Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy trampkarzy (sezon 2012/2013)

Email Drukuj

Rozgrywki "A" grupy - trampkarzy w sezonie 2012/2013


Tabela gr "A" - trampkarze (sezon 2012/2013)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Pruchna
22
53
105
32
2 LKS Strumień
22
51
88
20
3 LKS Brenna
22
41
70
22
4 LKS Pielgrzymowice
22
41
78
43
5 LKS Pierściec
22
39
71
39
6 KP Skoczów
22
36
56
36
7 KKS Zebrzydowice
22
35
60
55
8 LKS Kończyce Małe
22
26
66
47
9 LKS Puńców
22
24
47
71
10 LKS Górki Wielkie
22
24
39 66
11 LKS Bąków
22
9
17 177
12 LKS Kończyce Wielkie
22
6
18
107


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2012/2013)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Holesz Adam
26
2 Szczypka Maksymilian
24
3 Indyk Patryk
14
4 Lapczyk Kacper
8
5 Fabian Patryk
5

 

Wyniki rozgrywek "A" grupy - trampkarzy w sezonie 2012/2013

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 18 sierpnia godz. 10:00
LKS Brenna - KKS Zebrzydowice 1:1
LKS Kończyce  W. - LKS Kończyce M. 0:3
LKS Górki W. - LKS Strumień  2:1
LKS Pruchna - KP Skoczów 1:1
LKS Pierściec - LKS Bąków 8:0
LKS Puńców - LKS Pielgrzymowice 5:4

Kolejka 2 - 25 sierpnia godz. 10:00
LKS Bąków - LKS Puńców 6:1
KKS Zebrzydowice - LKS Pielgrzymowice 5:1
KP Skoczów - LKS Pierściec 3:0
LKS Strumień - LKS Pruchna 1:2
LKS Kończyce M. - LKS Górki W. 3:2
LKS Brenna - LKS Kończyce W. 6:0

Kolejka 3 - 1 września godz. 10:00
LKS Górki W. - LKS Brenna 1:4
LKS Pruchna  - LKS Kończyce M. 5:2
LKS Kończyce W. -  KKS Zebrzydowice 1:7
LKS Pierściec - LKS Strumień 3:2
LKS Puńców - KP Skoczów 0:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków 9:2

Kolejka 4 - 8 września godz. 10:00
KP Skoczów - LKS Pielgrzymowice 4:2
LKS Strumień  - LKS Puńców 10:1
LKS Kończyce M. - LKS Pierściec 0:3
KKS Zebrzydowice - LKS Bąków 10:0
LKS Pruchna - LKS Brenna 3:4
LKS Kończyce  W. - LKS Górki W. 0:3

Kolejka 5 - 15 września godz. 10:00
LKS Pruchna - LKS Kończyce W. 5:0
LKS Pierściec - LKS Brenna 2:3
LKS Puńców - LKS Kończyce M. 2:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 3:1
LKS Górki W. - KKS Zebrzydowice 2:1
LKS Bąków - KP Skoczów 1:4

Kolejka 6 - 22 września godz. 10:00
LKS Strumień - LKS Bąków 5:0
LKS Kończyce M. - LKS Pielgrzymowice 1:2
LKS Brenna  - LKS Puńców 6:0
LKS Kończyce  W. - LKS Pierściec 1:2
LKS Górki W. - LKS Pruchna 2:5
KKS Zebrzydowice - KP Skoczów 2:1

Kolejka 7 - 29 września godz. 10:00
LKS Pruchna - KKS Zebrzydowice 5:2
LKS Pierściec - LKS Górki W. 1:2
LKS Puńców - LKS Kończyce W. 4:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 2:1
LKS Bąków - LKS Kończyce M. 0:9
KP Skoczów - LKS Strumień 0:1

Kolejka 8 - 6 października godz. 10:00
LKS Kończyce  M. - KP Skoczów 8:0
KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 0:4
LKS Brenna - LKS Bąków 7:0
LKS Kończyce W. - LKS Pielgrzymowice 1:4
LKS Górki W. - LKS Puńców 1:1
LKS Pruchna - LKS Pierściec 4:2

Kolejka 9 - 13 października godz. 10:00
LKS Puńców - LKS Pruchna 2:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Górki W. 3:4
LKS Pierściec - KKS Zebrzydowice  1:3
LKS Bąków - LKS Kończyce W. 3:2
KP Skoczów - LKS Brenna 0:4
LKS Strumień - LKS Kończyce M. 3:0

Kolejka 10 - 20 października godz. 10:00
LKS Brenna - LKS Strumień 0:1
LKS Kończyce W. - KP Skoczów 2:1
LKS Górki W. - LKS Bąków 4:1
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce M. 0:5
LKS Pruchna - LKS Pielgrzymowice 2:2
LKS Pierściec - LKS Puńców 1:0

Kolejka 11 - 27 października godz. 10:00

LKS Puńców - KKS Zebrzydowice 1:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Pierściec 3:1
LKS Bąków - LKS Pruchna 0:19
KP Skoczów - LKS Górki W. 5:0
LKS Strumień - LKS Kończyce W. 3:0
LKS Kończyce M. - LKS Brenna 0:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 1 maja godz. 10:00

KKS Zebrzydowice - LKS Brenna 1:1
LKS Kończyce M. - LKS Kończyce W. 7:0
LKS Strumień - LKS Górki W. 4:0
KP Skoczów - LKS Pruchna 1:2
LKS Bąków - LKS Pierściec 1:14
LKS Pielgrzymowice - LKS Puńców 7:0

Kolejka 13 - 28 maja godz. 16:00
LKS Puńców - LKS Bąków 10:1
LKS Pielgrzymowice - KKS Zebrzydowice 6:0
LKS Pierściec - KP Skoczów 1:2
LKS Pruchna - LKS Strumień 0:1
LKS Górki W. - LKS Kończyce M. 2:8
LKS Kończyce W. - LKS Brenna 0:8

Kolejka 14 - 20 kwietnia godz. 10:00

LKS Brenna - LKS Górki W. 2:2
LKS Kończyce M. - LKS Pruchna 2:3
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce W. 5:0
LKS Strumień - LKS Pierściec 5:2
KP Skoczów - LKS Puńców 2:0
LKS Bąków - LKS Pielgrzymowice 0:10

Kolejka 15 - 27 kwietnia godz. 10:00
LKS Pielgrzymowice - KP Skoczów 3:3
LKS Puńców - LKS Strumień 2:7
LKS Pierściec - LKS Kończyce M. 4:2
LKS Bąków - KKS Zebrzydowice 0:3
LKS Brenna - LKS Pruchna 0:1
LKS Górki W. - LKS Kończyce W. 6:1

Kolejka 16 - 4 maja godz. 10:00
LKS Kończyce W. - LKS Pruchna 1:8
LKS Brenna - LKS Pierściec 2:3
LKS Kończyce M. - LKS Puńców 0:1
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 0:3
KKS Zebrzydowice - LKS Górki W. 5:3
KP Skoczów - LKS Bąków 8:0

Kolejka 17 - 11 maja godz. 10:00
LKS Bąków - LKS Strumień 0:10
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce M. 3:1
LKS Puńców - LKS Brenna 1:1
LKS Pierściec - LKS Kończyce W. 6:0
LKS Pruchna - LKS Górki W. 7:0
KP Skoczów - KKS Zebrzydowice 4:0

Kolejka 18 - 18 maja godz. 10:00
KKS Zebrzydowice - LKS Pruchna 2:4
LKS Górki W. - LKS Pierściec 0:4
LKS Kończyce W. - LKS Puńców 0:5
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 2:0
LKS Kończyce M. - LKS Bąków 11:0
LKS Strumień - KP Skoczów 7:0

Kolejka 19 - 25 maja godz. 10:00
KP Skoczów - LKS Kończyce M. 5:0
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice 9:1
LKS Bąków - LKS Brenna 0:10
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce W. 3:0 w.o.
LKS Puńców - LKS Górki W. 5:1
LKS Pierściec - LKS Pruchna 3:0

Kolejka 20 - 1 czerwca godz. 10:00
LKS Pruchna - LKS Puńców 4:0
LKS Górki W. - LKS Pielgrzymowice 1:3
KKS Zebrzydowice - LKS Pierściec 0:4
LKS Kończyce W. - LKS Bąków 7:0
LKS Brenna - KP Skoczów 2:0
LKS Kończyce M. - LKS Strumień 0:1

Kolejka 21 - 8 czerwca godz. 10:00
LKS Strumień - LKS Brenna 3:1
KP Skoczów - LKS Kończyce W. 9:0
LKS Bąków - LKS Górki W. 2:1
LKS Kończyce M. - KKS Zebrzydowice 1:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Pruchna 4:6
LKS Puńców - LKS Pierściec 5:3

Kolejka 22 - 15 czerwca godz. 10:00
KKS Zebrzydowice - LKS Puńców 3:1
LKS Pierściec - LKS Pielgrzymowice 3:1
LKS Pruchna - LKS Bąków 15:0
LKS Górki W. - KP Skoczów 0:0
LKS Kończyce W. - LKS Strumień 0:9
LKS Brenna - LKS Kończyce M. 5:1


Damsoft Wędkarstwo-śląsk