Kaczyce 2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 3:1
LKS Iskrzyczyn - LKS Kończyce M. 0:1
LKS Strumień - LKS Bąków 5:0
LKS Górki W. - KS Nierodzim 5:0

Kolejka 8 - 7 października godz.13.30
KS Nierodzim - LKS Ochaby 2:2
GKS Kaczyce - KP Istebna 0:3
LKS Brenna - LKS Pierściec 1:2
LKS Kończyce M. - LKS Pielgrzymowice 0:1
LKS Bąków - LKS Iskrzyczyn 0:1
LKS Górki W. - LKS Strumień 3:1

Kolejka 9 - 14 października godz.13.30
LKS Iskrzyczyn - LKS Górki W. 1:4
LKS Strumień - KS Nierodzim 0:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków 9:1
LKS Pierściec - Kończyce M. 8:0
KP Istebna - LKS Brenna 5:1
LKS Ochaby - GKS Kaczyce 0:2

Kolejka 10 - 21 października godz.13.30
LKS Brenna - LKS Ochaby 3:1
LKS Kończyce M. - KP Istebna 0:2
KS Nierodzim - GKS Kaczyce 0:1
LKS Bąków - LKS Pierściec 0:11
LKS Górki W. - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Strumień - LKS Iskrzyczyn 1:1

Kolejka 11 - 28 października godz.12.30
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 0:3 w.o.
LKS Pierściec - LKS Górki W. 2:1
KP Istebna - LKS Bąków 15:0
LKS Iskrzyczyn - KS Nierodzim 1:2
LKS Ochaby - LKS Kończyce M. 0:1
GKS Kaczyce - LKS Brenna 2:5

Kolejka wiosenna

kolejka 12 - 10 kwietnia godz.14.30
KS Nierodzim - LKS Brenna 1:2
GKS Kaczyce - LKS Kończyce M.3:0
LKS Ochaby - LKS Bąków 2:2
KP Istebna - LKS Górki W. 2:1
LKS Pierściec - LKS Strumień 3:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Iskrzyczyn 5:1

kolejka 13 - 14 kwietnia godz.14.30
LKS Iskrzyczyn - LKS Pierściec 0:1
LKS Pielgrzymowice - KS Nierodzim 0:0
LKS Strumień - KP Istebna 0:2
LKS Górki W. - LKS Ochaby 5:2
LKS Bąków - GKS Kaczyce 1:1
LKS Kończyce M. - LKS Brenna 2:7

kolejka 14 - 21 kwietnia godz.14.30
LKS Brenna - LKS Bąków 11:1
GKS Kaczyce - LKS Górki W. 3:0
KS Nierodzim - LKS Kończyce M. 3:1
LKS Ochaby - LKS Strumień 0:2
KP Istebna - LKS Iskrzyczyn 2:0
LKS Pierściec - LKS Pielgrzymowice 3:2

kolejka 15 - 28 kwietnia godz.14.30
LKS Pielgrzymowice - KP Istebna 0:2
LKS Iskrzyczyn - LKS Ochaby 6:0
LKS Strumień - GKS Kaczyce 3:0 w.o.
LKS Pierściec - KS Nierodzim 0:2
LKS Górki W. - LKS Brenna 0:2
LKS Bąkow - LKS Kończyce M.0:2

klejka 16 - 5 maja godz.15.30
LKS Kończyce M. - LKS Górki W. 0:0
LKS Brenna - LKS Strumień 5:2
GKS Kaczyce - LKS Iskrzyczyn 5:1
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice 1:4
KS Nierodzim - LKS Bąkow 11:0
KP Istebna - LKS Pierściec 2:1

kolejka 17 - 12 maja godz.15.30
LKS Pierściec - LKS Ochaby 5:0
LKS Pielgrzymowice - GKS Kaczyce 5:1
LKS Iskrzyczyn - LKS Brenna 2:1
LKS Strumień - LKS Kończyce M. 2:2
LKS Górki W. - LKS Bąków 0:0
KP Istebna - KS Nierodzim 1:1

kolejka 18 - 19 maja godz.15.30
LKS Ochaby - KP Istebna 1:1
GKS Kaczyce - LKS Pierściec 0:1
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 1:0
LKS Kończyce M. - LKS Iskrzyczyn 0:0
LKS Bąków - LKS Strumień 0:5
KS Nierodzim - LKS Górki W 2:0

kolejka 19 - 26 maja godz.15.30
LKS Ochaby - KS Nierodzim 2:5
KP Istebna - GKS Kaczyce 2:1
LKS Pierściec - LKS Brenna 3:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce M. 4:1
LKS Iskrzyczyn - LKS Bąków 1:0
LKS Strumień - LKS Górki W. 1:4

kolejka 20 - 2 czerwca godz.15.30
LKS Górki W. - LKS Iskrzyczyn 6:0
KS Nierodzim - LKS Strumień 9:0
LKS Bąków - LKS Pielgrzymowice0:2
Kończyce M. - LKS Pierściec 0:2
LKS Brenna - KP Istebna 3:1
GKS Kaczyce - LKS Ochaby 7:0

Kolejka 21 - 9 czerwca godz.15.30
LKS Ochaby - LKS Brenna 0:3
KP Istebna - Kończyce M. 5:1
GKS Kaczyce - KS Nierodzim 0:0
LKS Pierściec - LKS Bąków 2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Górki W. 3:1
LKS Iskrzyczyn - LKS Strumień 2:2

Kolejka 22 - 16 czerwca godz.15.30
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 2:2
LKS Górki W. - LKS Pierściec 0:3
LKS Bąków - KP Istebna 0:2
KS Nierodzim - LKS Iskrzyczyn 3:0 w.o.
LKS Kończyce M. - LKS Ochaby 0:0
LKS Brenna - GKS Kaczyce 0:3 w.o.


Damsoft Wędkarstwo-śląsk