Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • Slajd_02
Reklama

Koszykówka gimnazjalna

Email Drukuj

W środę 5 grudnia odbył się miejsko – gminny turniej koszykówki. Do turnieju przystąpiły drużyny gimnazjalne dziewcząt i chłopców z naszej Gminy...

 

 

 

W obu kategoriach wygrały drużyny z Gimnazjum w Strumieniu, uzyskując równocześnie awans do zawodów rejonowych.

DZIEWCZĘTA

Gimnazjum Drogomyśl : Gimnazjum Strumień  - 9 : 54

Gimnazjum Pruchna : Gimnazjum Drogomyśl - 36 : 12

Gimnazjum Strumień : Gimnazjum Pruchna  - 38 : 6

 

I miejsce -  Gimnazjum Strummień

II miejsce - Gimnazjum Pruchna

III miejsce - Gimnazjum Drogomyśl

CHŁOPCY

Gimnazjum Drogomyśl : Gimnazjum Strumień - 2 : 34

Gimnazjum Pruchna : Gimnazjum Drogomyśl - 30 : 0

Gimnazjum Strumień : Gimnazjum Pruchna - 20 : 20

 

I miejsce - Gimnazjum Strumień

II miejsce - Gimnazjum Pruchna

III miejsce - Gimnazjum Drogomyśl

 

SKŁADY DRUŻYN:

Gimnazjum Strumień: Emila Gonsior, Magdalena Bryła, Dominika Strządała, Natalia Kidoń, Małgorzata Stokłosa, Agata Kuś, Katarzyna Wojewodzic, Ewa Tolasz, Klaudia Kobiela, Ewa Tolasz , Marta Klimonda, Jakub Krzempek, Łukasz Krzempek, Przemysław Kłóś, Wojciech Kędzior, Konrad Nowak, Arkadiusz Zych, Karol Staszuk, Remigiusz Gandor, Krystian Grelowski, op. Janusza Krzyżanowska

Gimnazjum Pruchna: Martyna Habarta, Karolina Kobiela, Weronika Lebioda, Katarzyna Kałuża, Karolina Sobala, Marcelina Osowska, Edyta Sajdok, Natalia Węglorz, Martyna Czakon, Karolina Czakon, Partycja Danel, Natalia Kunc, Dawid Białoń, Sebastian Duraj, Adran Czyż, Dariusz Dziadek, Paweł Grzybek, Samuel Gaszczyk, Bartosz Strządała, Dawid Mencner, Daniel Mencner, Patryk Roos, Sebastian Banot, op. Arkadiusz Arkulary.

Gimnazjum Drogomyśl: Magdalena Kalbarczyk, Magdalena Kolaczek, Julia Maślanka, Agnieszka Gabzdyl, Angelika Pastuszka, Gabriela Gabryś, Natalia Glet, Mirella Itczak, Joanna Grelowska, Agata Piórkowska, Nikola Cieślar, Patryk Kałuża, Dawid Śmigiel, Bartłomiej Horzyk, Dawid Krzempek, Dominik Mogilnicki, Łukasz Macura, Marcin Antonik, Łukasz Waliczek, Mateusz Wiśniewski, Dominik Ociepka, op. Alina Englert


Materiały dostarczyła: Janusza Krzyżaowska

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #1 Anonim 2012-12-08 19:50
Na jakiej zasadzie mecz koszykówki zakończył się remisem ?
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk