Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

Turniej szachowy SP Gminy Strumień

Email Drukuj

W dniu 15 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej w Strumieniu rozegrano turniej szachowy na szczeblu miejsko-gminnym w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej...

 

 

 

 

 

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA

I miejsce - Wiktoria Jagieła (SP Strumień) 5pkt. 7,50 13,00

II miejsce - Aleksandra Czaja (SP Strumień) 4pkt. 7,50 14,50

III miejsce - Michalina Tomczak (SP Strumień) 3pkt. 8,00 14,50

Kolejne miejsca zajęły: Dominika Pawłowska (SP Zabłocie), Patrycja Danel (SP Strumień), Natalia Krzempek (SP Zabłocie), Agnieszka Żur (SP Zabłocie), Sara Chraścina (SP Strumień), Justyna Kajstura (SP Zabłocie), Marcela Pawlak (SP Strumień).

CHŁOPCY

I miejsce - Michał Skoneczny (SP Strumień) 5pkt. 8,00 13,00

II miejsce- Szymon Czakon (SP Strumień) 4pkt. 8,00 12,50

III miejsce - Patryk Fabian (SP Strumień) 3pkt. 10,00 17,00

Następni byli: Maksymilian Gac (SP Strumień), Szymon Szweblik (SP Zabłocie), Kamil Przemyk, (SP Zabłocie), Jakub Krzempek (SP Zabłocie), Daniel Dziendziel (SP Zabłocie), Dawid Strządała (SP Strumień), Sebastian Klimek (SP Zabłocie), Albert Blobel (SP Strumień), Dominik Wiewióra (SP Strumień), Bartosz Skoneczny (SP Strumień), Adam Pawełek (SP Strumień)

Najlepsi uczniowie reprezentować będą Gminę na zawodach powiatowych w Strumieniu w dniu 27 listopada 2012 r. Zawodników ze Szkoły Podstawowej w Strumieniu przygotował Jacek Matlak, z Zabłocia Barbara Puda. Sędzią głównym turnieju był Jacek Matlak.


Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżanowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk