Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_04
Reklama

Ewakuacja hali

Email Drukuj

 

W czwartek 19 lipca 2012 r. niecodziennie rozpoczęły się zajęcia w Hali Sportowej w Strumieniu...

 

 

 

O godz. 9.30 odbyła się próbna ewakuacja i wskazanymi drogami młodzież opuściła budynek. Następnie Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Strumieniu zaprezentowała akcję gaszenia pożaru. Naczelnik OSP Adam Czerwiński omówił pracę strażaków, ich ubiór w zależności od sytuacji i zagrożenia. Szczegółowo przedstawił wyposażenie wozu bojowego; jego prawą i lewą stronę.

Ratownicy medyczni jednostki pokazali jak należy udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej. Przypomnieli schemat powiadamiania o zagrożeniach i numery telefonów kontaktowych. Dużą atrakcją i frajdą było trzymanie sikawki i samodzielne regulowanie strumienia wody.

Uczestnicy zajęć pragną podziękować panom: Adamowi Czerwińskiemu, Markowi Sośnie, Sebastianowi Sikorze, Marcinowi Indykowi, Sławomirowi Pilchowi, Filipowi Biedrawie za pokaz i naukę, którą w tym dniu im udzielili.

 

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

 

Foto: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk