Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_02
Reklama

Olimpiada wakacyjna

Email Drukuj

Przedstawiamy kolejny cykl imprez zorganizowane dla dzieci z Gminy Strumień uczestniczących w zajęciach wakacyjnych w Hali Sportowej w Strumieniu

 

 

 

W środę 18 lipca w czasie akcji "Lato w mieście" zorganizowanej w Hali Sportowej młodzież ze Strumienia i grupa młodych koszykarzy z Bytomia zmagała się w trójboju lekkoatletycznym (bieg na dys. 60 m, bieg po kwadracie i rzut piłką lekarską) i turnieju piłki nożnej na boisku w Gimnazjum w Strumieniu.W rozgrywkach piłki nożnej wygrał Strumień, w rzutach zwyciężyli koszykarze z Bytomia. Latawce, które dzieci wykonały na zajęciach zostały wreszcie wypuszczone. Jednaj tylko najszybszym udało się wzbić w górę swoje prace. W tym dniu uczestnicy zajęć mogli bawić się na placu zabaw na boisku w Zabłociu a na zakończenie czekała pieczona kiełbaska, która po tak pracowitym dniu wyjątkowo smakowała.

20 lipca 2012 r. kolejny dzień zajęć w Hali Sportowej rozpoczął się turniejem koszykówki pomiędzy drużyną KKS MOSM Bytom i reprezentacją ze Strumienia. Po zaciętych pojedynkach Strumień uległ nieznacznie młodym koszykarzom z Bytomia. Po zmaganiach sportowych w hali uczestnicy zajęć wyjechali na basen kąpielowy do Pawłowic, gdzie mogli do woli pływać i skakać do wody. Tak minął pierwszy tydzień akcji pod hasłem "Postaw serce na nogi".

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

 

Foto: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk