Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_04
Reklama

Druga porażka z rzędu

Email Drukuj

Piłkarze Wisły Strumień doznali drugiej porażki z rzędu. W wczorajszym wyjazdowym meczu IV kolejki bielskiej ligi okręgowej, ulegli LKS Bestwinie 1:3...

 

 

 

LKS Bestwina - Wisła Strumień 3:1 (1:0)

Bramkę zdobył: Michał Mach (54min.)

Skład Wisły: Skorupa, Mach, Chachura, Potrząsaj, Łukasik, Markiton, Szczerbiak, Niebisz (85min. Grużewski), Lang (46min. Różankowski), Blaut, Lewandowski.


Tabela ligi okręgowej po IV kolejce

Wyniki pozostałych spotkań

 

Foto: Daria Matloch i Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #16 wisła 2012-08-26 12:47
W dniu wczorajszym trener Wisły Strumień zrezygnował z pełnionej funkcji.
 
 
-1 #15 małpiszon 2012-08-25 21:28
Brawo Strumień z beskidem 7:1 w plecy ,co za 2 sezony B klasa co?chyba że się to wcześniej rozsypie całkowicie ,a trener ,co on tu jeszcze robi , wstyd .
 
 
+2 #14 Wiesław 2012-08-24 01:31
w takim razie chętnie napiszę :-)
 
 
-1 #13 paulus 2012-08-23 23:24
Przypominam, że nie jesteśmy wstanie być wszędzie i pisać o wszystkim. Mówiliśmy już nie raz o tym, że każdy z Was może być autorem "niusów" ukazujących się na portalu. Drogi Wiesławie i inni czytelnicy... jeżeli wiecie o czymś ważnym co powinno ujrzeć "światło dzienne" i znaleźć się na strumien.com, proszę napiszcie mejla do redakcji. Chętnie opublikujemy Wasze artykuły, zdjęcia itp. Temat uważam za zamknięty. Jeśli ktoś chciałby się czegoś więcej dowiedzieć na temat współpracy, proszę pisać na redakcja@strumi en.com.
Pozdrawiam
 
 
+2 #12 Wiesław 2012-08-23 21:51
no właśnie, napiszcie coś o palących problemach ;) naszej lokalnej społeczności, może to nie jest równie fascynujący temat jak kolejna porażka lks-u, ale myślę, że o porównywalnym społecznym znaczeniu ;)
 
 
+4 #11 mieszkaniec gminy 2012-08-23 01:43
do paulus
"Kolejne komentarze nie na temat będą usuwane lub nie będą publikowane! Proszę uważnie czytać regulamin!"
To może zajmijcie się tym drażliwym tematem i napiszcie artykuł na temat spalania śmieci, trawy i innych odpadów organicznych nie tylko w piecach, ale także rozpalanie ognisk (wysokie temperatury sprzyjają tego typu procederom). Wtedy komentarze będą "na temat"
Pozdrawiam.
 
 
-2 #10 paulus 2012-08-22 16:20
Kolejne komentarze nie na temat będą usuwane lub nie będą publikowane! Proszę uważnie czytać regulamin!
Pozdrawiam
 
 
+2 #9 Wiesław 2012-08-22 14:51
nie ma zasadniczej różnicy, w obu przypadkach dochodzi do zanieczyszczeń środowiska; istnieje jednak zasadnicza różnica jakościowa, każda spalarnia posiada bowiem filtry, których nie ma w zwykłych domach; jeśli spalarnia jest w miarę nowoczesna, to posiada jeszcze system do oczyszczania spalin (głównie z tlenków kwasowych - SO2, NOx i z HCl). W nowoczesnych spalarniach, na 3 tony spalonych odpadów przypada 1 tona pozostałości w postaci pyłów i żużli. Zarówno w żużlu, jak i pyłach znajdują się substancje niebezpieczne w wysokich stężeniach, które trzeba gdzieś składować co rodzi kolejne trudności. Generalnie nie jest to najlepsza metoda utylizacji odpadów, jednak chyba najtańsza (stąd jej popularność). Wiem ile kosztuje opał, ale trzeba sobie zadać pytanie co jest ważniejsze oszczędności, czy czystość środowiska? Moim zdaniem, poza skrajnym przypadkami, gdy ktoś naprawdę nie ma pieniędzy na opał, nie można usprawiedliwiać tego procederu.
 
 
+3 #8 mieszkaniec gminy 2012-08-22 02:44
Wiesław, a wiesz ile kosztuje opał. Takimi śmieciami można wodę do kąpieli zagrzać i w czasie niepogody troszeczkę w domu zagrzać. Oczywiście jest to zły proceder. Mam jeszcze jedno pytanie na czym polega różnica między spalaniem śmieci w domowych warunkach (spalanie z nadmuchem - szybkie spalanie śmieci w domu), a spalanie śmieci w spalarniach miejskich(hurto wych czyli dużo więcej śmieci spalanych w krótkim okresie czasu).
 
 
-1 #7 KiA 2012-08-21 20:06
Nie pora i miejsce żebyś tu swoje żale wylewał.
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk