Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_06
Reklama

Biegowy memoriał w Zabrzegu

Email Drukuj

W dniu 29 września 2012 r.w Zabrzegu odbył się VI Międzynarodowy Biegowy Memoriał Henryka Puzonia. W zawodach startowała spora grupa zawodników w których znaleźli się również reprezentanci klas sportowych  Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu...

 

 

Najlepiej zaprezentował się uczeń klasy 1A Kacper Krzyżanek, który wygrał bieg na dystansie 2000 metrów w swojej kategorii wiekowej. Brązowy medal w swoim biegu wywalczyła również Ewa Tolasz z klasy 3A. W zawodach wzięły jeszcze udział Anna Holewik która zajęła miejsce 5, Barbara Lang miejsce 7, a także Kamila Mieczkowska miejsce 8 wszystkie z klasy 1A.

Opiekunem zawodników był Krzysztof Dybczyński.

 

Materiały dostarczył Krzysztof Dybczyński

Foto: Krzysztof Dybczyński

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk