Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy juniorów (sezon 2012/2013)

Email Drukuj

Rozgrywki "A" grupy - juniorów w sezonie 2012/2013


Tabela gr "A" - juniorzy (sezon 2012/2013)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Kończyce Małe
22
53
62
20
2 KKS Zebrzydowice
22
50
69
26
3 LKS Górki Wielkie
22
49
55
37
4 KP Skoczów
22
48
50
23
5 LKS Pruchna
22
43
65
28
6 LKS Kończyce Wielkie
22
26
38
69
7 LKS Pielgrzymowice
22
26
39
47
8 LKS Brenna
22
23
35
47
9 LKS Strumień
22
21
36
52
10 LKS Puńców
22
19
48
67
11 LKS Bąków
22
15
26 69
12 LKS Pierściec
22
8
24 62


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2012/2013)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Miły Przemysław
7
2 Gandor Remigiusz
5
3 Danel Krystian
5
4 Różankowski Kamil
5
5 Smorąg Marek
4

 

Wyniki rozgrywek "A" grupy - juniorów w sezonie 2012/2013


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 18 sierpnia godz. 11:30
LKS Brenna - KKS Zebrzydowice 0:1
LKS Kończyce W. - LKS Kończyce M. 1:4
LKS Górki W. - LKS Strumień 5:3
LKS Pruchna - KP Skoczów 2:2
LKS Pierściec - LKS Bąków 6:2
LKS Puńców - LKS Pielgrzymowice 3:0 w.o.

Kolejka 2 - 25 sierpnia godz. 11:30
LKS Bąków - LKS Puńców 1:1
KKS Zebrzydowice - LKS Pielgrzymowice 4:0
KP Skoczów - LKS Pierściec 1:0
LKS Strumień - LKS Pruchna 1:6
LKS Kończyce M. - LKS Górki W. 4:0
LKS Brenna - LKS Kończyce W. 6:0

Kolejka 3 - 1 września godz. 11:30
LKS Górki W. - LKS Brenna 2:0
LKS Pruchna - LKS Kończyce M. 2:3
LKS Kończyce W. - KKS Zebrzydowice 0:9
LKS Pierściec - LKS Strumień 1:6
LKS Puńców - KP Skoczów 1:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków 0:3 w.o.

Kolejka 4 - 8 września godz. 11:30
KP Skoczów - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Strumień - LKS Puńców 1:4
LKS Kończyce M. - LKS Pierściec 2:1
KKS Zebrzydowice - LKS Bąków 3:0 w.o.
LKS Pruchna - LKS Brenna 5:0
LKS Kończyce W. - LKS Górki W. 1:2

Kolejka 5 - 15 września godz. 11:30
LKS Pruchna - LKS Kończyce W. 5:0
LKS Pierściec - LKS Brenna 1:1
LKS Puńców - LKS Kończyce M. 1:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 3:2
LKS Górki W. - KKS Zebrzydowice 2:1
LKS Bąków - KP Skoczów 0:5

Kolejka 6 - 22 września godz. 11:30
LKS Strumień - LKS Bąków 1:0
LKS Kończyce M. - LKS Pielgrzymowice 1:0
LKS Brenna - LKS Puńców 1:2
LKS Kończyce W. - LKS Pierściec 3:1
LKS Górki W. - LKS Pruchna 2:0
KKS Zebrzydowice - KP Skoczów 3:0

Kolejka 7 - 29 września godz. 11:30
LKS Pruchna - KKS Zebrzydowice 0:1
LKS Pierściec - LKS Górki W. 2:4
LKS Puńców - LKS Kończyce W. 4:5
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 1:4
LKS Bąków - LKS Kończyce M. 1:3
KP Skoczów - LKS Strumień 3:0

Kolejka 8 - 6 października godz. 11:30
LKS Kończyce M. - KP Skoczów 1:2
KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 3:2
LKS Brenna - LKS Bąków 3:1
LKS Kończyce W. - LKS Pielgrzymowice 3:1
LKS Górki W. - LKS Puńców 5:1
LKS Pruchna - LKS Pierściec 6:3

Kolejka 9 - 13 października godz. 11:30
LKS Puńców - LKS Pruchna 0:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Górki W. 2:3
LKS Pierściec - KKS Zebrzydowice 1:3
LKS Bąków - LKS Kończyce W. 2:3
KP Skoczów - LKS Brenna 3:1
LKS Strumień - LKS Kończyce M. 1:4

Kolejka 10 - 20 października godz. 11:30
LKS Brenna - LKS Strumień 2:2
LKS Kończyce W. - KP Skoczów 2:2
LKS Górki W. - LKS Bąków 3:0 w.o.
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce M. 1:2
LKS Pruchna - LKS Pielgrzymowice 1:1
LKS Pierściec - LKS Puńców 1:2

Kolejka 11 - 27 października godz. 11:30
LKS Puńców - KKS Zebrzydowice 2:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Pierściec 2:1
LKS Bąków - LKS Pruchna 1:5
KP Skoczów - LKS Górki W. 6:0
LKS Strumień - LKS Kończyce W. 2:2
LKS Kończyce M. - LKS Brenna 6:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 1 maja godz. 11:30
KKS Zebrzydowice - LKS Brenna 4:2
LKS Kończyce M. - LKS Kończyce W. 5:0
LKS Strumień - LKS Górki W. 3:0
KP Skoczów - LKS Pruchna 0:0
LKS Bąków - LKS Pierściec 2:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Puńców 6:2

Kolejka 13 - 28 maja godz. 17:30
LKS Puńców - LKS Bąków 1:4
LKS Pielgrzymowice - KKS Zebrzydowice 2:3
LKS Pierściec - KP Skoczów 0:1
LKS Pruchna - LKS Strumień 4:1
LKS Górki W. - LKS Kończyce M. 0:3
LKS Kończyce W. - LKS Brenna 4:1

Kolejka 14 - 20 kwietnia godz. 11:30

LKS Brenna - LKS Górki W. 0:1
LKS Kończyce M. - LKS Pruchna 3:1
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce W. 6:2
LKS Strumień - LKS Pierściec 2:3
KP Skoczów - LKS Puńców 4:3
LKS Bąków - LKS Pielgrzymowice 3:1

Kolejka 15 - 27 kwietnia godz. 11:30
LKS Pielgrzymowice - KP Skoczów 1:1
LKS Puńców - LKS Strumień 0:3
LKS Pierściec - LKS Kończyce M. 0:4
LKS Bąków - KKS Zebrzydowice 0:3
LKS Brenna - LKS Pruchna 1:4
LKS Górki W. - LKS Kończyce W. 3:0

Kolejka 16 - 4 maja godz. 11:30
LKS Kończyce W. - LKS Pruchna 1:4
LKS Brenna - LKS Pierściec 1:0
LKS Kończyce M. - LKS Puńców 4:2
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 0:2
KKS Zebrzydowice - LKS Górki W. 3:1
KP Skoczów - LKS Bąków 6:1

Kolejka 17 - 11 maja godz. 11:30
LKS Bąków - LKS Strumień 1:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce M. 2:1
LKS Puńców - LKS Brenna 6:1
LKS Pierściec - LKS Kończyce W. 0:1
LKS Pruchna - LKS Górki W. 2:2
KP Skoczów - KKS Zebrzydowice 3:3

Kolejka 18 - 18 maja godz. 11:30
KKS Zebrzydowice - LKS Pruchna 1:2
LKS Górki W. - LKS Pierściec 3:0
LKS Kończyce W. - LKS Puńców 5:3
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 3:0
LKS Kończyce M. - LKS Bąków 7:1
LKS Strumień - KP Skoczów 0:2

Kolejka 19 - 25 maja godz. 11:30
KP Skoczów - LKS Kończyce M. 1:1
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice 1:0
LKS Bąków - LKS Brenna 1:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce W. 4:2
LKS Puńców - LKS Górki W. 3:7
LKS Pierściec - LKS Pruchna 0:3

Kolejka 20 - 1 czerwca godz. 11:30
LKS Pruchna - LKS Puńców 2:0
LKS Górki W. - LKS Pielgrzymowice 3:1
KKS Zebrzydowice - LKS Pierściec 5:0
LKS Kończyce W. - LKS Bąków 1:0
LKS Brenna - KP Skoczów 1:2
LKS Kończyce M. - LKS Strumień 2:0

Kolejka 21 - 8 czerwca godz. 11:30
LKS Strumień - LKS Brenna 1:4
KP Skoczów - LKS Kończyce W. 2:1
LKS Bąków - LKS Górki W. 2:5
LKS Kończyce M. - KKS Zebrzydowice 0:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Pruchna 5:1
LKS Puńców - LKS Pierściec 3:0

Kolejka 22 - 15 czerwca godz. 11:30
KKS Zebrzydowice - LKS Puńców 8:4
LKS Pierściec - LKS Pielgrzymowice 1:5
LKS Pruchna - LKS Bąków 9:0
LKS Górki W. - KP Skoczów 2:0
LKS Kończyce W. - LKS Strumień 1:3
LKS Brenna - LKS Kończyce M. 3:0


Damsoft Wędkarstwo-śląsk