Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama

Dream park w Ochabach

Email Drukuj

W dniu 23 lipca 2012 r. uczestnicy zajęć organizowanych w Hali Sportowej w Strumieniu wyjechali do parku rozrywki i edukacji w Ochabach.

 

 

 

Dzieci w Dream Parku zobaczyły Prehistoryczne Oceanarium, gdzie w trójwymiarowym obrazie zwiedziły podwodne głębiny w towarzystwie największych gadów historii, sprzed 200 ml lat, odwzorowanych w naturalnej wielkości i na 8 ekranach podziwiały życie oceanu. Prehistoryczne oceanarium jest jedną z najciekawszych atrakcji parku, ale nie jedyną. Mnóstwo innych niespodzianek czekało na naszych milusińskich.

Zwiedziły park miniatur, gdzie znajdują się najsłynniejszych budowle z całego świata. Na miniaturowej pustyni stoi Sfinks i piramidy, obok wznosi się katedra Notre Dame i Wielki Mur Chiński. Jest również wieża Eiffla, nowojorski Manhattanu, Figura Chrystusa z Rio de Janeiro, kolorowa Cerkiew Wasyla Błogosławionego z Moskwy, Piramida Kukulkana z Chichen Itza w Meksyku oraz Armia Terakotowa z Chin.

Nieco dalej można podziwiać było około 30 makiet dinozaurów w skali 1:1 kłapiących paszczami, ruszających się a nawet ryczących. Dzieci zobaczyły filmy w wersji 6D, miały możliwość zabawić się na placu zabaw.

Tego dnia nikt się nie nudził. Każdy miał zapewnioną olbrzymią dawkę atrakcji a także lekcji historii, biologii i geografii.

Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

 

Foto: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk