Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Wisła Strumień z nowym trenerem

Email Drukuj

W związku ze złożoną  w dniu 25.08.2012 r. (po meczu z Beskidem Skoczów) przez Marcina Lewandowskiego rezygnacją z funkcji trenera, zarząd klubu w jego miejsce zatrudnił nowego szkoleniowca Bogusława Skęczka...

 

 

 

 

Bogusław Skęczek w przeszłości jako zawodnik reprezentował barwy II-ej Resovii Rzeszów, a także grał w Walcowni Czechowice, LKS Łąka, LKS Stara Wieś, Krupińskmi Suszec, LKS Bestwine. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał prowadząc drużyny młodzieżowe w Rekordzie Bielsko-Biała i LKS Bestwinie.


Bogusław Skęczek

 


Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk