Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_05
Reklama

Sportowe wakacje w hali zakończone

Email Drukuj

Podsumowanie wakacji dla dzieci z Gminy Strumień organizowanych w Hali Sportowej w Strumieniu...

 

 

 

 

 

Drugi tydzień wakacji organizowanych w Hali Sportowej w Strumieniu rozpoczął się od wyjazdu do Dram Parku w Skoczowie, następnie  na basen kąpielowy, by w kolejnych dniach zgodnie z tematem zajęć: "Postaw serce na nogi" rywalizować na torach przeszkód, obwodach ćwiczebnych, grać w tenisa stołowego, badmintona oraz poznawać nowe zabawy rekreacyjne.  Przez cały turnus młodzież zbierała punkty aby  w ostatnim dniu otrzymać zasłużone medale. Ponad to w piątek dzieci odwiedziły Urząd Miejski, zapoznały się z pracą urzędników i poznały referaty w których pracują i podziękowały również Pani Burmistrz za organizację zajęć wręczając pamiątkowe zdjęcia.

Materiały dostarczyła Janusza Krzyżanowska

 

Foto: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+3 #1 zibi 2012-08-03 00:31
tak sobie myślę... kiepski pomysł z tą weryfikacją komentarzy. portal zdechł i nawet jakoś rzadziej tu zaglądam. może warto przywrócić publikację komentarzy, chyba nikt od nich dotąd nie umarł :)
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk