Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
Reklama

Bocce w Strumieniu

Email Drukuj

We wtorek 26 czerwca 2012 r. w strumieńskiej hali sportowej odbył się III Beskidzki Regionalny Turniej w Bocce Olimpiad Specjalnych Polska

 

W turnieju wzięło udział 47 zawodników z 10 sekcji sportowych z Bielska Białej, Bobrka, Bulowic, Cieszyna, Drogomyśla, Izdebnika, Kaczyny, Pogórza,  Skoczowa i Strumienia. Na Ceremonię Otwarcia przybyli z-ca Burmistrza Strumienia Włodzimierz Cybulski, dyrektor ZGKiM Łukasz Pachuła, dyrektor DPS w Strumieniu Renata Moj, z-ca dyrektora Szkoły Podstawowej w Strumieniu Bożena Filipowska oraz Prezes Oddziału Regionalnego OSP gospodarz hali Janusza Krzyżanowska.

Po wysłuchaniu hymnu, wciągnięciu flagi, złożeniu przysięgi, oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Włodzimierz Cybulski, życząc zawodnikom wielu sportowych wrażeń oraz walki w duchu "fair play".

W grupie I zwyciężyła Urszula Krzuś "Iskierka" Izdebnik, w II gr. Janina Niedzielska "Podgórzanki" Pogórze, III gr. wygrał Grzegorz Samborski "Sokół" Strumień, w IV gr. najlepszy był Fryderyk Henrykowski "Feniks" Skoczów, V gr. Janusz Goździelski "Płomień" Bulowice, VI gr. Rudolf Raszka "Cieszyńskie Orły" Cieszyn.

 

Materiały dostarczył: Krzysztof Krzyżanowski

Foto: Maja Krzyżanowska

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk