Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
Reklama

Mecz uczniowie kontra rodzice

Email Drukuj

W dniu 27 września 2012 r. na  boisku sportowym przy Gimnazjum w Strumieniu odbył się bardzo interesujący mecz piłki nożnej. W świetle reflektorów zmierzyli się ze sobą uczniowie oraz ich rodzice z klasy 1A o profilu sportowym...

 

Obie drużyny dzielnie rywalizowały o zwycięstwo. Nie zabrakło efektownych zagrań, a także parad bramkarskich. W końcowym rezultacie lepsi okazali się seniorzy, jednak zwycięstwo nie przyszło łatwo. Po meczu w nagrodę za dzielna walkę uczniowie otrzymali pizzę ufundowaną przez państwa Nowak.

Klasa 1A wraz z wychowawcą Krzysztofem Dybczyńskim dziękuje wszystkim rodzicom za aktywny udział w meczu, a także za gorący doping. Z pewnością nie było to ostatnie spotkanie, gdyż uczniowie już wyrazili chęć rewanżu.

Drużyny grały w następujących składach:

RODZICE: Dariusz Bocian, Zbigniew Bohucki, Krzysztof Bukowski, Adam Krzyżanek, Robert Mieczkowski, Kazimierz Skiba, Janusz Zahraj, Krzysztof Dybczyński.

UCZNIOWIE (KL. 1A) : Daniel Biesok, Adrian Bocian, Kamil Bohucki, Bartłomiej Bukowski, Szymon Cemor, Szymon Chraścina, Adrian Czyż, Adam Holesz, Anna Holewik, Patryk Indyk, Kacper Krzyżanek, Paweł Kuboszek, Dominika Kupka, Barbara Lang, Konrad Lang, Kamila Mieczkowska, Patryk Niesporek, Kacper Nowak, Mateusz Pawlus, Kajetan Penkala, Tymoteusz Skiba, Kacper Wileński, Daniel Zahraj


Materiały dostarczył Krzysztof Dybczyński

Foto: Krzysztof Dybczyński

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+3 #1 . 2012-10-01 15:33
spoko pomysł :lol:
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk