Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_06
Reklama

Wyniki rozgrywek "B" grupy trampkarzy (sezon 2005/2006)

Email Drukuj

Tabela końcowa gr "B" - trampkarze (sezon 2005/2006)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Zabłocie
16 43 112 9
2 LKS Strumień
16 34 67 22
3 LKS Hażlach
16
32 38 21
4 LKS Puńców
16 28 38 34
5 KKS Zebrzydowice
16 27 41 35
6 LKS Goleszów
16 16 41 58
7 LKS Bąków
16 12 27 67
8 LKS Zamarski
16 12 12 84
9 LKS Gumna
16 5 17 63


Wyniki "B" grupy - trampkarzy w sezonie 2005/2006



Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 27 sierpnia
LKS Zabłocie - LKS Strumień 3:1
LKS Zamarski - LKS Gumna 2:5
LKS Goleszów - LKS Hażlach 1: 6
LKS Bąków -LKS Puńców 0:3
KKS Zebrzydowice - pauza

Kolejka 2 - 3 września
LKS Hażlach -LKS Bąków 4:3
LKS Strumień - LKS Puńców 3:1
KKS Zebrzydowice -LKS Goleszów 5:0
LKS Zabłocie - LKS Zamarski 19:0
LKS Gumna - pauza

Kolejka 3 - 10 września
LKS Goleszów - LKS Gumna 6:3
LKS Zamarski - LKS Strumień 0:7
LKS Bąków - KKS Zebrzydowice 2:5
LKS Puńców - LKS Hażlach 0:3
LKS Zabłocie- pauza

Kolejka 4 -17 września
KKS Zebrzydowice - LKS Puńców 6:1
LKS Gumna - LKS Bąków 2:2
LKS Zabłocie - LKS Goleszów 12:0
LKS Strumień - LKS Hażlach 1:1
LKS Zamarski – pauza

Kolejka 5 - 24 września
LKS Goleszów - LKS Zamarski 9:1
LKS Bąków - LKS Zabłocie 0:14
LKS Puńców - LKS Gumna 6:1
LKS Hażlach - KKS Zebrzydowice 1:0
LKS Strumień - pauza

Kolejka 6 - 1 października
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice 7:1
LKS Gumna - LKS Hażlach 1:3
LKS Zabłocie - LKS Puńców 8:1
LKS Zamarski - LKS Bąków 1:3
LKS Goleszów - pauza

Kolejka 7 - 8 października
LKS Goleszów - LKS Strumień 1:1
LKS Puńców - LKS Zamarski 0:1
LKS Hażlach - LKS Zabłocie 0:3
KKS Zebrzydowice - LKS Gumna 3:0
LKS Bąków - pauza

Kolejka 8 - 15 października
LKS Zabłocie - KKS Zebrzydowice 6:0
LKS Zamarski - LKS Hażlach 1:0
LKS Strumień - LKS Gumna 10:0
LKS Goleszów - LKS Bąków 3:4
LKS Puńców – pauza

Kolejka 9 - 22 października
LKS Gumna - LKS Zabłocie 0:4
KKS Zebrzydowice - LKS Zamarski 1:2
LKS Puńców - LKS Goleszów 2:1
LKS Bąków - LKS Strumień 2:2
LKS Hażlach – pauza

Kolejka wiosenna

kolejka 10 - 22 kwietnia
LKS Strumień - LKS Zabłocie 0:2
LKS Gumna - LKS Zamarski 1:2
LKS Hażlach - LKS Goleszów 3:1
LKS Puńców - LKS Bąków 2:1
KKS Zebrzydowice - pauza

kolejka 11 - 29 kwietnia
LKS Bąków - LKS Hażlach 1:4
LKS Puńców - LKS Strumień 3:3
LKS Goleszów - KKS Zebrzydowice 4:6
LKS Zamarski - LKS Zabłocie 0:9
LKS Gumna - pauza

kolejka 12 - 6 maja
LKS Gumna - LKS Goleszów 1:4
LKS Strumień - LKS Zamarski 9:0
KKS Zebrzydowice - LKS Bąków 5:1
LKS Hażlach - LKS Puńców 1:3
LKS Zabłocie - pauza

kolejka 13 - 13 maja
LKS Puńców - KKS Zebrzydowice 2:0
LKS Bąków - LKS Gumna 2:2
LKS Goleszów - LKS Zabłocie 1:4
LKS Hażlach - LKS Strumień 2:3
LKS Zamarski - pauza

klejka 14 - 20 maja
LKS Zamarski - LKS Goleszów 0:3
LKS Zabłocie - LKS Bąków 13:0
LKS Gumna - LKS Puńców 0:4
KKS Zebrzydowice - LKS Hażlach 1:3
LKS Strumień - pauza

kolejka 15 - 27 maja
KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 1:4
LKS Hażlach - LKS Gumna 1:0
LKS Puńców - LKS Zabłocie 1:3
LKS Bąków - LKS Zamarski 6:0
LKS Goleszów - pauza

kolejka 16 - 3 czerwca
LKS Strumień - LKS Goleszów 6:4
LKS Zamarski - LKS Puńców 1:5
LKS Zabłocie - LKS Hażlach 2:2
LKS Gumna - KKS Zebrzydowice 0:1
LKS Bąków - pauza

kolejka 17 - 10 czerwca
KKS Zebrzydowice - LKS Zabłocie 2:1
LKS Hażlach - LKS Zamarski 4:0
LKS Gumna - LKS Strumień 0:4
LKS Bąków - LKS Goleszów 0:1
LKS Puńców - pauza

kolejka 18 - 17 czerwca
LKS Zabłocie - LKS Gumna 9:1
LKS Zamarski - KKS Zebrzydowice 1:4
LKS Strumień - LKS Bąków 6:1
LKS Goleszów - LKS Puńców 2:4
LKS Hażlach - pauza


Damsoft Wędkarstwo-śląsk